UOC.LV

Video ieskats: Gotham City Impostors

Brālis Edgars ieskatās jaunākajā bezmaksas PC spēle Gotham City Impostors.

[afiletysal][/afiletysal]


Komentāri

 1. Krekeriits

  Man pirmā iepazīšanās ar spēli bija jauka. Tutorialā visi gadžeti ir interesanti, taču kad tiku pie matchmaking... pirmajā reizē 5 minūtes gaidīju, tiku spēle "Match will start in 7, 6... you have been kicked" OK! Pēc vēl 5 minūtēm tiku nākamajā mačā, kurš jau bija sācies, 2 killi, kicked... 3. reize identiska pirmajai un tā nu es nobilēju savu reakciju - i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/725/desk%20flip.jpg Vairāk nebija laika tajā vakarā, bet došu otru iespēju spēlei

 2. Baigais

  Tikko paspēlēju un liekas, ka vairs nekarās tik daudz cik pirmajā dienā, kad steam'ā parādījās. Spēle tiešām ļoti jautra un kā jau Wuu video teica tad nav nemaz jāpērk kaut kas, lai varētu pilnībā izbaudīt spēli , kas gluži pretēji ir daudzās citās free to play spēlēs.

 3. rodzers

  Wuu paldies, ka ieteici! Man tgt būs kādu laiku ko spēlēt un kompja :D Spēle interesanta un jautra un dēļ viņas vakar 2 gulēt aizgāju -.-, bet nu vismaz man mačos ātri tika iegšā, nezinu kā citiem :).

 4. CrazyKiD

  FreeToPlay spēlēs parasti nospēlē mēnesi vai mazāk... Bet tas ir kā kurš! Es parasti nedēļu paspēlēju un jau apnīk!

 5. elvis

  Spēle ir ideāla, līdz tam brīdim kad tevi sāk kikot, MM nevar atrast pretinieku un protams lag :( Bet visumā ļoti laba FPS F2P spēlīte :)

Komentēt