UOC.LV

Video ieskats: Sleeping Dogs

Edgars ar Gati uzmet vieglu skatienu Sleeping Dogs virzienā!

[afiletysal][/afiletysal]


Komentāri

 1. x6sweexlv

  Dam sita spele ritigi laba, labaka pat pa GTA :D Es vinu iegadajos http://www.inperil.net :D

 2. Ricijs

  [quote]@x6sweexlv:Dam sita spele ritigi laba, labaka pat pa GTA :D Es vinu iegadajos http://www.inperil.net :D[/quote] facepalm

 3. Kursis

  Riktīgi labi izskatās ,nesos uz veikalu pirkt šo spēli ,paldies Wuu ,biju piemirsis par šo spēli .

 4. Toriks

  Facepalm, es saprotu vienīgais, kas spēlē labs ir, tā ir kaušanās un pakaļdzīšanās. un Uz pc vēl izskatās labāk, bet nu vizuāli šī nu nav tā labākā, ne arī sliktākā.

 5. Edzinjsh-

  iespaidīga spēle, tikai kā ar prasībām viņai?

 6. LazyBoy

  Manuprāt ļoti labi optimizēta viņa ir, es uz augstākajiem mierīgi 60fps stabili turu. Mani specs - Core i3 @ 3.30ghz, 4gb ram, Sapphire HD6670 1gb.

 7. Kursis

  Nopirku spēlēju ,jāsaka ka uz PS3 grafika atpaliek no video redzētā ,tai pašā laikā tiko izgāju Uncharted 3 ,kurai grafika bija tik pat laba kai šai spēlei uz PC.

 8. 3FECT

  kurs ir izgajis? kad spele beigusies var parvietoties pa pilsetu piemeram ka gta sa,gta4? jo mafia 2 nebija tadas iespejas :)

 9. Smiekliņš

  Jā tu vari pārvietoties pēc spēles un būs arī ko tev tur darīt.:) Visādi said questi utt.

 10. Kursis

  @3FECT:kurs ir izgajis? kad spele beigusies var parvietoties pa pilsetu piemeram ka gta sa,gta4? jo mafia 2 nebija tadas iespejas :)Pāris sākuma misijas jāiziet tad var pucēt pa pilsētu cik gribās ,krutā ķinīzeru mūzika 'mašīnās skan :D

 11. 3FECT

  warp radio ir diezgan labs :) spēle daudz labāka par gta 4,daudz interesantaka,bet vai ir iespejams nomainit grutibas pakapi? savadak citreiz tracina skjiibacainie :D

 12. Kursis

  @3FECT:warp radio ir diezgan labs :) spēle daudz labāka par gta 4,daudz interesantaka,bet vai ir iespejams nomainit grutibas pakapi? savadak citreiz tracina skjiibacainie :DPastāsti ,ko tieši tu tur labāku redzi par GTA ?

 13. LazyBoy

  [quote]@Kursis: Pastāsti ,ko tieši tu tur labāku redzi par GTA ?[/quote] Pec tavas profila bildes var pateikt, ka esi GTA fanboy, ar tādiem, kā Tu nav vērts pat uzsākt sarunu, kuras galvenā tēma - "labākā spēle".

 14. Kursis

  [quote]@LazyBoy:Kursis: Pastāsti ,ko tieši tu tur labāku redzi par GTA ? Pec tavas profila bildes var pateikt, ka esi GTA fanboy, ar tādiem, kā Tu nav vērts pat uzsākt sarunu, kuras galvenā tēma - "labākā spēle".[/quote] Tur tev pilnīga taisnība.

 15. LazyBoy

  [quote]@Kursis:LazyBoy: Kursis: Pastāsti ,ko tieši tu tur labāku redzi par GTA ? Pec tavas profila bildes var pateikt, ka esi GTA fanboy, ar tādiem, kā Tu nav vērts pat uzsākt sarunu, kuras galvenā tēma - "labākā spēle". Tur tev pilnīga taisnība.[/quote] Thank you, my good man.

 16. Imigrants

  Reāli must have spēle, uz xbox jau kapāju. :)

Komentēt