UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr.77 - Turbo podkāsts

Edgars un Elvijs runā par SteamOS, AMD videokartēm un video karšu nosaukumu bezjēdzīgumu.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-77

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. Uzuls

  Varbūt kāds var atbildēt jau tagad - Baumo ka būšot Fallout 4 vai kkas tml... Tad gribu zinat būs vai nebūs? :D

 2. PēdējaisAlinieks

  Jā Wuu,par to alkoholu piekrītu. Uz prāmja visi ļoti daudz lieto alkoholu.:D ,un kaujās.:D Un par tiem portatīvajiem.. Jā,var nopirkt labu Acer portatīvo pa apmēram 400Ls. Ar savu esmu ļoti apmierināts

 3. lastafamas

  Dzīvoju pie Āgenskalna valsts ģimnāzijas un lielāku internetu par 240kb/s nevaru pieslēgt :D Nav nejausmas kādu viņi skolā lieto :D

 4. udenszirnis

  Dzīvoju mazpilsētā un varu skatītiet HD youtubi, lādēt torrentu un kaut ko no steam vilkt ar 4000 kb/s vienlaikus. Hah, lai gan dzīvot tiešām laukos būtu mocības, kur vienīgais savienojums ir LMT "kaut kāds" tarifs un apšaubāma paskata miniatūrs rūteris uz aizskaru "štangas", kas neveiksmīgi cenšas ķert zonu.

 5. kaasiic

  @Uzuls, protams, ka būs 100% apstiprināts. Esi dzirdējis, par tādu lietu kā gooogle ? Wuu lieto skaisto, profesionālo "Blue" mikrofonu ?

 6. JBB

  Kāpēc neviens neko nesaka par trešo Valves jaunumu?

 7. udenszirnis

  @JBB Es saku, wuu negrib rakstu apstiprināt.

 8. Wreck

  @JBB podkāstā tas nav piemitēts pašsaprotamu iemeslu dēļ..podkāsts ielikts ir 7 vakarā, un steam kontrolieris parādijās tieši 7 vakarā.Tākā domāju to viss ticamāk apspriedīs nākamajā kāsī ;)@Zirni, intereses pēc..vari atsūtīt savu rakstu PM?Zvēru ka nekur nepublicešu..tik gribu izlasīt.

 9. Wuu

  @udenszirnis Tu neesi iesniedzi rakstu, bet atstājis kaut kur melnrakstos.

 10. N0S

  /

 11. JBB

  @Wreck Jautājums vairāk bija domāts tiešī uz komentāriem. Ceru ka parādīsies kāds video ar jauno kontrolieri, jo viņš izskatās savāds

 12. Riča

  Šis skaitījās šīs nedēļas podkāsts vane?

 13. Kursis

  Elvij kāds ir tās dziesmas nosaukums ko palaidi fonā ,izklausījās kaut kas labs ?

 14. Kursis

  Bija prieks uzjautrināt jūs ,bet to ka realistiskāk brauca mašīnas ne jau es izdomāju ,starp citu cik pats esmu braucis spēlēs ,nu katrai sava braukšanas mehānika ielikta ,Edgar es aizsūtīju savu skaipa vārdu tev uz e-pastu .

 15. eJaunz

  >Elvij kāds ir tās dziesmas nosaukums ko palaidi fonā ,izklausījās kaut kas labs ? Klasika - Daft Punk: Da Funk :D

 16. shadow118

  Wuu, lētās Lumias galīgi nav līdzīgas Androidam Elvij, man gan GTA IV, gan Dirt2 un Dirt3 bez problēmām strādā uz Windows 8 Tagad vairs nevaru atrast, bet toreiz, kad biju tikko uzlicis Win8, diezgan ātri izdevās piedabūt strādāt

 17. Kursis

  @eJaunz Paldies zināju ka man patiks ..

 18. udenszirnis

  Neuztraucaties, es jau pusotru gadu lietoju android 2.1 kuram tālruņu grāmatiņa atveras 3 sekundēs un piezvanīt var pēc minūtes. Dīvainā kārtā vēl neesmu sajucis prātā un to iznīcinājis ( daudz netrūkst līdz tam ). Piezvanīt jau var...Kaut kā. Sūdīgi telefoni uzlabo paškontroli!

 19. Marchello

  Es lietoju Winamp vēl aizvien un nesūdzos. Mani izbrīna Jūsu nepatika pret šo programmu un rodas jautājums, kas tad īsti Jums netīk winampā un kāpēc to neizmantojat?

Komentēt