UOC.LV

Video ieskats: Tomb Raider

Edgars ieskatās jaunākajā sāpju simulātorā Tomb Raider.


Komentāri

 1. TurTens

  Šī ir must play!

 2. udenszirnis

  šim te ir iespēja iekļūt pie datorspēļu mūsdienu klasikām blakus bf3 vai kam tādam, kas ir perfekti tikai savā jomā kam tās domātas. (piemērs- bf3 singleplayer ir spēlējis tikai karts 10tais spēlētājs, bet half life 2 mutiplayer vispār izgāzās kā veca beka) jā, ši te liekas ir noslīpēts līdz pēdējam.

 3. Kursis

  Šo patreiz spēlēju ,esmu izspēlējis visas daļas ,šī daļa saprotamu iemeslu dēļ izskatās viskaistāk ,kāpelēšanas un mīklas ir stingri mazāk ,kā vecajās daļās ,bet tas notiek ar visām spēlēm (paliek vienkāršāk spēlēt), toties stipri jautrāk un interesantāka ,vairs nav stundām jāmokās ar domāšanu ,kā vecajās daļās ,kur jāiet un ,kā to izdarīt .

 4. kali4

  Piekrītu Wuu! Fantastiska spēle ;) goty materiāls

 5. ErvInuS

  Tiko izgāju šo spēli un teikšu godīgi viena no labakajām spēlem! Varēja but mazliet grūtāka miklu minēšana bet tās ir tikai manas domas.

 6. Jugerts

  No piedzīvojumu un kāpšanas spēles ar iespēju pašaut pa lietām uz šaušanas spēli ar iespēju pakāpelēt pa lietām. Spēle protams nav slikta, bet oriģinālā ideja ir mirusi.

 7. Wuu

  @Jugerts Domā kā kāds oriģinālo ideju mūsdienās spēlētu? Stipri apšauba ka kāds gribēs 30 minūtes skraidīt un meklēt iespējamos kāpelēšanas variantus. Bet piekrītu, pietrūka klasiskās mistikas!

 8. udenszirnis

  Wuu, a tu tātad domā ka ja spēlē daudz jāmežģī ārā smadzenes, cilvēki tāpēc viņu spēlēs mazāk? es neiebilstu ja kāds kādu dienu uztaisītu remake pirmajiem tomb rider kas man bija uz ps1 tālajā 2000 gadā. btw, portal 2 arī jālauž smazdenes no pieres laukā, bet vai tāpēc kāds spēlē mazāk?

 9. Positivity

  Tomb Rider = Far Cry 3 trešajā personā :) bet jā spēle tiešām fantastiska gluži kā Far cray 3

 10. kali4

  @Positivity Tu vispār spēlēji Tomb Raider? Man sākumā arī likās, ka būs līdzīgs, bet īstenībā TR gameplay ir pilnīgi savādāks. Divas pilnīgi atšķirīgas spēles.

 11. Wreck

  udenszirni..Ja neesi pamanījis spēles galvenokārt tiek tēmētas masām, ne hardcoristiem. Un šo spēli nevajadzētu pielīdzinā vecajiem, jo tiek aizsākta jauna sēŗija.

 12. kali4

  Es visvairāk nočakarējos ar to mīklu,kur bija telpa kurā pūta vējš un bija jātaisa ciet slēģi,lai tiktu uz kustīgās platformas un varētu aizlēkt tālāk ;P

 13. udenszirnis

  @wreck zini, tas vispārībā ir slikti, jo daudzas spēles kuras ir lieliskas šaurai publikai, paliek par viduvējām spēlēm plašai publikai, bet var būt ka ir otrādi, bet tad daudzi kuriem patika masu produkts bērs sašaurinātajai publikai virsū sūdu čupu, kurai tur nemaz nav jābūt. un šeit netiek sākta jauna sērija, vnk viņi vēl savu veco jājamo zirgu piestumj ar ripiņām un tas vēl izvelk pēdējo apli pa trasi, izskatoties pēc gluži cita lopa. Ai, nu vispār tā spēle kļūs slikta tikai tad, kad vairs nebūs mass effect 3 izmēra apaļumu... bet manuprāt, tā jau ir pārāk novirzijusies no sākuma idejas, kura bija vecajās spēlēs, tātad man jau šī sērija ir beigusies ar lielu izsaukuma zīmi galā. (novēlu visām jēdzīgajām sērijām šādas beigas)

 14. kali4

  @udenszirnis Tu ko, šī Tomb Raider mērķis taču bija veco spēli atdzīvināt jaunās krāsās, tā ka tagad tikai vēl viss sāksies ;D Es gaidu jau nākamo TR spēli ;)

 15. slowhands

  Pats neiegādājos, bet noskatījos visu spēles garo gameplay no thaRadBrad. Sāku ar pirmo, lai domātu par to, kāda ir, līdz aizrāvos un viss stāsts tika izdzīvots skatoties. Traki!

Komentēt