UOC.LV

Labākas flash spēles

Nereti iegādātā spēle jums liekt vilkties. Ar vārdiem "Kas tas par sū**" spēle labākajā gadījumā tiek iemesta plauktā lai krātu putekļus. Sliktākajā nonāk taisnā ceļā miskastē. Tanī paša laikā pāris flash spēles liek jums nosēdēt pie monitora stundām ilgi!

Last Stand 2

Kas var būt labāks par motorzāģi rokās kad pretim skrien zombiju bariņš. Kuri to vien vēlas kā apskaut jūs! Lielisks grafiskais dizains ,daudz dažādu ieroču. Spēles uzdevums ir nosargāt barikādes no izsalkušajiem zombijiem. Stunda nosista laika garantēta!
http://armorgames.com/play/1443/the-last-stand-2


Sonny 2

Kārtīgs rpg gabals! Pieredze, līmeņi ,iemaņas ko attīstīt. Visas spēles dialogi ir ierunāti ,kas patiks sliņķiem kas nevēlas neko lasīt ,bet tik dot pa pogām. Daudz ekipējuma, dažādi pretinieki. Labāka flash spēle savā žanrā.
http://armorgames.com/play/2900/sonny-2


Warfare 1917

Kara lauks tavā rīcībā. Spēles uzdevums ir iznīcināt pretinieku liekot viņam atkāpties, vai morāli degradēt līdz pretinieks pats padodas. Viegla vadība, lieliska grafika, dažādi uzlabojumi. Iespēja spēlēt no Vācijas un Britu puses. Dažbrīd var izvest no sevis ,kad esi tuvu uzvarai un tava armija vienkārši padodas.
http://armorgames.com/play/2267/warfare-1917


Protector

Lielisks piemērs "Tower Defence" spēles tipam. Viss kas jums jāizdara ir neļaut monstriem tik cauri jūsu aizsardzībai. Monstri nāk no vienas kartes gala un ejot pa taciņu cenšas izmukt. Jūsu uzdevums ir uzbūvēt taktiski pāris aizsargus kas visus nevainīgos dzīvnieciņus apvāktu. Dažādas karēvju klases un iespēja viņus attīstīt. Dienām ilga spēlēšana garantēta!
http://www.kongregate.com/games/undefined/...ming-the-throne


Komentāri

    Komentēt