UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 83 - Glāstvirsma

Edgars, Jānis un Elvijs runā par GTA 5, WRC 4, DD, Burial at Sea papildinājumu, Nether, DiRT 2, Deus Ex Human Revolution Director's Cut un Battlefield 4 likstām.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-83

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. Prikols

  Es biju Pirmais! Paldies par Podkāstu!

 2. udenszirnis

  @Prikols Tev nebūs būt apmierinātam internetā.

 3. PēedējaisAlinieks

  Humors VISAUGTĀKAJĀ līmenī.:D Katru podkāstu šitādu.:D Par nevienu podkāstu nebiju šitā smējies.:D Tikai Elvijs visu laiku mēģināja izjaukt jautrību.:./

 4. panich

  Ar plati.ru vienkarsi ar kreditkarti ievadot savus ciparus un apstiprini ar drosš pirkums internetā un ok .

 5. AccidCD

  Ko Jūs domājat par cilvēku, kurš nopiratē BF3 , un pēc pāris stundām pasaka , ka šī spēle ir slikta , nemaz nepamēģinot MP ?

 6. Kursis

  Atbildod uz Wuu jautājumiem par GTA Online ,10 LS ir apmēram 1,5 miljons spēles naudiņas ,heihopters ar raķetēm maksā 1,5 miljoni spēles naudiņas ,vairāk kā pusmiljons par ātrākām sporta mašīnām ,un nobraucot sacīkstes par pirmo vietu ,par attiecīgu skaitu uzvaru var pēc tam nopirkt labāku motoru ,turbo,bremžus un ātrumkārbu . Sasniedzot attiecīgu līmeni var nopirkt labākus ieročus un to apgriedus ,arī drēbes ,tatū ,frizūras atveras pie attiecīgā līmeņa ,tāpat helihopteri un lidmašīnas spamojas labākas pie lielāka līmeņa ,ceru ka negarlaikoju :D

 7. Riča

  Vienmēr klausos līdz galam!

 8. Krekeriits

  ahh tas nosaukums podkāstam... es jau smejos :D Grupņiks... kopīga-siltuma-apmaiņa-starp-tuvu-atrodošiem-cilvēkiem

 9. Prikols

  Esmu Jāņa Fans!Tikai Jānis Tikai Uoc.lv! 2 favorīts man ir Elvijs un tad Tikai Uoc Mamma Wuu.

 10. PēedējaisAlinieks

  @Krekeriits Pirkstbakstis.:) GTA V būs uz PC?

 11. Kursis

  Elvij ja neesi spēlējis GTA V ,tad beidz dirst ,gribi izlekt nodirs kādu citu spēli .

 12. Prikols

  Wuu vai tu esi krutākais rajonā dēļ šīs mājaslapas un youtube channel? Vai tevi atpazīst cilvēki Maximā vai kādā citā sabiedriskā vietā?

 13. eJaunz

  Personiskās emocijas aizskāru? :>

 14. Kursis

  @eJaunz Protams ,ja necieni citus ,tad negaidi ka kāds cienīs tevi ,tev kā geimerim ,ja tads esi vajadzēja zināt ,ka ir daudz GTA fanu viens no tiem esmu es,un man ir vienalga vai tu spēlē vai nē ,pie mikrofona atrodies tu un man nākas klausīties tavās muļķībās ,un tas nav tikai šajā podkāstā .

 15. ZastaviX

  Atbilde uz jūsu teikto par manu komentāru šajā podkāstā ir-Man spēle iet ideāli un bija noteikti vairāk par 50 kadriem

 16. xmans90

  @Kursis Kas jums šodien ir kur skatās tur kāds plēšas :D ew veči.

 17. Marchello

  Esmu diezgan kritisks pret daudzām lietām un parasti visus nolieku, bet par Jūsu podkāstu varu teikt, ka podkāsts ir lielisks, klausos to katru svētdienu(nu protams izņemot tās svētdienas, kad tas nav). Mam prieks, ka letiņi var arī ko normālā kvalitatīvā līmenī uztaisīt. Vēl jo vairāk ir prieks ka šo darāt tīri tikai uz savas iniciatīvas un prieka pēc, bet ja ieliktu donate pogu es no savas aldziņas jums varētu ko ieziedot! Varu kā savādāk arī jums palīdzēt(programmēšana, webdizains). Tā turpināt!

 18. udenszirnis

  @Kursis *Aizstāvot Elviju* Arī viņam ir tiesības izteikt viedokli, arī ja tas neatbilst faktiem, ir aizskarošs vai konfiktējošs ar citiem uzskatiem. Arī tad, ja tas ir pilnīgi izrauts no dirsas bez pamatojuma.

