UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 95 - Lieldienu nespeciālais izlaidums

Edgars un Jānis runā par Trials Fusion, Bioshock Infinite Burial at Sea Episode 2, The Wolf Among Us Episode 3 un Next Car Game.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-95

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. Prikols

  Liels Paldies par podkāstu!

 2. Wreck

  Kur ta Klāvs pazuda-apvainojās par zilās austeres jokiem?:D Enīvei, labs kāsis.

 3. Evol

  Ok,nepaspēju,tad ierakstīšu te :D Tā,Jautājums Jānim.Ja galīgi nav ko spēlēt,un gribās ko jaunu pamēģināt-Diablo 3 ir pareizā izvēle?Un kur ir iespējams atrast lētāko ENG keyu?

 4. Marchello

  Par programmēšanu. Nav nozīmes uz kā tu programmē. Es uzskatu pat uz foxpro var uztaisīt stabilu softu, ja vien programmētājs labi pārzina to valodu, kurā viņš programmē. Valodas savā starpā salīdzināt ir muļķīgi, jo katrai valodai ir savi galvenie uzdevumi un mērķi kam tā ir radīta. Nav tādas universālas valodas kura paredzēta visam.

 5. udenszirnis

  @Marchello "Nav nozīmes kā tu programmē" Tad izvelc rokas no dir*as un iemācies programmēt kārtīgi. Riebjas švaki uzrakstītas programmas.

 6. x6sweexlv

  Paldies pa podkastu, runajot par strimosanu, pamegini OBS, beidz speleties ar to kakaino XSplit, runajot pa kvalitati un citiem struntiem, es vien dien testeju, stremoju uz viena pc un ar diviem uz 1080p 45fps jo ta ka man nava pagaidam ar viniem ligums, tikai 45fps, 60 velak... Secinaju, ka i7 uz full hd ir zopa, grut spelet+strimot, tikai der 720p un 60fps bez problemam, bet ar 2pc setup, ir granata, spelu pc max adodas spelem otrs pasam stremam, bet ta ka tas ir dargi un ar ~1k skatitajie, man tas neapmaxajas! Otrs musu optiskais internets neder strimosanai, jo ira paraks mainigs atrums, arvalstu serveros, it ka twich solija serveri zviedrija prieks eu, lai mes ar saviem uber netiem varam normali stremot, savadak usa ar 5up un 10down ir tad pat kvalitate, ka kadam citam no eu ar 200/200

 7. Marchello

  @udenszirnis Klau čalīt iemācies lasīt :) ir liela starpība starp: "Nav nozīmes kā tu programmē" vai "Nav nozīmes uz kā tu programmē". Varbūt pirms raksti komentāru izlasi cītīgāk ko citi raksta un necitē mani nepareizi!

 8. robnikluk

  @udenszirnis, gribēji šausmīgi gudrs izklausīties? izlasi tekstu vispirms, tirliņ. Galvenais kaut ko uzdirst, citādi nekādi.

 9. AbsolutVodka

  1.Jūsu prognozes par gaidāmo GRID Autosport? 2.Kāds ir pircis spēlēs no Kinguin.net vai G2a.com? 3.Piedalijāties Lielajā Talkā? :D

 10. shadow118

  @AbsolutVodka, Tā kā esmu viens no retajiem, kam nav dižu pretenziju pret Grid 2, tad gaidu arī šo :)

 11. udenszirnis

  @robnikluk Liels paldies ka pateici TIEŠI to pašu ko Marchello savā komentārā, tikai pievienodams savu inteliģences līmeni. Bez tā es noteikti nebūtu izticis.

 12. robnikluk

  @udenszirnis Tam nav nozīmes. Kaut vai vēl 10 cilvēki to pieminētu, tas nemaina faktu, ka šeit jau paliek pretīgi uzturēties, ja lielā daļā topiku/rakstu u.t.t. , cilvēkam nemēģina palīdzēt vai risināt viņam radušos problēmu, bet gan kaut ko uzreiz uzdirš.

 13. udenszirnis

  @robnikluk Ok, es apzinos ka es izteicos nedaudz rupji un nepareizi, nav jau uzreiz jāgāž žults virsū.

 14. Nazis!

  wuu, tavai sievai ir lielas acis?

 15. udenszirnis

  Kāpēc šim podkāstam tik maz jautājumu? Vai nodarbojaties ar kādām sportiskām aktivitātēm?

Komentēt