UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 90 - Matracis kuram tu māci kauties

Edgars un Klāvs runā par Titanfall, Need for Speed Underground 2 un Dota 2.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-90

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. x6sweexlv

  Paldies, podkastu labs <3 Es nevaru but pavars :D Man nepatik, est taisit :( Es varu but auto mehanikis, vai datortarps, tos divus pasmajas cela esmu apguvis, no kara laika stiepsanas :) Runajot pa vinju algam, menesi videji pelna ~1,5k Eiro bez virsstundam :( es cer, ka man nakotne ar bus tada alga pie viniem :D Bet saka, ka ceriba ir mulka mierinajums!

 2. shadow118

  Katru reizi klausoties, kad Wuu atbild uz jautājumiem, griežas ausīs, kā izrunā JJ niku. "Džī Dži" būtu GG, JJ izrunājas kā "Džei Džei" :D

 3. PēedējaisAlinieks

  lol ,es nemācos kkādu mājaslapu dizainu ,bet gan apģērbu.Reecu par to reizi nedēļā.:D Ja dziivo kojās ,tad ir gruuti dabūt ,izņemot ,ja nemācies Liepājas Universitātē.:D

 4. Vito Ventura

  @PēedējaisAlinieks ideja tā pati - ja neesi tiešām ar ķērienu uz to padarīšanu, uz baigo peļņu un labo darbu nav jēgas cerēt. Daudzi apģērbu dizaineri konveijeros šuj sieviešu apakšveļu.

 5. PēedējaisAlinieks

  @Pūks skumji .:( ,kaut gan es zinu ka vienā no manām interesējošām lietām darbs būs gandrīz vienmēr ,un pietam vēl labi apmaksāts .:)

 6. Marchello

  Čau! Par to darbu runājot, nav tik traki. Vajag darīt un vienmēr apgūt jaunas lietas, lai var konkurēt darba tirgū. Esmu programmētājs jau 10 gadus un tagad var pats izvēlēties, kur iet strādāt. Galvenais ir darīt to kas patīk un ja nezini ko vēlies izmēģini visu neko nevar zaudēt tikai iegūt pieredzi kas noderēs. Kas attiecas uz darba meklējumiem nevajag raustīties saki ka labi vari visu apgūt un viss ātri pielec, tad tiksi tālu. Būs jāiespringst, bet tā ir visur, gribi ko sasniegt - jāsarauj!

 7. Marchello

  Paldies, jau iepriekš, ka izlasījāt manu garo komentāru! :D

 8. PēedējaisAlinieks

  Wuu ,tu esi seksaholiķis?:D Tas tev Wuu - ( . Y . )

 9. TrancaMaans

  Nē, viņš vienkārši ir Deivids Duhovnijs

 10. udenszirnis

  Wuu ir krutāks par Hjū Hefneru

 11. Patriots

  Wuu kurā Tu kristīgajā skolā gāji? :D

 12. jj-

  Es gribu nomainīt niku no "jj-" uz "jj".

 13. TrancaMaans

  Podkāsi noklausījos. 1 joks bija labs, tas pats kas nosaukumā... Pārējais viedo senseju gudra dzīves apspriede. +1 par šo izlaidumu...

 14. PēedējaisAlinieks

  @TrancaMaans runā itkā būtu baigias podkāstu profs.:D

 15. TrancaMaans

  iru gan :) varētu teikt ka esmu podkāšu atkritējs, tas būtu precīzāk...

 16. Vito Ventura

  @Marchello Toties savas desmit gadus ilgās karjeras laikā neesi iemācījies izmantot pogu "Labot". :(

 17. AccidCD

  Kādu pretvīrusu/pretspiegu programmatūru jūs izmantojat ?