 19. Kursis

  @udenszirnis Ne jau pa to tas stāsts ,GTA V ir lieliska spēle un viņš to ļoti labi apzinās ,problēma tā ka viņa nav vel uz PC ,tādēļ Elvijs laiku pa laikam izmet kādu sliktu repliku par šo spēli ,ja viņš pats to neapzinās ,ka šeit ir GTA fani vismaz 2 noteikti ,tad man nākas to paziņot ,ja būtu maigs savos izteicienos tad lidz nākošajai reizei viņš atkal aizmirstos ,man patīk kā podkāsta ir vairāk cilvēku ,vienkārši šeit mēs esam ar dažādām gaumēm ,viņam kā podkāsta vadītājam nāksies to cienīt .

 20. Semirs Garkrans

  Ta jau ir ar PC Mast3r R4c3 elitistiem... ne kapeiku labāki par konsoļu pukstētājiem...

 21. udenszirnis

  @Kursis Viņam kā podkāsta vadītājam vajadzētu to cienīt, nevis nāksies. Internetā neviens nevienam neko nevar piespiest darīt, šeit ir brīvdomība un jebkuram ir tiesības teikt jebko par jebkuru tēmu. *šeit beidzas brīvdomīgais viedoklis* lai gan elvijs izteicās bišk negatīvi par gta 5, tas tiesa. Bet varbūt nemaz nevajag uz PC, jo iepriekšējo gta uz PC viņi vienkārši... Es to pat līdz pusei neizgāju, izdzēsu, pārāk šausmīgs.

 22. xmans90

  Linkin Parkam Hybrid Theory nav remix albūms :| remix albūms ir reanimation

 23. kandzza

  Jūs tur runājāt par šķūningu un dzirdēju ka neviens vēl nevelk siefu ar trosi ka fast and furious five, bet pie mums Talsos jau no maximas mēģināja izvilkt bankomātu bet trose pārplīsa ;( http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/483444-talsos_ar_auto_iebrauc_veikala_un_megina_nozagt_bankomatu

 24. slowhands

  Haha, šis bija labs. Tikai, atkal, Elvijs kaut ko pārāk cenšas pierādīt, parādīt.

 25. Prikols

  Elvijs vot tas ir kruts čalis.

 26. Kursis

  @kandzza Man jāsmejās ,Talsos pie Maximas tuvākās mājas atrodas kilometra attālumā ,varu derēt ka tas žurnālists kas komentē Talsos nekad nav bijis .

 27. shadow118

  Dirt3 likās tāds tukšāks salīdzinot ar Dirt2. Ideālais Dirt būtu ar mapēm no otrā, mašīnām no trešā, ar grafiku no Grid 2 un vadību kko starp dirt 2 un 3, un nafig aizvākt tos bagijus un rallijkrosu

 28. panich

  @shadow118 pats saproti ko kurā ?

 29. eJaunz

  Ideālu Dirt viņi jau ir uztaisījuši, un to sauc par Colin McRae Rally 2.0

 30. shadow118

  @eJaunz CMR 2.0 mūsdienu izpildijumā tiešām būtu super

 31. Wuu

  @shadow118 HD Remix...Lūdzu!

 32. Wreck

  Otrais makrejs tik tiesaam bij ideals.Visi jaunie ar Bloka Gymkhanas huinjas piejaukumu, un traseem kas iet uz apli besii araa.Gribu atpakal Ralliju, nevis braucamo ar rallija elementiem...Blokam nekad nevajadzeja piejaukties CMR seerijai.

 33. Vito Ventura

  @Wreck It`s always about the money. The passion is long gone. Nē, tiešām, man šķiet, ka spēles, kuras veidotas ar sirdi, nevis ar maciņa izsalkumu, pēdējos gados ir uz dažu roku pirkstiem saskaitāmas. Senāk, kad es vēl nošmulējos, spēlējoties sētā, nevis graužot čipšus pie datora, spēļu vidējā kvalitāte bija tiešām augsta. Lielākoties arī tāpēc, ka spēlētāju prasības nebija tik zemu klozetpodā, kā mūsdienās.

 34. Piktā Zemene

  Jāni vai tavs berns bus geimeris?

 35. PēedējaisAlinieks

  @Piktā Zemene Diezgan pastulbs jautājums,bet neko.:D Tas jau ir atkarīgs,vai viņa mazajam pokemonam patiks spēlēt videospēles. ES GRIBU ATPAKAĻ PODKĀSTĀ JĀNI PARASTO!!! LETS BRING BACK VINTAGE JĀNIS. BIITCH.

