UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr.75 - Cūku mašīna

Edgars, Elvijs un Jānis runā par League of Legends, Splinter Cell Blacklist, SSX, Boringlands 2, Amnesia: A Machine for Pig un PID.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-75

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. PēdējaisAlinieks

  Un,Wuu par to karu....Cēsīs,vai Cesvainē vīriešiem sūta vēstules,kurās sauc uz karu. Elvij,ja nemāki pareizu izrunu angļu valodas vārdiem,tad lūdzu nelieto tos.

 2. Prikols

  Paldies par Podkāstu!

 3. Kursis

  Elvij, ja pieaugušie runā par konsoļu spēlēm tad neķērc ka tev tas neinteresē ,podkāstu klausās pietiekoši daudz komūnas biedru tai skaitā es kam tas interesē .

 4. Riča

  Podkāsts pa smuko.

 5. udenszirnis

  Njā, kopš uz *cerams* palikšanu ir pienācis trešais cilvēks, podkāsti ir daudz interesantāki.

 6. TrancaMaans

  Nu tad man laiks iet podkāstu pensijā :)

 7. udenszirnis

  Vai kādu dienu būs Brīvā Mikforona podkāsts? Tas ir, ka jebkurš jebkurā brīdī var iesaistīties sarunā un un aši izteikt īsu komentāru vai apspriežamo ideju.

 8. Kursis

  @udenszirnis Nedomāju vis ,pirmkārt tur būtu daudz tehniska rakstura problēmas un otrkārt visi runātu un nebūtu neviena kas klausītos :)

 9. Kospis

  Tava Amnesia nestav blakus OUTLAST!

 10. slowhands

  Man vairāk gribētos dzirdēt par visām IT tehnoloģijām, spēlēm, developeriem, publisheriem, multimedijiem un tādām lietām, nevis par to kā tu lamājies, kādas problēmas tev bijušas, Elvij! Tu, pārsvarā, vienmēr noslīdi no tēmas, kko piebilsti no savas pieredzes "iz dzīves" un vēl kaut ko, pagājušajā podkāstā arī ievēroju. Labi, jums jautrāk palicis ir, bet, nezinu, man šķiet, ka es esmu pa vecu, lai klausītos smieklos un ākstīšanos un tādos zamutos, ko Elvijs dzen. Lamu vārdi arī nav īpaši jauki. Tomēr, podkāsta garums ir stundai pāri. Varbūt kāds var noklausīties visu tīri, bet es bez tīšanas nevaru, īpašī mirkļos, kad sākas beztēma. Un jā, Blur ir izņemts no steam'a! Sekojiet līdzi tam, ko izņem ārā, jo tādos brīžos cenas giftiem strauji kāp. Nedēļu pēc Blur izņemšanas es giftu iemainīju pret Sims 3 un Red Orchestra collection (pagājušogad). Mafia (pirmo daļu) arī iemainīju pret kolosālu overpay. Tas par to tēmu. Neslēgšu inventory ārā. Par to kāršu mainīšanos, pirkšanu PILNĪBĀ PIEKRĪTU! Atceros, kad sākās viss bums un es ieraudzīju pāris čaļus ar 100++ lvl. Iedomājies sistēmu 1 - 10 lvl 100 xp līdz nākošajam levelim. 10 - 20 - 200 xp. 20 - 30 - 300 xp, u.t.t. Tad izrēķinat cik badges (1lvl badge dod 100xp) vajadzīgas līz 100 lvl. Tas nav iespējams sakrāt lielu leveli nepērkot. Pats arī esmu, apm., 10e ieguldījis no walleta tīri kārtīs. Bet tā kā es treidojos daudz, es no kredītkartes naudu neieguldu steam wallet'ā! Tādēļ mani īpaši tas nesatrauc. Nākošajā - Davai, apspriežat UOC lietotāju saspēļu varbūtību, es vnk vēlos lielāku aktivitāti. Daudz saspēles, jautrību te, īventus un visādas atrakcijas. Par NoSwear mikrafonu - Kā, burtiski, geimerim var nebūt mikrafona? Tas ir apmēram tā, doties uz kalnu slēpot, bez inventāra.

 11. udenszirnis

  @slowhands Nu, manuprāt offtopiki ir tieši interesantākie. ātri nobētrt visas ziņas sausā veidā varētu 10 minūtēs. Elvijs glābj podkāstu no garlaicības, savādāk jau es vnk pastīsos steam news, tur ir viss tas pats, un nekā lieka.

 12. TrancaMaans

  Ok sarunājuši - nākamajā podukāstā lai padarbojas Edgars vs Elvijs

 13. shadow118

  Uzliku fonā podkāstu un spēlēju Fallout New Vegas :D

 14. Wreck

  Ja nebūtu, offtopiki, dzīves stāsti, un cita veida muļķības-kas podkāstu padarītu interesantu, un izceltu no citiem? Vai tu eJaunza, Wuu, Vai Jāņa dzīves jokus un citu bullshitu vari izlasīt citur?Es nevaru, jo tas ir unikāls saturs, kuru citur ne redzesi, ne dzirdēsi.Tieši tāpec es klausos podkāstus. Ziņas, pasaules jaunumus es varu izlasīt citur, un domāju ka visi kas seko līdzi videospēlēm par tiem jau zina pirms podkāsta.Tieši tāpec, vienīgā vieta kuru ''skip`oju'' ir ziņas, jo tajās neko jaunu nevaru uzzināt-nu nav UOC ign, vai vēl nez kas lai uzzinātu ko jaunu no tiešajiem avotiem. Bet par lamu vārdiem, lai jau ir, kamēr vien neaiziet čīganu puiku variants, kur 10 vārdu teikumā ir 7 lamuvārdi.