 18. pundurs

  Par Titanfall - domāju sākumā pirkt, bet tagad, dzirdot komentārus no UOC puses, sāku pārdomāt, kaut gan, man patīk tā doma, ka tu samaksā par pilnu spēli, līdz ar to, atšķirībā no free to play spēlēm, principā, par visu, ko spēle tev var piedāvāt tu jau esi samaksājis. Pay To Win izslēgts pašā saknē. Tiesa, ir vēl DLC, kuru biznesa ideja man nekad nav patikusi. Es saprotu, kā savulaik bija expansion packs, kas iznāca labi, ja reize gadā uz spēli, kurā tev nāk paprāvs daudzums satura, bet mūsdienās nu jau ir tā, ka, ja saliek visus DLC kopā, tad sanāk jaunas spēles cena, bet saturs ļoti minimāls, tas ir, jābūt lielam attiecīgās spēles lielam fanam, lai ieliktu tādas investīcijas. Par reklāmām spēlēs - tas taču tā jau ir sen. Atceros, piemēram Enter The Matrix (lieliska spēle, drāāāņķīgs ports), pa visu spēli bija izmētāti Powerade dzērienu automāti. Par naudas tērēšanu uz krutām lietām - man arī mājās ir nevis tapetes, bet krāsotas sienas un drēbes es pērku humpalās, jo lielu daļu ienākumu iegrūžu datorā/spēlēs. Manuprāt, ne vienmēr tas ir ar mērķi zīmēties, bet vienkārši mīlestība pret savu hobiju. Protams, nelieku katru sīkumu, kuru nopērku draugu galerijās, bet, jā, vienkārši gribēju pateikt, ka, ja, cilvēks dzīvo pāri tēriņiem, tas ne vienmēr ir tīrs stulbums, bet stulbums, kas ir kā blakusefekts vēlmei kultivēt savu dzīvesstila izvēli. Kā part-time mūziķis varu pateikt ko ļoti līdzīgu - pazīstu cilvēkus, kuriem ir teiksim, mūzikas instrumenti, kuri maksā virs tūkstoti latu, bet klubos viņi dzer lētāko aliņu. Un, kā maza piezīme - DOTA'ā naudas zaude pēc nāves ir procentuāla. Man liekas, ka kādi 20-25 procenti no 'maciņa', kura tad pāriet pretinieka maciņā. Paldies par podkastu! :)

 19. Drascus

  es esmu nēģeris

 20. PēedējaisAlinieks

  Puuk ,kur tu dabū tik lētas steam spēles?

 21. Zodrats

  Sveiki! Man jums jautājums. Varbūt jūs par to jau esat runājuši, bet gribēju dzirdēt jūsu viedokli par spēli Dark Souls. Pats tikko pabeidzu, nesteidzoties, 80 stundās un tā bija patīkama pārmaiņa no spēlēm, kas, kā Klāvs teica pirms pāris podkāstiem, tevi baro ar karoti.

 22. AbsolutVodka

  Čau visiem. 1.Labākais GTA pēc jūsu domām? Kāpēc? 2. Atgriežoties NFS nostaļģijā, esat dzirdējuši vai saskārušies ar Pro Street erroru, kad pēc sacīkstes nevar ne aiziet uz main menu ne restartēt sacīksti? Vnk spēle uzkaras :D Runājot par F1 2013 Classic paku- ir brīnišķīgi izbaudīt vecās formulas un iejusties 80' vai 90' gados. :) Steam F1 bija par brīvu pagājušās nedēļas nogalē. 3.Kā sauc čali kas spēlē Gran Turismo? 4.Ko domājat par Rust? 5.Klāvs klausās Nirvanu vai Metalliku?

 23. Wuu

  @jj- Nav iespējams, minimums 3 simboli.

 24. RaimondsM

  Par mācīšanos runājot, tas gan atkarīgs no katra indivīda, bet es cienu un godāju tieši kāda amata apgūšanu. Protams, tas it kā pēc stereotipiem nav respektabli, toties uzreiz ir zināma konkrēta darba sfēra un amata apgūšanai līdzi nāk nenovērtējama bagāža ar pieredzi, nevis plika teorija no grāmatām. Ir vēl kāds Pluss amata apgūšanai - vairums ir bezmaksas, tik vien kā sevi noekipēt. Ir vēl kāda iespēja. - Armija. Pats personīgi divus gadus vidusskolā par armiju tik domāju. Fiziskais + Disciplīna = Fantastika! :) Nākamajā podkāstā baigi gribētos dzirdētu šādas lietas: 1. - Spēles, kurās ir grafika ir tuvu reālajai dzīvei? (sākot ar dabu, beidzot ar cilvēkiem, ēkām, transportlīdzekļiem utt) 2. - Izmantojot šķipsniņu fantāzījas un izdomas, kas varētu būt nākamā datorspēļu spēlēšanas "big thing"? (spēlēšanas pieredze, spēlēšanas veids, tehniskie risinājumi utt) 3. - Kur & kā radās komiskais UOC logo? (vīriņš ķiverē, ar šaujamo un pliko nabu) 4. - Vai lietotāja "Inox0raBle" pases vārds ir Jānis? Pāāāldies!

 25. Inox0raBle

  @RaimondsM Hm, patiesībā neesmu savai pasei devis vārdu.

 26. PēedējaisAlinieks

  Tikko pamanīju ,ka ''23'' videoklipā Miley Cyrus ir zandelēs AR ZEĶĒM.:D :D :D

 27. AbsolutVodka

  @Wuu@Pūks Var sarunāt, ka es varu piedalīties kādā no nākamajiem podkāšiem? :)

 28. Prikols

  Vai jums patīk skrillex mūzika? :D

 29. udenszirnis

  Neatbildēts no iepriekšējā: Kādu mūziku klausaties? Kādu atzīstat par ciešamu?

Komentēt