 36. udenszirnis

  @PēedējaisAlinieks Pag, ko? Šis taču ir parastais Jānis. Tas nerunīgais ir prom. edit: ar nerunīgo es domāju to vienu, kas parādijās divpadsmitajā podkāsī un pazuda bez pēdām pagājušā gada lieldienās.

 37. PēedējaisAlinieks

  @udenszirnis Nē, Jānis Parastais ir tas no skotijas, un ar kaķiem.

 38. udenszirnis

  @PēedējaisAlinieks Nē nē nē, parastais Jānis bija arī pirms skotijas, tāpēc arī viņš uz 3 nedēļām bija pazudis, kamēr tika tur pie interneta.

 39. Prikols

  Es gribētu zināt kā veicas otram Jānim ?Ar otrs ir domāts tam Jānim kurš vairs nav podkāstos, bet senāk bija.

 40. Krekeriits

  Pirmais Jānis, otrais Jānis... kas te notiek? Viens Jānis ir tas no skotijas ar kaķiem, Edgara brālēns un otrs Jānis ir otrs. Nejaucam :D

 41. Prikols

  @Krekeriits Tu aizmirsi par trešo negatīvo Jāni.

 42. PēedējaisAlinieks

  @Krekeriits Labi ,es gribu podkātā atpakaļ Jāni ar kaķiem.

 43. Prikols

  Lai nākamajā Podkastā Wuu pasaka kā ko sauc savadāk te daži ir neapmierināti.

 44. udenszirnis

  Pieprasam paskaidrojumu, cik Jāņu mums te ir bijis! Un arī cik ne-Jāņu! Un kas tas par plikpauri jūsu istabā kas uz sekundi ielīda kadrā, kad filmējāt anno 2077 video? Man joprojām šķiet ka tas Jānis, kas ir no paša sākuma, ir arī pozitīvais un skotijas kaķu Jānis. Ja kādu dienu kādam no mums (kādam no komūnas) būtu iespēja iekļūt podkāstā, vai arī mēs varētu izvēlēties, kāds Jānis būsim? Un pats galvenais: Vai Elvijs atbrīvoja Edgaru no pagraba?

 45. Prikols

  Fake Jāņi ir visur!Esiet uzmanīgi!

 46. Giant

  Vajadzētu jums uztaisīt podkāstu ar visiem Jāņiem kopā

 47. udenszirnis

  Ja jums būtu iespēja, kurā spēļu izstrādātāju studijā jūs gribētu strādāt?

 48. Prikols

  Vai kādam citam uoc podkāstam ir bijis tik daudz komentāru kā šim?

 49. udenszirnis

  @Prikols Neuztraucies, ja podkāsta nebūtu, būtu paziņots. Vēl ir tikai pieci.

 50. udenszirnis

  Piezīme Edgaram: nākošajā podkāstā jāizrunā arī šie jautājumi.

 51. jj-

  Par terminoloģiju, vispār cik zinu šos vārdus apstiprina konkrētu domēnu speciālisti, piemēram LU DF reizi nedēļa notiek tikšanās, kur jebkurš var piedalīties, kur apspriež šos jaun-vārdus tieši IT jomā. Ar skolotāju dejo tikai spicākie čaļi klasē :P:D Kāpēc Tu lieto WebMoney, Qiwi ir daudz vienkāršāks, var reģistrēties 5 min laikā un maksāt no bankas caur viņu sistēmu 2 min laikā aiziet... Un vispirms paņem plati.ru pasūti un tikai tad ej Qiwi, viņi Tev taka atsūta rēķinu uz Qiwi, ko vari apmaksāt un kad apmaksā tad dabū savu preci... ;) Ja nesanāk tad uzprasi steam, pastāstīšu kā. Turklāt WebMoney ir jāieskaita naudu pirms tam, Qiwi var ieskaitīt cik grib un kad grib no sava bankas konta(ok vairāk kā 50 lvl dienā nevar, bet tas diez vai kādam izņemot mani ir aktuāli :D). Vienīgais mīnuss Qiwi ir tāds, ka tas ir nedaudz dārgāk nekā WebMoney, bet tur dažas kapeikas, ne pārāk daudz... Un Krievijā nesen ir parādījies Paypal, bet vēl nav kļuvis tik populārs. Spēles daudzas plati.ru ir krieviski, bet var atrast arī angliski, tur pat steam kontus var nopirkt un e-pastus kaudzēm, ja gribas :D Esmu daudz ko tur pircis, nekādas problēmas nav bijušas... Jums ir kaut kādas noslieces uz dildo, kas liek apšaubīt Jūsu seksuālo orientāciju... <_< Nevienu lādētāju neesmu izmetis miskastē, bet ja man kādreiz kāds būtu jāpērk, es būtu nereāli dusmīgs.... 280X nav AMD otrā jaudīgākā GPU, ir 290 un 290X un gan jau būs vēl kāds monstrs... Noklausījos visu! :P Vsmz darbā nav garlaicīgi! :) Paldies!~ Mans jautājums/ieteikums/ierosinājums/personiski subjektīvais viedoklis: Vai nevarētu uoc steam grupā ievietot kādus notikumus ar saspēlēm, piemēram Wuu rītvakar 21 dzers šņabi un spēlēs lolu, kas grib pievienoties, 21 ir uoc steam grupas čatā utt... Nav jācenšās visus vnm iesaistīt, bet emm pietiks arī ar kādu daļiņu aktīvāko biedru, tāpat to šeit nav nemaz tik daudz, īstenībā tādi, kas regulāri lasa un postē manuprāt ir max 25 gab. Tas prasa laiku, bet tāpēc jau visu nav jādara Wuu pašam, var taču izsludināt kādu pieteikšanos, kas grib noorganizēt uoc bf4 squadu 6dienas vakaram or smtng... => Kā jau minēju subjektīvs viedoklis, par Wuu alkohola lietošanas paradumiem neko nezinu, konkrētā situācija ir izdomāta un reālajā dzīve nekad nav notikusi, nenotiek un nenotiks.... Labi ka te nav mīnuss pogas :whew:

