UOC.LV

Video ieskats: Resident Evil

Brālis Edgars ieskatās šausmu žanra pirmsākumos un novērtē, kā pirmā spēle līdzinās jaunākajiem sērijas garadarbiem.

[afiletysal][/afiletysal]


Komentāri

 1. Edzinjsh-

  Ir jau smieklīgi šādus apskatus skatīties, bet kur prieks tērēt savu laiku šādam apskatam? Man tas nav nekas jauns, ka UOC izceļas ar savu "es" un tas man vienmēr patiks, bet tomēr - laiks ir nauda un tērēt kaut kam šādam. Nu,nu..

 2. sominens

  Varbūt ka tieši šis ir ceļš uz miljons 'subskraiberiem'? :) Vairāk emociju komentējot :D http://www.youtube.com/user/PewDiePie

 3. elvis

  Zini wuu kapēc tu man patīc? Mums ir vienādi briļu rāmji:D BroFist ;)

 4. Edzinjsh-

  -8 par izteiktu savu viedokli. Šis arī ir baigais stulbums, ka visi saliek mīnusiņus, bet nespēj argumentēt, vispār neko nepasaka. fuckin haters'

 5. HOLD0N

  @Edzinjsh-:-8 par izteiktu savu viedokli. Šis arī ir baigais stulbums, ka visi saliek mīnusiņus, bet nespēj argumentēt, vispār neko nepasaka. fuckin haters`Gaidiju Plusus ?

 6. HOLD0N

  Atceros,kad šo spēlēju,tad jau likās nežēligi bailīga.

 7. SKrams

  @EdzinjshTiešām, ko tu gaidīji , ka tev plusus saliks? Šādi ieskati tiešām ir lietderīgi ,piemēram, tādam kā man kurš nekad nav spēlējis Resident Evil un uzzin kā šī spēļu franšīze sākās kāpēc bija tik populāra , ka pat filmu uzņēma.(Ja nekļūdos un filma bija pēc spēles)

 8. Kalpens

  @Edzinjsh-:-8 par izteiktu savu viedokli. Šis arī ir baigais stulbums, ka visi saliek mīnusiņus, bet nespēj argumentēt, vispār neko nepasaka. fuckin haters`Tāda gadījumā arī katrs + ir jāpaskaidro? +/- ir dots, lai izteiktu savas domas par cita komentāru, un kā jau redzi, cilvēki tev vienkārši nepietkrīt. Oldschool geimi, priecē, ka cilvēki nav aizmirsuši vecās spēles.

Komentēt