UOC.LV

Video ieskats: Crysis 3 beta

Edgars izklāsta savas domas par Crysis 3 betu. Brīdinu, joprojām nekā oriģināla!


Komentāri

 1. TRUb@4

  Kaut kā nesparotami, LoL lets play uz hd bez uzkāršanām gāja, te 7 min video un ik pēc laika vajag buferot...

 2. Sparkis

  Man uz hd armobilo lmt netu gaja perfekti

 3. udenszirnis

  crysis nav domāts MP, tas ir un paliks tikai labs SP storijs

 4. Positivity

  Crysis Sērijas spēles īsti nau domātās kā spēles par ko tīksmināties .. Tas ir tikai Liels Reklāmas rulītis CryEngine 3 jaunajām Funkcijām... Objektīvi vērtēt spēli pēc tās Gameplay nevarēs. Jāvērtē ir vairāk Spēles dziņa iespējas ja protams Jūsu Video karte spēj pavilkt spēli uz Ultra Settingiem. Wuu tava Kritika šeit ir skarba, bet patiesa, jaunas inovācijas Spēlē nau neskaitot grafikso nofromējumu un dziņa ātrdarbību . Spēli paspēlēju pāris Stundas un vienīgais kas likās intresanti ir Hunter Mode , Pluss vēl man ir 2009 gada Laptops un spēle iet ar pienācīgiem kadriem sekundē , kas prekš 2013 gada spēles ir ļoti labs rādītājs uz sliktākiem aparātiem. Ja neskatās uz Game Play trūkumiem tad dzinis ir optimizēts pietiekami lai varētu baudīt spēli lielāka Spēlētāju daļa , + vēl nākamās spēles kas izmantos Cry engine 3 spēs parādīt līdzīgu Veiktspēju viena no tādām ir MMORPG spēle Arche Age kas arī izmanto Cry engin 3 un ir veidota lai uzturētu Vairākus tūksotšus spēlētājus Atvērtā pasaulē vienlaicīgi . Tākā lai cik Jocīgi tas nebūtu Crytech kompānija savu daļu ir paveikusi lieliski uzlabojot un papildinot dzini, bet kas saistīs ar Crysis 3 tas ir vien tāds ikgadējais Reklāmas rulītis pārsteidzoši labajam cry Engine 3 . Lai jums jauka diena .

 5. Wuu

  @Positivity Piekrītu, viņi ir paveikušu uzlabojumus lai dzinis darbotos uz plašāka ierīču klāsta. Bet dienas beigās, mēs spēlējam spēli, nevis dzini. Kā jau teicu, te nav ko spēlēt.

 6. kali4

  @Positivity "Reklāmas rulītis pārsteidzoši labajam cry Engine 3 " Battlefield 3 ar Frostbite 2 ir darījuši daudz vairāk! Nu pietrūkst tam cryengine3 tās reālisma sajūtas-viss liekas tāds nopucēts,ka vairāk pat velk uz tādas multenītes vai uzlīmju albuma pusi. Cryengine2 modi pat ir daudz tuvāk reālismam par cryengine 3

 7. Positivity

  @kali4 Mans komentārs nebija galīgi Domāts lai salīdzinātu tagad spēļu dziņus! Tas kurš ir labāks lai izlemj tie kas veido spēlēs uz viņiem. Es tikai apskatu iespējas. "Katrā labajā ir kautkas slikts un kartā sliktajā ir kautkas labs"

 8. VesLV

  Kāpēc man visos pēdējos video rāda random krāsas

 9. archi

  Un kur vārdi par jauno "Hunter mode"? manuprāt tas ir pelnījis kādu +.

Komentēt