UOC.LV

EA strādā pie risinājuma GameSpy servisa beigām

Nesen rakstīju, ka 31.maijā GameSpy pārtrauks uzturēt daudzu daudzspēlētāju režīma spēļu serverus, līdz ar to atstājot daudzus spēlētājus nepatīkamā situācijā. Šo spēlētāju vidū ir arī Battlefield 2 un Battlefield: Bad Company 2 īpašnieki, kuriem ir paveicies - kamēr vairākas citas kompānijas ir izlēmušas pamest savas ne-svaigās spēles, EA strādā meklē efektīvu risinājumu, kas ļautu viņu spēlēm turpināt daudzspēlētāju režīma atbalstu.

Kāds augstu stāvošs EA darbinieks apstiprināja kompānijas darbu pie risinājuma meklēšanas, tomēr oficiāls paziņojums tiks sniegts tikai tad, kad īstais risinājums būs izvēlēts. Prieks, ka vismaz daļa no ietekmēto spēļu radītājiem cenšas ko darīt lietas labā. Battlefield 2 tomēr ir teju deviņus gadus veca spēle un mūsdienās daudziem geimeriem tā jau šķiet sena vēsture.

GameSpy ziņo, ka vairāk kā 800 spēļu izstrādātāju un izdevēju izmantoja GameSpy sniegtos pakalpojumus vairāk kā desmit gadus. Šo kompāniju vidū ir arī tādi grandi, kā Konami, Capcom, Nintendo, Electronic Arts un Ubisoft. Nintendo gan paziņojuši, ka 20.maijā pārtrauks to Wii un Nintendo DS tiešsaistes servisu atbalstīšanu, kuros līdz šim tika izmantotas GameSpy tehnoloģijas.


Komentāri

 1. Krekeriits

  Bad Company 2? Tas man patiešām nepatīk - to spēli reiz pa reizei spēlēju un dievinu.

 2. eJaunz

  Pofig par BC2, manis pēc tas var arī mierīgi mirt, bet BF2 un BF2142 jādzīvo mūžam!

 3. Vito Ventura

  Nūūū, bet raksts jau ir par to, ka BF2 un BF:BC2 visticamāk nepaliks bez multiplayer atbalsta.

 4. Axerz

  Priekš manīm BF:BC2 vienmēr būs labākais Battlefield's un jā vēl joprojām spelēju

 5. Skhen

  Ceru, ka pirmais BFBC multiplayer nepazudīs :D

Komentēt