UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 81 - Viss par neko

Edgars, Jānis un Elvijs runā par daudzām lietām... Un nedaudz par Mafia 2, Resident Evil Revelations, Battlefield 3, GTA 5 Online.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-81

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. PēdējaisAlinieks

  Es uzskatu ka Godfather 2 ir dddaaauuudddzzz labāks par Mafiu 2 !!! Godfatherā tiešām ir attēlota Mafia,kā Edgars to teica.-Meitenes,Slepkavības,Laupīšanas,Bizness utt. Un tam visam nāk klāt viens no ideālākajiem stāstiem. P.S-pie podkāsta beigām,kur runa gāja par krūtīm,Elvijs teica ka viņš vispār esot 1 īstajā dzīvē redzējis.:D:D:D:D:D:D:D

 2. udenszirnis

  8 Decembris ir broniju diena.

 3. eJaunz

  ko tas nozīmē un kādēļ tieši 08.12? un kāpēc tu to zini, un es ne? :D

 4. udenszirnis

  @eJaunz Tas nozīmē ka tā ir diena kad visi broniji ( kā tu )var apvienoties un uz pāris dienām piegrūst internetu 5kārtīgi pilnu ar poniju tēmām. Man nav NE JAUSMAS kāpēc tieši šis datums. Un kāpēc es to zinu, bet tu ne? Pats brīnos, kā ne-bronijs, kas patstāvīgi apmeklē negatīvo redditu un diezgan apšaubāmo 4chanu, zin vairāk par bronijiem nekā bronijs, kas arī apmeklē redditu, bet, iespējams neapmeklē 4chanu. Ja nu kāds tur vēl nav bijis... Nu, reddits nobāl 4chan priekšā.

 5. Prikols

  @udenszirnis sasi lapu

 6. Prikols

  Paldies par podkāstu!Ceru ka nākamais Podkāsts būs jestrāks.Jānis the best.

 7. udenszirnis

  Kas tā par mūziku visu apskatu beigās?

 8. stinkijs

  "The Walking Dead season 2" Pre-Purchase Steam! Kurš jau nopirka? :)

 9. Prikols

  Nakamajā Podkāstā katrs uzdziedat kaut ko.Protams,ja ir velme to darīt.

 10. udenszirnis

  Jūsu domas par steamā pre-orderojamo COD:ghosts hardened edition PAR 119.99 EIRO? Viņi ir izkūkojuši prātu?

 11. eJaunz

  Pateikšu uzreiz - ir cilvēki, kuri to pirks, tādēļ - kādēļ ne?

 12. udenszirnis

  @eJaunz Nē, tev tas ir jāsaka podkāstā. Podkāsta dalībniekiem nevajadzētu izteikt savu super svarīgo, īpašo un oriģinālo viedokli par dzīves un videospēļu tēmām šeit, komentāros. Mēs, parastie komentētāji tādu godu neesam pelnijuši, ka mūsu vidū būtu kāds no JUMS.

 13. Krekeriits

  @udenszirnis Mēs esam zemākais slānis? haha Jautājums Wuu, tev atsūtija apskates kopiju BīeF 4 vai nē? Un, ja nav ko darīt, paspēlē BF4 daudzspēlētāju režīmu pāris stundas un tad 3ā battlefield'a (ideālā gadījumā arī Bad Company 2) daudzspēlētāju režīmu. Padalies pēctam domās par to, kas mainījies, ko salaida grīstē un kas uzlabojies?

 14. udenszirnis

  Kāpēc jūs vairs netaisat LIVE? Jūs jau vismaz 15 reizes esat stāstijuši ka tas ir sarežģīti, vaig sagatavoties un bla bla bla, to nevajag vairs atkārtot, izdomājiet citu atrunu. (man ir aizdomas ka jūs esat par slinku)

 15. Trojietis

  Ko domajat par to ka War Thunder bus driz piejami tanki? Jusu domas vai bus balanceti kad lidmasinas ar tankiem bus viena kaujas lauka?

 16. eJaunz

  Atvainojos par to, ka šodien nav podkāsta - man ir pamatīgas iesnas, savukārt Jānis šodien nevarēja ierasties - personiskas darīšanas

 17. PēedējaisAlinieks

  @eJaunz B*e je@#l ej di*$t su#a b*# na#@j. PIZ#@S!!!!!

 18. eJaunz

  @PēedējaisAlinieks :>

 19. PēedējaisAlinieks

  GTA V būs uz PC?

 20. Arnij

  Runajot pa telefoniem, pats lietoju Iphone 5s esmu apmierinats, ātrs, laba kamera un protams baterija patik tas jaunais ios! Un nenoliekat iphonu, ja nebutu man iphona tad jusu potkastus neklausitos!:D Runajot pa jaunajam konsolem esmu gatavs pirkt jauno konsoli, bet kuru tad lai perk? Esmu fifas un pirmas personas shuteru spelu cienitajs un speleju nhl! Pašam ir X360! Gribetos palikt pie xbox, bet dzirdu pa XONE tikai sliktas lietas!

 21. udenszirnis

  Skatos, pozitīvais Jānis ir Steamā nopircis COD:Spoki. Nu, kā ir trenkāt suni pa lauku?

Komentēt