UOC.LV

Video ieskats: F1 2012

Brālis Edgars un Gatis mēģina noskaidrot, cik veiksmīgi ar pirmo formulu var nopļaut zālāju un izbraukāt kaimiņam dobi.

[afiletysal][/afiletysal]


Komentāri

 1. KeeP oFf

  Tas nebija Latvijas karogs.

 2. SKrams

  @KeeP oFf:Tas nebija Latvijas karogs.Pats savas valsts karogu nepazīsti? :D Vienīgais ar ko varētu sajaukt būtu Austrija,bet viņiem ir daudz gaišāks sarkanais tonis, tā kā šis noteikti ir Latvijas karogs.

 3. KeeP oFf

  Nu vienīgais ja tas karogs bija spēlētāja, tad atvainojos jo to nepētīju. :D

 4. CrazyKiD

  Cik zinu formulām nav atpakaļ gaitas, jo tas aizņemtu vairāk tehnikas formulā :D (kā lai vēl pasaka...), jo viņas gan jau taisa maksimāli vieglas!

 5. Kursis

  Gatim ar vajadzētu UOC.LV T-kreklu :D,jūs progresējiet ,jauki redzēt jūsu sejas un emocijas spēlējot. Wuu tev Gatis jāuzaicina uz podkāstu ,ja tādu vel taisīsi.

 6. geimeris

  @CrazyKiD:Cik zinu formulām nav atpakaļ gaitas, jo tas aizņemtu vairāk tehnikas formulā :D (kā lai vēl pasaka...), jo viņas gan jau taisa maksimāli vieglas!Ir gan. F1 noteikumos ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ka visām mašīnām jābūt aprīkotām ar reverso pārnesumu. Viņu gan praktiski nekad neizmanto, bet jābūt viņam ir. Pats arī iemēģināju demo, par cik mani F1 aizrauj, tad drošivien nopirkšu arī, lai var onlainā kapāt.

 7. TrancaMaans

  Jā ir kā ir jums ar F1 braukāšanu :) šo noteikti iegādāšu. Pirmais F1 no codemasteriem (F1 2010) gan uz PS3 gan uz PC ir :D :D :D

 8. Edzinjsh-

  Vairāk visādus, šādus videoapskatus. Tas reāli nav nekas, ka jūs racing spēlēs neesat eksperti. Bieži vien sanāk paklausīties no jūsu mutem smieklīgas lietas, bet tas ir pašsaprotami. Vēlviens liels pluss ir tas, ka ir jūsu "sejas" vienā no stūriem, kas padara šo procesu vēl interesantāku. Ne visiem ir iekšās vēl parādīties priekša. Nenoliedzami, ka pēc balss jūs abus varētu iedomāties kā citus cilvēkus, bet tam reāli nav nozīmes. Liels pluss visai šai padarīšanai! Es vēl ieteiktu raksta beigās, vai sānos ierakstīt savus dzelžus, ja spēle tiek laista uz PC versiju un rijīga, tas dažiem geimeriem dotu vidēju priekšstatu par to, cik rāmjus viņs varētu dabūt. :)

Komentēt