UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 89 - Vienā metrā desmit centimetri

Edgars un Klāvs runā par Dota 2, No More Room in Hell un South Park: The Stick of Truth.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-89

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. Prikols

  Paldies par Podkāstiņu!

 2. Lemmo21

  Cik jūs bieži mainat zeķes?

 3. Riča

  Paldies, reāli forš podkāsts.

 4. Prikols

  (deleted)

 5. PēedējaisAlinieks

  @Prikols lol ,sākumā pabeidz pamatskolu.:D Un tas teikums ir apbrīnojami debīls.:D

 6. Prikols

  @Alinieks Paldies tev

 7. udenszirnis

  Kam bērnībā gribēja līdzināties Wuu?

 8. Bender

  >img2.leaguecraft.com/lol-splash-art/asset/wallpaper_760px_2662.jpg

 9. PēedējaisAlinieks

  hahaha ,#yolo Wiz Khalifa ir swag ,un es arī dažreiz ietekmējos no dažiem mūziķiem ,piem- wiz khalifa un Drake un visi pārējie.:D Khalifam ir arī labas dziesmas ,bet jūs vienkārši neesat viņas klausījušies. Es mācos dizainā kopā ar vidusskolu ,bet pēc tam domāju iet tūrismu. Klāv ,varbūt vari pastāstīt kas tieši tur notiekās? Jūsu mīļākais dziedātājs?@Prikols Forši ,ka izlaboji. Laikam mans teikums aizskāra tavas jūtas.:D

 10. robnikluk

  Interesants podkāsts. Kāda jums abiem ir izglītība, un kur pašlaik strādājat? Kāda jūsuprāt ir visperspektīvākā nozare, par kuru iet šobrīd mācīties? Vai komentēsiet tiešraidē kādu spēļu izdevēja E3 šogad?

 11. shadow118

  Par to must-have gadžetu - ja daudz spēlē braukšanas spēles, tad stūre ar force feedback Un par Free-to-play publiku - spēlēju Bad Company 2 Nexus serveros (tjip krakotais), arī rēcīgi, kad tā norm spēlēju (labs K/D) un kkādi čaļi sāk komentos dirsties "cheater, wallhack, utt" :D Vienreiz tādus 3 gabalus pēc kārtas vienā mājā ar nazi izdevās paņemt (kas ir spēlējis BC2 zinās, ka vienā istabā 3 normālus čuvakus ar nazi paņemt nav reāli). Kr4 jā, free-to-play publika - paši ne sūda nemāk, bet dirš tik citiem virsū :)

 12. Prikols

  @PēedējaisAlinieks Tu mani aizskāri līdz sirdsdziļumiem

 13. FuckingbastardBoculs

  Labs podkasts! :D Dažos momentos norēcos, nākošajām podkāstām vajag vairāk trolling'a ! Šodien gan, jūs tā mazāk par spēlēm runājat, bet galvenais ir izglītība ar kuru, kādam varēsi taisīt paiku vai mazgāt traukus, nerunājot nemaz par gateri :D. Man šķiet, mūsdienas nav nekādas starpības vai tev ir izglītība, vai arī tev tās nav! Viss ir atkarīgs no maka biezuma, jo nu ir cilvēki tomēr, kas to nevar atļauties un kas gan cits viņiem atliek?:D(Varbūt, es pārspīlēju - visticamāk :D), man šodien paģiras jeb labi pazīstamais pohmelis un es nemaz negribu šinī visā iedziļināties :D).

 14. udenszirnis

  Pēc šī podkāsta google man pie ad choices parādija: gribi darbu?

 15. Toms.

  Oh, pa ilgiem laikiem saņēmos un noklausijos podkāstu, baigi patika :) Mācos par ēdināšanas pakalpojumu speciālistu nu godīgi sakot jums ir taisnība par visu to izglītību un mācīšanos, bet nu tomēr pateicoties praksēm n'shit, darbu par kkādu viesmīli/pavāru dabūt var bez lielām problēmām ;) p.s. Wuu? vai kāds admins man nevar nomainīt niku? :D

 16. udenszirnis

  Kādu mūziku atzīstat par labu? Ko par klausāmu?

 17. PēedējaisAlinieks

  Man pašam ir lmt 4G ,un esmu pilnīgi apmierināts. 50mb/s.

