UOC.LV

Video ieskats: Anno 2070

Brālis Edgars ar Gati ieskatās Anno 2070 reālā laikā stratēģijā jogurta un boru ražošanas procesa simulātorā.

[afiletysal][/afiletysal]


Komentāri

 1. SKrams

  Nākotnē noteikti ieteiktu iegādāties labāku kameru, bet tā video labs.

 2. Finn

  jogurtu simulātors

 3. Jugerts

  RIP quality videos. Jūs laikam paliksiet pie tā paša un turpināsiet ielikt nekādu darbu savos video.

 4. Evol

  @Jugerts:RIP quality videos. Jūs laikam paliksiet pie tā paša un turpināsiet ielikt nekādu darbu savos video.Nedaudz tomēr piekritīšu Jugertam par to,ka darba nekāda nav ieguldīta un kvalitāte ir unikāla.paklausījos vārdā neminamos podkāstus un paskatījos to video-nu,diemžēl jāsaka,ka UOC vēl ir daudz daudz jāaug,bet droši vien paliks tur pat kur ir,jo izskatās,ka ieguldīt darbu neviens netaisās.

 5. Wicdz

  [quote]@Evol: Nedaudz tomēr piekritīšu Jugertam par to,ka darba nekāda nav ieguldīta un kvalitāte ir unikāla.paklausījos vārdā neminamos podkāstus un paskatījos to video-nu,diemžēl jāsaka,ka UOC vēl ir daudz daudz jāaug,bet droši vien paliks tur pat kur ir,jo izskatās,ka ieguldīt darbu neviens netaisās.[/quote]@Jugerts:RIP quality videos. Jūs laikam paliksiet pie tā paša un turpināsiet ielikt nekādu darbu savos video.Paši kaut ko jēdzīgu esat mēģinājuši taisīt? Tomēr nevaru noliegt, ka ir paslinkots pie šī video, salīdzinājumā "Makšķerēšanas stimulatoru". Vispār ar latviešu publiku ir kā ir, tamdēļ, domāju, ka visi ar laiku pāries uz ārzemju auditoriju.

 6. Krekeriits

  [quote]@NoSwear09:Evol: Nedaudz tomēr piekritīšu Jugertam par to,ka darba nekāda nav ieguldīta un kvalitāte ir unikāla.paklausījos vārdā neminamos podkāstus un paskatījos to video-nu,diemžēl jāsaka,ka UOC vēl ir daudz daudz jāaug,bet droši vien paliks tur pat kur ir,jo izskatās,ka ieguldīt darbu neviens netaisās. Paši kaut ko jēdzīgu esat mēģinājuši taisīt? Tomēr nevaru noliegt, ka ir paslinkots pie šī video, salīdzinājumā "Makšķerēšanas stimulatoru". Vispār ar latviešu publiku ir kā ir, tamdēļ, domāju, ka visi ar laiku pāries uz ārzemju auditoriju.[/quote] Latvietis tāds bija, tāds ir un tāds būs - liels runātājs, bet ne darītājs! :D

 7. Diversants Caps

  Man patīk tipiska latvieša atbilde uz kritiku - "izdari pats labāk, lielais runātāj". Ja dari, tad pacenties kvalitatīvāk to izdarīt.

 8. Wuu

  [quote]@Diversants Caps:Man patīk tipiska latvieša atbilde uz kritiku - "izdari pats labāk, lielais runātāj". Ja dari, tad pacenties kvalitatīvāk to izdarīt.[/quote] Šo video ieskatu kvalitāte ir tieši tādā, kādu es to vēlos. Neskaitot, vēlētos labāku kameru, apgaismoju, profesionālus mikrofonus utt.. Tieši tāpēc tie ir video "ieskati", nevis video "apskati". Bet kritika tika uzklausīta :)

 9. Diversants Caps

  Laikam nepareizi noformulēju atbildi. Tā nebija tēmēta uz apskatu/ieskatu, bet uz iepriekšējām atbildēm :) Video noskatījos, man pretenziju nebija.

Komentēt