UOC.LV

Jauns Snowdrop dziņa demonstrācijas video

Nākošās paaudzes spēļu dziņa nosaukums Snowdrop neizklausās visai spēcīgs, tomēr tas ir tikai pirmā brīža iespaids. Redzot Ubisoft jauno treileri topošajai atvērtās pasaules RPG spēlei Tom Clancy's The Division, ir skaidrs, ka ar šis dzinis ir grafiskā spēkstacija ar ko labāk rēķināties. Spēles pasaule - postapokaliptiskā Ņujorka ir vienkārši satriecoša!

Treilerī tiek uzsvērts, ka "nekad iepriekš datorspēlēs nav sasniegts šāds detalizācijas līmenis" un atliek vien piekrist, redzot dziņa dinamisko dienas un nakts ciklu, kā arī gaismas un dūmu efektus. Jau redzot pirmos kadrus, ir skaidrs, ka šis dzinis piedāvā vēl reālistiskākus un iespaidīgākus gaismas, vizuālos un fizikas efektus, pietuvinot spēles vidi reālajai pasaulei. Paskatieties, kā tiek izgaismoti gaiteņi un pati Ņujorkas pilsēta, un kādu efektu lodes atstāj uz policijas automašīnu. Satriecoši!

Lai gan īsti sīkumos viss nav zināms, spēles stāsts būs par Ņujorkas pilsētu, kuru pārņēmis cilvēku radīts vīruss un slepena taktisko aģentu grupa ar segvārdu The Division dodas misijā atklāt konspirāciju pašos tās pamatos.

Bet viss tomēr nav tik skaisti, uzzinot, ka pašu spēli nāksies gaidīt līdz pat nākošā gada rudenim, kad tā būs pieejama gan uz XBox One un PS4 konsolēm, gan uz PC platformas. No sākuma gan spēle bija paredzēta tikai konsoļu lietotājiem, tomēr, pateicoties vairāk kā 140 000 cilvēku parakstītai petīcijai, Ubisoft tomēr izlēma spēli portēt arī uz PC platformas. Mani gan uztrauc fakts, ka spēle tiks portēta no konsolēm, bet cerēsim, ka spēle nedos iemeslus Edgaram atgriezties pie dziļās kritikas video veidošanas.


Komentāri

 1. udenszirnis

  Tās gaismas kad sašāva zīmē caurumus izskatijās aizdomīgi. Ļoti līdzīgas, bet skriptētas bija jau iekš source dziņa parādes. Nu varbūt tādas lietas kā ložu caurumi mašīnās tiešām būs fantastiski.

 2. eJaunz

  "No sākuma gan spēle bija paredzēta tikai konsoļu lietotājiem, tomēr, pateicoties vairāk kā 140 000 cilvēku parakstītai petīcijai, Ubisoft tomēr izlēma spēli portēt arī uz PC platformas. " Man gan liekas, ka tā nu vis nebija, spēle jau bija uz PC izstrādāta un tā petīcija bija tikai haipa sacelšanai

 3. Kospis

  Šis ari nav slikts! http://www.youtube.com/watch?v=8LYpUw3Rx0c

 4. Vito Ventura

  @eJaunz Man gan nekas tāds par speciālu haipa celšanu nav zināms. Bet, protams, varam jau spekulēt ar to, ka mūsdienās spēļu izstrādātāji/izdevēji atrod visādus veidus, kā sacelt haipu ap savām spēlēm. Tas gan notrulina visu geiminga pasauli.@Kospis Tas gan nav spēļu dzinis, vienkārši iepriekš renderēts video, kas it kā sniedz ieskatu tajā, ko varam gaidīt tuvākajos gados.

 5. Riča

  Grafika vnk tik laba.

 6. Kursis

  Šī spēle mani visvairāk ieinteresēja no šī gada E3.

Komentēt