 18. x6sweexlv

  Paldies puikas par podkastu <3 Es macos Rigas valsts tehnikums, par auto inzenieri, ir palicis pedejais 4 kurs, bet man tagad ir prakse 6 menesus lidz Jankam :( Loti noveicas, ka man skolotajs sarunaja, praksi, loti laba firma SIA "I un A Gultni", vini taisa konvejiera lentas, gultnus pako, visadus plastmasas struntus griez utt, Opsen, mana prakse nava par manu arodu! Bet sini firma es redzu loti lielu potencialu, algu maksa, bet ne ta ka sola :( Es biju soka, ka viniem bija tiesibas nemaksat, jo liguma ira tads nosacijums, bus nebus, bet sie sak, ka studentiem, nevar nemaksat :D Cik runaju ar patstavigajiem darbiniekiem, algas ir lielas, ja ceha darbinieks var nopirkt Iphone 5s, bez kadas zelosanas... Viss lielakais minus ir ka es katru dienu braukaju, Bauska-Imanta :( 6 Eiras diena :( Kojas bail iet, ka nenodzeros un neizlidina ara no darba/prakses! Es zinu, ka es par savu arodu nestradasu :D

 19. ek123

  @PēedējaisAlinieks Nu tu tik smagi dirs, ka smagak vairs nevar.

 20. PēedējaisAlinieks

  @ek123 Iet lmt 4G ar 50mb/s ,tas ka tev neiet ,nenozīmē ka citiem neiet.

 21. Zobufeja

  Tik ērti klausīties uz ipad....prieks un laime.:))

 22. ek123

  @PēedējaisAlinieks stulbums apbrīno! :)

 23. PēedējaisAlinieks

  @ek123 Jā ,it īpaši to ka tu pat vārdu ''stulbums'' nemāki pareizi uzrakstīt.

 24. Wicdz

  Problēma ar darbu un patikšanu ir tāda, ka līdzko tu kādu savu hobiju pārvērt par darbu, tad viņš ar laiku sāk apnikt un galu galā noriebties; retāk var sastapt cilvēku, kas iemācās to izbaudīt un pelnīt labu naudu. Manuprāt, ļoti prātīgi būtu studēt kaut ko, kas padodas - uz ko tev ir ķēriens - nevis samaitāt sev mīļu nodarbi. Plus, iesaku mācīties mandarīnu (ķīniešu) valodu, sāk bailes palikt kā viņa izplatās... Paldies par podkāstu, noteikti gaidīšu Jāni atpakaļ!

 25. udenszirnis

  @Wicdz Nē, es labāk mācos apelsīnu valodu. Tomēr labāki par mandarīniem. Izmēram ir nozīme. Kāpēc radio visas labās dziesmas vienmēr spēlē naktī? Es gribu iet gulēt, bet vēl līdz dziesmas galam... Un tā ar vēl desmit.

 26. pundurs

  Par modiem, nu jau lielākajai daļai vajag tikai Source SDK Base 2007 (Bet, ja ir HL2/CSS, principā, jebkurš no Valve Source dziņa produktiem, tad ir pavisam labi), bet daudzi vecie modi vairs neiet, jo Valve ar kaut kādu lielisku apdeitu ir šo to tik labi uzpatčojusi, ka lielākā daļa nu jau ir salauzta. Lai arī daudzi ir izdevuši patchus, daudziem manuāli šis tas ir jāpamaina. Man vairāki negāja uz pirmo, bet pietika ar 'Verify cache integrity' uz SDK base 2007 un tas lielāko daļu problēmu izlaboja. Žēl, ka pati saspēle izgāzās :D Cik zinu, DirectX ir līderi tāpēc ka, OpenGL džeki pirmkārt slinkoja ar sava produkta apdeitošanu, un Microsoft ar melno PR vēl pacentās. Bet, tas viss tik, ko no dažādām mēlēm dzirdējis un interneta plašumos lasījis. Par grafiskajiem izaicnājumiem - ne tikai pareiza gaisma, bet, joprojām, līdz reālistiskam ūdenim vēl jātiek. Ūdenim vēl joprojām nav šķidruma īpašības, bet, cik zinu, viņš joprojām ir caurstaigājams, teksturēts bluķis. To rakstot, lielākais izaicinājums ir nevis tekstūras, bet reāllaika fizikas aprēķini (kas attiecas uz gaismu un ūdeni, piemēram). Jebkurā gadījumā, pilnīgi ignorējams neizglītota cilvēka viedoklis.

 27. udenszirnis

  @pundurs Par to ūdens fiziku. Kaut kāds solis uz priekšu bija tās Portal 2 zaptes. Tomēr kad nolaidās zemē, pārstāja būt šķidrums. Tomēr pat ilgi skatoties virsū nerodas sajūta ka būtu tikai saprogrammēti bloki kas reaģē viens ar otru.

