UOC.LV

Video ieskats: StarCraft 2 Heart of the Swarm daudzspēlētāja režīms

Edgars ieskatās StarCraft 2: Heart of the Swarm daudzspēlētāja režīmā.


Komentāri

 1. Laze

  Ir tikai uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi spēlētāji, kuri ir spējīgi cīnīties ar profesionāliem korejiešu spēlētājiem. Žēl, bet tā nu tas ir. Lielisks ieskats! :)

 2. udenszirnis

  uz apmēram 12.00 kad tu pieminēji "koruptorus" man viss kaidrs, kas tie tādi pa sūdiem ko viņi izplata, to īsti nevar nosaukt KAS konkrēti tas ir , bet tas ir ķipa "bojātā zeme" kur it kā neaug ne augi ne dzīvnieki vai kaut kā tā, īsti neatceros no kuras kultūras nāca tā korrupcijas ideja, bet to var netā atrast diezgan bieži.

 3. Tropinnsh

  Sveiks, Wuu. Skatos diezgan regulāri tavus spēļu apskatus un SC2 pats spēlēju. Esmu GOLD llīgā, ja vēlies varam kaut kad uzspēlēt. Vēlējos pateikt, ka starp "unit abilities" var pārslēgties ar TAB taustiņu. Kā arī ja ir laiks, tad noskaties šo video. Tur tev pastāstīs kā apieties ar "hotkeys". http://www.youtube.com/watch?v=RUohpQKVf_A . Kad pieradīsi, tiksi līdz platīnam :D GL.

 4. Wuu

  @Tropinnsh Hei, es pārzinu tos hotkejus. Bet es nezinu vai man gribās spēlēt tādu spēli. Tas jau paliek par kaut kādu pirkstu jogu, es domāju ka tā ir LIELA spēles problēma. Ņemot vērā ka tādas spēles ka LoL un citas strauji uzlec un paķer tieši šo publiku. Blizardam sen vajadzēja atteikties no 90. gadu kontrolēm un piedomāt pie tā, kas tieši ir jautrs StarCraft 2 un kā padarīt to pieejamāku plašākai publikai. Mācīties kontroles, nav jautri un jebkurā gadījumā ir apgrūtinoši. Es vienkārši nezinu vai es vēlos kaut ko tādu darīt, pat kad Wings of Liberty es hotkejoju kā lielai. Es jūtu, ka vieglāk man ir spēlēt citas spēles, kas neprasa 1 stundu kursu "kā lietot klaviatūru". StarCraft 2 popularitāte man liekas stipri krītas un tieši šī, ir problēma.

 5. Vecaisteevs

  problēma ir tāda , kad šāda tipa spēlēm ir jābūt kārtīgiem tutorialiem , un video pamācībām , to pašu LOL lai saprastu , kas un kā paiet ilgs , ļoti ilgs laiks , bet starcraft , man pat bail to spēli instalēt :D atnākot no darba mājās negribas skatīties visādus tutorialus un mocīt galvu :D Bet tajā pašā laikā , kad to visu apgūsti , var pavadīt gadus pie vienas spēles :D

 6. Tropinnsh

  spēles princips jau ir ļoti vienkāršs. vienīgais, lai augstā līmenī spēli spēlētu, tad gan ir ļoti jānopūlas. Bet, ja vienkārši "for fun", tad arī bez hotkejiem var tikt līdz goldam .

 7. jj-

  Tur es Wuu varētu piekrist, ka iespējams Starcraft'am vajadzētu aizgūt no dotas/lol to qwer skilu hotkejus, bet es stipri šaubos, vai tas nāktu par labu spēlei profesionālajā līmenī, iespējams, ka labs risinājums būtu vairāki hotkey izkārtojumi no kā izvelēties, tipa viens priekš pro-gamers un otrs priekš amatieriem.

 8. udenszirnis

  nezinu, man liekas, ka pēdējā laikā MMO lauciņā pēdējā spēle kur nebija pirksti jāgriež astotniekā bija DOTA 2, bet to izstrādāja VALVe, tā ka nav brīnums....

 9. Tropinnsh

  vispār jau arī starcraftā var mainīt hotkejus. uzliekot grid būs qwert asdfg zxcvb.

Komentēt