 15. AccidCD

  Hmm . Man vienmēr ir patikuši visi podkāsti . Neko nekad neesmu tinis uz priekšu , viss ļoti patīk un apmierina . Protams , tur varētu nelietot lamuvārdus un taml. bet man vienkārši patīk viss kā ir . Tā tik turēt !

 16. udenszirnis

  Vajag copes video. Ja ne ar lielo lomu palielīties, tad vismaz palielaties ar noslīcināto slieku daudzumu.

 17. Wicdz

  Var kāds uzaicināt slowhands uz podkāstu, lai viņš nomierinās?

 18. Kursis

  Joki un ākstīšanās jau ir podkāsta galvenais plus ,nav jau ekonomikas sapulce :),ar Elviju vis kārtībā gan šamējais piešausies :)

 19. slowhands

  @NoSwear09 , thanks, but I'll pass. Jūs mani nesapratāt. Protams, kādam patīk klausīties beztēmā, kā kuram pa dzīvi iet un kā kurš telefonu saplēsis, bet es šos čaļus nepazīstu dzīvē, viņi nav mani draugi, kādēļ lai man interesētu cik alu katrs dzer, cik katram garš. Es viņus fonā uzlieku, lai dzirdētu jaunumus spēļu industrijā. Var izlasīt - jā, bet es labāk klausos, nevis lasu. Tāpat ar mūziku, ko klausos. Katru nedēļu ir podkāsti, kādam māksliniekam 1x mēnesī, u.t.t. Tādā veidā dzirdu jaunumus iekš klubmūzikas un žanra, ko klausos. Tad, varbūt, padomājiet kas ir podkāsts.. Parastu sarunu, ko veic runājot, nevis par konkrētu tēmu, bet par beztēmu un visu, kas uz sirds, nenosauksi par podkāstu. Dialogs, saruna nav podkāsts, ja tu viņu atskaņo publikai. Anyway, nezinu, varbūt izskatos pēc "peņa", bet nedomāju neko aizskarošu nevienam, vienkārši, pasaku to, ko domāju. Priekš tam, arī, komentāri ir domāti. Veiksmīgu dienu!

 20. udenszirnis

  @slowhands Podkāsts atšķiras no ziņām tieši tāpēc, ka tā ir vairāku cilvēku saruna, nevis ziņas. Ja kāds no UOC gribētu taisīt atsevišķas ziņas, kur 2 cilvēki vienkārši tās nolasa no lapas nepārmijot savā starpā ne vārda, tas nepavisam nebūtu podkāsts! Ziņu mērķis ir mūs informēt. Podkāsta- informatīvi izklaidēt.

 21. AiDziS

  huehuehue

 22. slowhands

  @udenszirnis Izklaidēt saistībā par tēmu.

 23. udenszirnis

  @slowhands Nu, paklausies jebkuru podkāstu uz visas nolāpītās pasaules. Visos vismaz 30% ir offtopiks.

 24. udenszirnis

  Kad būs vēl "dziļās kritikas" video? Man ar tiem 3 ko izraku no tava YT kanāla nepietika, vajag vēl.

 25. slowhands

  @udenszirnis Ok, paklausies JaytechMusic Podkāstus, Above & Beyond Group Therapy. Jebkuru podkāstu par mūzikas jaunumiem. ja būs beztēma, tad par pasākumiem, kas notikuši un kā gājis. Neviens no vadītājiem nekad nav neko stāstījis par savu dzīvi, neskaitot to, kurā pasākumā spēlējuši mūziku (par kuru arī ir podkāsts). Tātad, "paklausies jebkuru podkāstu uz visas nolāpītās pasaules." (JEBKURU), ok, paklausījos, pieņemsim - https://soundcloud.com/maxmuzik/above-beyond-group-therapy-044-dusky-guest-mix Nevienā vietā nedzirdēju, ka viņš stāstītu kaut ko par savu dzīvi vai par to, kas nebūtu saistīts ar podkāstu vai mūziku.

 26. slowhands

  Wtf, tikko tādu eseju sarakstīju, bet nospiežot "Komentēt", pazuda. 1 vārdā - 30%? Tu klausies sūdus! Gribi sīkāk padiskutēt - PM! Iedošu linkus.

 27. udenszirnis

  Vai kāds no kompānijas BigWuu/Ejaunz/Jānis-pozitīvais Nodarbojas ar tādu lietu kā bunduļu pirkšanu? Pašreizējais humblebundle ir tīri labs.

 28. Krekeriits

  Wuu. Negribi pāriet uz EU West lol`ā? Nav tik daudz noob`i lielākos līmeņos

 29. Evol

  Agdievs cik visi negatīvi pret Elviju.Domāju,ka šie mazie bērni arī paliks turpat un gudri šļupstēs,nevis kautko sāks darīt :)

Komentēt