 28. jj-

  Dotā pasaku tēli? Un lol'ā? Tur tikai cilvēki skraida or what? Edgars varētu pieregulēt savu mikrafonu vai piedomāt pie runāšanas, jo vienu brīdi čukst ka knapi var dzirdēt, nākošajā bļauj tā, ka kaimiņi jau dzird :@ (es klausos podkastu darbā uz tumbiņām :lol: :attistu_periferialo_redzi:) Es nesapratu, kas tur slikts reizi nedeļā? Kkādi ninfomāni savākušies, kvantitāte pārspēj kvalitāti? xD Nesaku, ka man tā ir, lai Jūs te nedi*stu, bet es neredzu tur neko sliktu, ja cilvekiem tā ir labi. Kpc kāds tad gāja pie Tevis konsultēties par 1. kursa vielu, ja tas viss bija tik primitīvi Edgar? 1. kursam jābūt vieglam priekš tiem, kas kaut ko konkrētajā domēnā saprot, lai tie, kas neko nesaprot arī varētu iebraukt, pēc tam jau, kad visi pamatus zin var sākt kaut ko tālāk. Klāv, par interneta vadu tā var arī būt taisnība, jo vadam(Cat 5/5E/6) ir noteikta vītā struktūra, kuru salokot zem noteikta pagrieziena rādiusa konkretos gadījumos var veidoties interferences starp dzīslām, kas noved pie tīkla pakešu sabojāšanās, kas noved pie tā, ka konkrētā pakete ir jāsūta vēlreiz, dēļ kā "interneta"(datu pārsūtīšanas) ātrums var samazināties. Klāv, atkal muļķības par mazpilsētām, eksistē, piemēram, Vītolu fonds, kas atbalsta spējīgus, trūcīgus jauniešus izglītības iegūšanai, uzsvars uz spējīgiem, nevis tos, kas grib d&d 3 gadus un tad nīdēt, ka viss ir slikti. Par pieredzi varu teikt tikai to, ka tam ir domātas prakses, kuru laikā jaunajam speciālistam ir jāiepazīstas ar noazres speciālistiem un jāparāda sevi no labās puses, lai viņu pēc tam uzaicinātu arī darbā, nevis dzert un dr*zties 3 gadus un tad čīkstēt, ka darbu nevar atrast. 50% no universitātēs iegūtamā ir kontakti savā specialitātē, ne vienmēr sekmes ir izšķirošais laba darba iegūšanā. P.S. Es šodien kkāds negatīvs, būs vakarā South Park jāuzspēlē :lol:

 29. udenszirnis

  @jj- Tas vienkārši ir mūžīgais karš: LoL vai DOTA. Nu varētu būt grūti ~2h nosēdēt nekustīgi pie mikrofona Nesapratu Pareizi Ēēēē... neesmu speciālists, varbūt pareizi Ja tas Vītolu fonds būtu aktīvāks, būtu mazāk to kas gribētu d&d Nezinu P.S Jā, bik negatīvs, tas nekas.

 30. panich

  Par darbu un izglītību. Ķipa studēju inženiertehniskajās zinātnēs (eletroniku). Darbu var tikai dabūt ūber gudrie vai kam ir "pazīšanās". Pats uz savas ādas izjūtu šādus apstākļus.

 31. lastafamas

  Mēgināju spēlēt Dota 2,nepatika viena iemesla dēļ,ja tevi nogalina zaudē daļas naudas.Ja nemāki spēlēt Dota 2 un pretī ienāk čalis ar saucamo "smurf" akontu,spēli neizbaudīsi un visas spēles garumā nopirksi neko.Vēl ļoti daudz spēlē krievu tautības cilvēki,kas 90% no spēles bļauj pa mikrafonu.

 32. udenszirnis

  @lastafamas Dota ir grūtāka. Nomirsti: tiec attiecīgi "sodīts". Nokauj kādu: saņem atlīdzību. Un nav bezjēgā jātaisa daudz mērenas maģijas, tās dažas kuras ir, ir diezgan spēcīgas. Nepiedod kļūdas. "Go pro or go in the corner and cry"

 33. panich

  Podkāsī uzdot svarīgus jautājumus klausītājiem, bet komentos apspriež jobanās dotas un lolus.fui fui

 34. udenszirnis

  @panich Heiteris, heiteris! fuj, fuj!

 35. udenszirnis

  Domas par Dark Souls 2? Kādam gribas pamēģināt?

Komentēt