UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 88 - Tā, nu tā spēle, kā tur viņu sauca?

Edgars un Klāvs runā par The Elder Scrolls Online Betu, CS 1.6, Loadout, Super Monday Night Combat, ORION: Dino Horde, un Sir, You Are Being Hunted.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-88

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. x6sweexlv

  Nice, gaidits pasakums <3 Paldies jums

 2. Prikols

  nepaldies huehuehue

 3. PēedējaisAlinieks

  Kur tu blje liki Jāni? Vēl no albūmiem varēja Eminem MMLP2 nopirkt ,un drīz būs Wiz Khlifa jaunais albums.:)))) Klāv ,kur tu strādā? ,un tomēr paldies ,ka biji podcāstā.:) Šis ir viens no maniem mīļākajiem kāšiem.

 4. Kursis

  Man ir PS4 ,bet arī ieteiktu pagaidīt ar šīs konsoles pirkšanu ,dēļ tā ,ka patreiz nav daudz spēļu iznācis ,gada beigās ceru šī situācija mainīsies ,bet varu piebilst ,ka šai konsolei ir liels potenciāls ,un kontrolieris priekš manis ir vienkārši lielisks (man patīk visi PS kontrolieri)

 5. udenszirnis

  Ju hū!

 6. udenszirnis

  Kā jūs parasti klausaties podkāstu? Es ielieku telefonā un kad ir laiks noklausos.

 7. Wicdz

  @udenszirnis Es parasti, kad mācos, uzlieku fonā un tad ik pa laikam uzķeru kādu svarīgāku teikumu. Paldies par podkāstu!

 8. PēedējaisAlinieks

  @udenszirnis Es spēlēju spēli ,un klausos podkāstu.

 9. Kursis

  Runājot Klāv par GTA 4 tu kļūdījies ,Niko Beliks runāja serbu valodā ,nevis krieviski ,nu un par to kā spēlējās es par PS3 versiju nevaru sūdzēties ,un PC vienreiz pamēģināju ,man negāja :) ,par paldies par podkāstu tā turēt :)

 10. ek123

  Gribētos, lai podkastos atgrieztos ari pro driving spēļu specs - Jānis, ja nemaldos.

 11. udenszirnis

  Īkšķus gaisā par Jāni! Un Klāvs bik nojuka pats savā stāstijumā par foruma negatīvismu. Vai arī tas ir vnk personīgi. Tāpat kā jebkuram kurš uzdod jebkādu paglupu jautājumu. Nu ja viņš ir tik slinks ka neiet googlē pameklēt, tad izdari to viņa vietā! Kā nekā, cilvēks varbūt nejēdz neko angliski, ar delfu vidējo intelekta līmeni te atvilcies.

 12. bandiits

  http://www.speedtest.net/result/3343728256.png Shis izskataas, ka Anglijaa internets ir 256kbps? :)

 13. TrancaMaans

  Viens no vājākajiem podkāšiem ko esu klausījies... nav nekāda pārsteiguma momenta. Ar grūtībām piespiedu sevi klausīties. Bet kvalitatīvāks gan par virkni no lielākās daļas podkāšu uoc komūnas pārstāvju izpildījumā.

 14. jj-

  nu bļ* Klāv, atradis universitāti, visticamāk par LiepU runā, tā taču ir ****, Liepājas *bijušais* RTU ir alka*u apvienība, no offense. Neskaidrošu kāpēc tā domāju, ja interesē, paprasi, pateikšu privāti. Pats esmu mācījies(un vēl mācos) Latviajs Univresitātes Datorikas Fakultātē un izglītības kvalitāte mani apmierina un tas, ko iemāca arī reāli noder, jo liela daļa pasniedzēju brīvajā laikā nav dīvānā pirdēj-čempinoāta pastāvīgie dalībnieki, bet reāli strādā industrijā(daļa pat labākajiem studentiem piedāvā reālu darbu). Edgara teiktais par izglītības kvalitāti LV - ne jau izglītības kvalitāte, bet izglītojamo mentalitāte ir pie vainas, neviens reāli negrib mācīties(es arī :lol:), bet es zinu vairākus LV izglītības radītos speciālistus, kas strādā ārzemēs un ir konkurētspējīgi savā nozarē. Atvainojos par Offtopic.

 15. Riddick

  Jau pasen iegādojos ps4 pa 440 EUR. Ja oficiālā cena ir 440 EUR, tad nejūtos baigi piešņākts par tiem 40 EUR. Tur pat viena spēle nesanāk...

 16. TrancaMaans

  Par izglītību ar gribētu iebilst. Protams ir zināms procents mācību materiālā kas liekas itkā nederīgs. Ja mācīsies skrūvēt vienu skrūvi tad neko zinot par pārējām lietām - būs grūti adaptēties citiem uzdevumiem, citām vidēm utt. Es pats emu izmācījies un ieguvis 2 grādus un atdzīstu LV izglītību par labu esam - strādāju sevis izvēlētajā profesijā.

 17. WhiteNerdLV

  Bet kā piemēram par ārzemju skolām? Tur jau normālu diplomu var dabūt?

 18. WhiteNerdLV

  Ko jūs domājat par CS:GO zinu diezgan veca!

 19. TrancaMaans

  Labot iespēja arī ir izdomāta :)

 20. pundurs

  Morrowind bija jāpierāda, ka tu esi izredzētais, ja pareizi atceros :) Ar ES:O varēja stāsteniski taisīt, ka "pēdējā laikā" ir palielinājusies varoņu koncentrācija Elder Scrolls zemēs, un visi cīnās par "The One" titulu. Now, go grind them dungeons! Loadoutā Pūks ir freaking OP! :D Un partysistēma iekš Loadout ir trash. Ne tikai fakts, kā likums neliek vienā komandā, bet arī, ka limits ir 4, līdz ar to vidēji divi cilvēki palika aiz iekavām. Viedi vārdi no Wuu par negativitāti un filosofiju, kā piemet, postojot forumā. +1 Un par Early Access - yeap, divreiz pa 20+ stundām, un pēc diviem spēles datubāzes resetiem es labāk pagaidu pilno Starbound relīzi :D Alternatīva XSplit - open broadcast software. Neatceros vai open source, bet freeware pavisam noteikti. Paldies par podkāstu! :)

 21. udenszirnis

  Wirecast ir vienkāršāks.

 22. udenszirnis

  Cik stundas Wuu ir iztērējis mēģinot uzstādīt livestream lai vispār darbotos? Ja vēl kāds čaklāk uzdotu jautājumus, podkāsts būtu ilgāks. Saņematies taču!

 23. PēedējaisAlinieks

  Kura FreeToPlay spēle jums patīk vislabāk?

 24. Wreck

  Must-have gadžets geimerim?

Komentēt