 52. udenszirnis

  Ja Jānis neatvainosies par pirmā Grid pārslavēšanu, būšu dikti nikns. Mēģināju spēlēt ar klavieri, un pēc 3 stundām ietriecos ar galvu galdā un raudāju, cik es esmu nožēlojams. Mana pieredze par Jāņa saslavēto spēli, kuru nopirku tikai dēļ viņa slavēšanas: Šausmas, kā kaut ko tādu vispār var spēlēt?@JJ (negribas jaunu postu veidot) Nu, pēc sešām stundām joprojām nepamet sajūta ka dažas mašīnas uz ceļa turas ar riepām, bet dažas pārvietojas ar septiņu rūķīšu un maģijas palīdzību. Pēc astoņām stundām piešāvos vismaz pie eiropas mašīnu vadības, bet amerikāņu "muskuļi" man vēl naktī murgos rādīsies.

 53. jj-

  @udenszirnis spēlēju 1mo grid ar klavieri un nekādu problēmu, Tev kkas ar roku taisnumu laikam ne tā... Tiesa, lai apgūtu driftu pagāja kādas 5-7h... xD

 54. udenszirnis

  Vai Edgars kādu dienu sakārtos savu YouTube kontu tā, lai varētu viegli atrast arī viņa caurspēles, dziļās kritikas un citus "joka pēc" nenopietnos video? Derētu arī atsevišķa sadaļa tiem video, kuros viņš sēž pie galda un plātās ar saviem trīs monitoriem, stāstīdams par visādām tēmām.

 55. Wicdz

  Joks jokam, bet priekš manis vispārsteidzošākais bija tas, ka Google Translate zin par tādu vārdu grupņiks - pie tam, dodot samērā precīzu tulkojumu, hehe. Es neteiktu, ka man tieši viens no jums trim ir nenoliedzams favorīts, īstenībā katrā podkāstā ir savādāk, toties varu šo to par katru akcentēt, kas personīgi simpatizē: Vienmēr prātīgi argumentējot savu viedokli, Edgars ir tas, kurš runā manā valodā, proti, neizmanto pārāk "zinātniskus terminus" par kuriem man nav ne jausmas un turas pie spēlēm, kuras man ir pazīstamas vai varētu potenciāli ieinteresēt. Kad podkāstā rodas dalīti viedokļi, paļaujos uz Edgara pieredzi un statusu industrijā, lai teiktu galējo vārdu. Jānis ir tas, kas liek maniem vēdera muskuļiem smagi pastrādāt visa podkāsta laikā - joki vienmēr ir sulīgi, patīkami nostādīti un gudri apvienoti ar dažnedažādākajām dzīves situācijām. Tā vien gribas ātrāk sagaidīt nākamo sesiju, lai dzirdētu, kas jauns noticis [viņa] geimeru draugu lokā, daloties videospēlēs, kuras patiešām būtu vērtas uzraut labā kompānijā. Jaunzems noteikti ir terminu un informācijas datubāze. Nezinu cik reizes mani ir pārsteidzis tas, ka atmiņā var glabāties kaut kādas Sibīrijas videospēļu kompānijas nosaukums, kur nu vēl viņu izstrādātās spēles. Vienmēr akcentējot smalkās detaļas, kurām cilvēki bieži paskrien garam, ne reiz vien Jaunzema pedantiskums ir ļāvis man novērtēt to ko sniedz samērā nenozīmīgs produkts.

Komentēt