UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr.79 - Ponijs manās biksēs

Edgars, Jānis un Elvijs runā par GTA 5, FEZ, Full Bore - The First Dig, Orochi 3, Metro 2033, WRC 3 un Train Simulator 2014.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-79

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. Prikols

  Beidzot ari Jānis! Paldies!

 2. eJaunz

  Sameloju nedaudz par Deus Ex:Human Revolution Director's Cut cenām. Tās ir: New purchase (if you don’t already have the game): £12.99/€19.99/$19.99 Own the basic game (with no DLC): £6.99/€7.99/$9.99 Own the game and Missing Link DLC: £3.49/€3.99/$4.99 ____ Šī ir tā vietne, kur var dabūt Mafia 2 vai Civ 5 http://goldenjoysticks.greenmangaming.com/ ____ Shadow118 links par GFWL - http://www.xbox.com/en-US/LIVE/PC/DownloadClient. Lejuplādēt

 3. bandiits

  Es šito linku uz Mafia 2 un Civ 5 no rīta Wuu aizmetu. :) Jams teica, ka viņam nestrādā! :D

 4. panich

  Test Drive Unlimited kartes izmers ir 1600 km^2. GTA5 129 km^2.

 5. PēdējaisAlinieks

  Nu Wuu,kā tu varēji nezināt. Uz prāmja notiek latviešu un lietuviešu kari. Gandrīz vienmēr.

 6. Kalviitis

  @bandiits Ir ir strādā , pats vakar jau izdarīju ko vajadzēja un šorīt saņēmu atslēgas...Biju sareģistrējies ar vairāk kā 10 e-pastiem :D Tagad pilns ar atslēgām ir.

 7. xmans90

  Uzdāvini man vienu. :D

 8. Bender

  @Kalviitis low

 9. SKrams

  Varbūt, kādam ir kāds lieks Civ 5 kods, ko varētu atdot, būšu mūžam pateicīgs. Pašam vienkārši nestrādā , rāda ka neesmu nobalsojis.

 10. eJaunz

  Pagaidi, kādas 24-48 stundas reģistrēsies tavas balsis un sinhronizēsies ar GMG

 11. jj-

  @SKramsJa mācētu lasīt, izlasītu, ka tur rakstīts, ka links strādās 24h pēc nobalsošanas, iespējams arī ātrāk, bet var sanākt 24h gaidīt...

 12. archi

  Ķivere var pasargāt no rikošeta, kāda sprādziena šķembas, no kritiena vai akmens kritiena uz galvas :) Bet no tieša trāpījuma diez vai pasargās, nu ja neskaita lodes lidojuma leņķi, attālumu un kalibru.

 13. eJaunz

  Par to ķiveri - tikai tagad pamanīju, ka pārteicos un pateicu "velkro ķivere" (dadžveidīgie lipekļi), nevis "kevlara ķivere" (ložu bremzējošs materiāls)

 14. novus77

  Kur vislētāk ir iespējams nopirkt Call of Duty Ghost?

 15. archi

  @novus77 Amerikā. Bet ja meklē Latvijā, tad ir tāds interneta veikals, 10 un spēles vai spēles desmitniekā... :D Google tante zin.

 16. Evol

  Mistērija atklāta-tagad mēs zinām,kā izskatās Jaunzems https://pbs.twimg.com/media/BWn4zcMIgAAAQot.jpg

 17. jj-

  Man radās jautājums, cik Jums gadi? xD P.S. Paldies par jango ieteikšanu, jau 3h klausos, man patīk, nemaz nezināju ka tādi saiti eksistē :augu_muca_man_patik:

 18. eJaunz

  >Evol, tas ir joks.@krizdabz nofotografēja, kā Kārlis no Delfi (@janitors) paņēma manu plātni :D Izskatos šādi -> https://www.facebook.com/jaunzem >jj-; man ir 17

 19. Prikols

  Wuu,Jāni,Elvij ko jūs domājat par Gacho un Artussu Kaimiņu ?

 20. PēdējaisAlinieks

  Aj,kur tie laiki,kad piedzēries ar draugu spēlēju kaut kādu PES'u. Ik pa laikam atlūzu,bet kad mani pamodināja turpināju spēlēt. Vot tas bija gaiming,nekā tagad kkāds murgs ar tām videospēlēm sāk palikt.

 21. PlayerOne

  Hey Edgar!Ķiveres neizmanto ložu apturēšanai bet gan galvas aizsargāšanai no šķembām,sasitumiem un lode trāpot pa ķiveres sānu maina trajektoriju tādejādi nesavainojot galvu.Ja kas lodes caur 2 p.k. laika ķiverēm iet kā caur papīru, mūsdienīgās ķiveres ir nedaudz drošākas.

 22. udenszirnis

  Kuram no jums ir garākais e-krāns? Respektīvi- kuram labāka videokarte?

Komentēt