UOC.LV

NHL 10 spēka sistēma


Viena no izstāžu nepilnībām ir ierobežots laiks, kurš tiek dots viesiem vienas spēles apskatei. Nesenajā E3 2009 lai iepazītos ar NHL 10 īpašībam tika atvēlētas tikai 20 minūtes. Viena no šādām īpašībām ir vardarbīga spēka pielietošana.

Pretinieka iebiedēšana un cīņa ar viņu ir divas pamatīpašības jaunā NHL. Tagad, kad ripa atrodas pie bortiem, piespiežot taustiņu Y (vai trīsstūri uz PS3), hokejists sāk spēka cīņu, mēģinot nobīdīt pretinieku. Tāpat būs iespēja mēģināt atņemt ripu, iesperot tai ar slidu.Tagad ar jauno spēka un iebiedēšanas sistēmu notikumi turpināsies arī pēc svilpes. Ja NHL 09 deva iespēju pagrūst pretinieku pēc mača apstādināšanas, tad NHL 10 spiežot taustiņu Y var tik stipri iebelzt pretiniekam pa galvu, ka viņš atlido malā. Protams, viss beidzas ar kautiņu, bet šoreiz jūs tos redzēsiet no cita skata punkta.

Tagad pretiniekus vajadzēs dauzīt no pirmās personas skata. Tas nozīmē, ka kautiņos mēs piedalīsimies, vērojot tos ar hokejista acīm.
Vēl pretinieku varēs saķert aiz svītera un pievilkt sev tuvāk, lai varētu tā kārtīgi nodauzīt.Vilšanos sagādāja tas, ka uz spēlētājiem pilnībā nepaliek zilumi. Ja piedalies kautiņā uz ledus, pie tam no pirmās personas skata, ir vēlme redzēt savu sitienu sekas. Bet vēl nebūtu slikti, ja būtu iespēja novilkt slidas un tā kārtīgi pakropļot pretinieka seju! Kaut gan nē, tas laikam būtu par daudz.

Kad būsiet nozvetējis savu pretinieku, jūsu komandas fani sāks vicināt karogus, bet piedzērušies fani sāks dauzīties pa plastmasas laukuma nožogojumu.Tāpat ir piestrādāts pie vadības, kurā izstrādātāji ir ieviesuši jaunus elementus. Ir izveidota ļoti tieša piespēles funkcija. Tagad ripu varēs padot jebkurā virzienā, jebkurā laikā un ar jebkādu spēku. Spēlētāji varēs atslēgt šo funkciju, bet īsti NHL fanāti to noteikti izmantos. Arī īstam NHL profiņam no sākuma nāksies pasvīst, lai pierastu pie jaunajām iespējām.

Uz gala rezultātu patiešām būs interesanti paskatīties.


Spēles treileris:


Komentāri

    Komentēt