UOC.LV

Need for Speed: SHIFTā būs drifts

Jaunajā Need for Speed: SHIFT būs ļoti liels daudzums režīmu. Pēdējo mēnešu laikā veidotāji par to tik vien runā. Tikko kļuva zināms, ka Shift'ā būs drifta režīms. Šī sacīkšu veida popularitāte aug ar katru dienu. Daudzās valstīs norisinās profesionālās sacensības. Lai drifts Shift'ā būtu samērā reālistisks, izstrādātāji vērsās pie Team Falken un pasaules drifta čempiona Vogna Gittina (Vaughn Gittin). Sākumā tika plānots, ka Vogns pāris stundas paspēlēs Shift un izteiks savas piezīmes, kā arī kaut ko piedāvās. Bet viņš tik ļoti aizrāvās ar virtuālajām sacīkstēm, ka nospēlēja vairāk, kā simts stundu. Tagad viņš gaida pilno versiju un cer, ka drifts tajā būs nepārspējams.

Mums tiek solīti speciāli uzstādīti automobiļi, satriecošs fiziskais modelis, nepārspējama grafika un skaidra, reālistiska vadība. Izstrādātāji uzskata, ka spēlē drifts maz atšķiras no tā, kas notiek reālajā dzīvē. It īpaši, ja jūs izmantosiet stūri un pedāļus. Bez tam ir viena priekšrocība - jums neplīsīs riepas. Tāpat Need for Speed: SHIFT veidotāji apsolīja, ka šis režīms nebūs pārāk sarežģīts. Sarežģītības līmenis augs pakāpeniski. No sākuma jūs izpētīsiet drifta pamatus, pēc tam izmēģināsiet spēkus vienkāršās sacensībās, vēlāk sarežģītākās un tā tālāk.


Iekš Need for Speed: SHIFT jūs varēsiet pavizināties ar 65 automobiļiem pa 18 unikālām trasēm. Spēle iznāks uz PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Portable un, protams, arī uz PC. ASV spēle parādīsies 15. septembrī, bet Eiropiešiem nāksies paciesties līdz 17. septembrim.


Komentāri

    Komentēt