UOC.LV

Dons Mattricks pamet Xbox priekšnieka amatu

Dons Mattricks maijā visai pasaulei atklāja jaunāko konsoli Xbox saimē - Xbox One. Kā Xbox tiešais priekšnieks (Microsoft President of Interactive Entertainment) jocīgā kārtā šomēnes ir atstajis savu posteni lai dotos pārvaldīt sociālo spēļu kompāniju Zynga. Kamēr aizstājējs nav atrasts, Microsoft spēļu divīzijai nāksies atbildēt Stīva Ballmera priekšā.

Gan Microsoft, gan Zynga nav minējuši tiešos iemeslus, kāpēc Dons Mattricks ir tik steidzīgi pametis savu posteni. Baumu līmenī jaunākā Microsoft konsole nav sasniegusi nepieciešamos rādītājus reklāmas kampaņā. Tieši otrādi, Xbox One daudzu lietotāju vidū ieguva neuzticību un Microsoft'am nācās likvidēt nākotnes plānus par spēļu aizsardzību (DRM) lai tikai atgūtu minimālu lietotāju uzticību.

Papildus interneta iedzīvotāji nav priecīgi par Dona Mattricka izteicienu, kad tam jautāja, ko darīt cilvēkiem, kuriem nav pieejams stabils interneta savienojums. Dons atbildējis, ka lai lietotāji iegādājas Xbox 360 konsoli un aizmirst par Xbox One.

No spēļu cienītāja puses esmu priecīgs, ka Dons Mattricks pamet savu amatu. Turpmāk es ceru saņemt daudz caurskatāmāku informāciju par Xbox One konsoles iespējām. UOC.LV podkāstā mēs vairākkārt apspriedām, cik netaktiski un nepilnvērtīgi tika atbildēts uz tiešiem jautājumiem par DRM, kā arī nepieciešamību Xbox One konsolei būt pieslēgtai pie nepārtraukta interneta savienojuma.


Komentāri

 1. geimeris1999

  beidzot ! es vinu neieredzēju .

 2. RaquR

  Pedo ir prom... Labaakaa zina shodien.

 3. eJaunz

  hehe, EA->Microsoft->Zynga. Vienu kompāniju sabojā, tad pa taisno uz nākamo :>

 4. Bender

  inb4 zynga always online vai nomirs virtualie dzivniecini

 5. eJaunz

  >zynga always online Zynga jau ir always online :>

 6. Bender

  w/e nav ne jausmas kas ir zynga :D

 7. slowhands

  @Bender http://zynga.com/ Pats spēlēju war commander.

Komentēt