UOC.LV

Video ieskats: Battlefield 3 End Game papildinājums

Edgars izsaka savas domas par pēdējo Battlefield 3 papildinājumu - End Game.


Komentāri

 1. kali4

  Lūk šādam vajadzēja būt Armored Kill-daudz tehnikas uz attiecīgo mapes izmēru. Izklausās jautri!

 2. kaasiic

  Jautrība sāk beigties mirklī kad tevi visu laiku spridzina.

 3. kali4

  @kaasiic Laikam dzenās pēc tā assignmenta Fatal Drop

 4. TrancaMaans

  Viss pavisam vienkārši. Maz ieguldam darbu pēdējā DLC, Daudz ieguldam jaunā batlfīlda izstrādē :)

 5. BizBony

  Nezinu kā citiem, bet vēl joprojām mans favorīts no Battlefield sērijām ir Bad Company 2.

 6. Wicdz

  Man liekas, ka tu aizmirsi pieminēt diezgan būtiskas End Game kļūdas, pirmkārt, gaisa telpa, kurā var pārvietoties ar helikopteri, ir nežēlīgi maza, un, ja kādam ir Igla vai Stingeris, par normālu lidošanu var aizmirst. Otrkārt, IFV ir nežēlīgi overpowered, ja ir sakarīgs šoferis un pareizie uzstādījumi, tad tanki pat tuvu nestāv tam brutālajam spēkam, ko izdala šis monstrs. Un visbeidzot, jaunais Dropships čakarē skaņu ikreiz, kad lido kaut kam pāri.

 7. eJaunz

  "Lūk šādam vajadzēja būt Armored Kill-daudz tehnikas uz attiecīgo mapes izmēru. Izklausās jautri!" Nē. Battlefield un mazas kartes pirms stulbās konsoļu un COD paaudzes nebija liekams vienā teikumā. Armoured Kill kartēm vajadzēja būt vēl lielākām, Bandar Desert un Operation Shield ir pārāk saspiestas kopā. "Nezinu kā citiem, bet vēl joprojām mans favorīts no Battlefield sērijām ir Bad Company 2." Tas nav Battlefield, tas ir BattleDuty Modern Company 2.

 8. kaasiic

  @ eJaunz +1 . Konsoļu BF.

 9. PandaDanda

  Ak dievs, esmu slavens :D

 10. Evol

  Varu piekrist NoSwear09-IFV šoreiz ir OP braucamais.Uzstādot attiecīgos shellus tu iznes tanku 10 sekundēs,var arī ātrāk ja tev ir tik ātras rokas kā ķīniešiem.Par gaisa telpu varu piekrist-ir maza,un ar Iglu/Stingeri iznesīsi viens divi.Ir ļoti daudz kļūdu šajā DLC,bet to atspēko kartes un atmosfēra ko sniedz šis papildinājums-beidzot ir kautkāds cīniņš,action,nevis kā piemēram Armored Kill-5 tanki katrā bāzē uz 2 kvadrātkilometru karti,un tad gaidi pusstundu lai beidzot nomirtu no kāda,kas tevi paņēma priekšā ar Tank Destroyeri.

 11. eJaunz

  BTW, Op Riverside man sajutās kā tanku Metro. Uzvar tas, kura tankists spēj šaut vistālāk vai kura komanda spēj vislabāk flankot

 12. kali4

  @Evol Bet nekas taču nav mainīts tam IFV! Kāds viņš bija Back to Karkand mapēs tāds viņš ir arī tagad end game mapēs. Nekāds damage nav palielināts! Vienkārši varbūt agrāk nebiji tik bieži to IFV izmantojis, jo tagad end game mapēs ir lielāks skaits šo IFV tanku.

Komentēt