UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 96 - Kāpēc Klāvs apvainojās uz Edgaru

Edgars, Klāvs un Jānis diskutē par Test Drive Unlimited, Ace Combat: Assault Horizon, un Dark Souls 2.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-96

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. x6sweexlv

  LOL... Klav ja nezinaji, google padara cilvekus stulbus, cilvekiem ir nepieciesams pasu pieredze! Runajot pa internetu, es pats strimoju ar 5k uz 1080p 45fps, kvalitate ir laba, bet dazkart kad ira ap 2k cilveku, ira kb kritums, tad sakas buffering... Protams ja ir maz cilveku kas skatas, spele kaut kadas speles ar mazu detalu sastavu tad protams bilde ar paris mb ir ok! Es pats speleju daudz Mc, Dayz Modu/Sa, CS GO, sad un tad ArmA III (Zops ta spele ) Paldies par Podkastu <3

 2. Wreck

  @6sweexlv kur tev "ira" 2k cilvēki?

 3. udenszirnis

  Pēc kā vadoties tiek izvēlētas bildes podkāstiem?

 4. Zodrats

  Kā vērtējiet politiku Latvijā? Nezinu kā jums, bet šeit Daugavpilī, ja kaut ko nesadala notiek slepkavības assassins creed stilā, gaišā dienas laikā.

 5. Lemmo21

  Edgar, vai tu man ieteiktu iegādāties Dark Souls 2? Esmu pārgājis pirmo Dark Souls un vēlos IZBAUDĪT vēl

 6. udenszirnis

  @Zodrats *ieliec tipisko vecmāmiņu šeit* Šausmas, tas noteikti tādēļ, ka spēlē šausmīgas spēlītes!

 7. AbsolutVodka

  1.Kāds no jums gaida Wolfenstein:The New Order? 2.Esat izmēģinājusi steamā Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms? 3.Jūsu prognozes par gaidāmo Call of Duty: Advanced Warfare? 4.Jāni, atdosi man Grid 2 steamā? :D 5.Cerēsim ka Alien Isolation būs labāks par Daylight. 6.Edgar, esi kādreiz noķēris samu(to lielo zivi)?

 8. PēedējaisAlinieks

  96 apgriežot otrādāk ir 69 .:))) Wuu ,atceries ,ka tu biji tik ļoti pārliecināts ,ka jauno xbox sauks ,nevis xbox one ,bet xbox 720 .:D:D:D:D Būtu ideāli ,ja podkāstos atgrieztos skotijas Jānis .:)

 9. Zodrats

  Arī paspēlēju Dark Souls 2. Pirmās 30 stundas vispār nesapratu ko Edgars runā, jo bija nenormāli grūti un tad es sapratu, company of champions covenants man nezinot bija spēli padarījis grūtāku. Man personīgi, otrā daļa patīk labāk, fast travel ir ok, tā kā level up var tikai vienā vietā. Pasaule joprojām ir savienota zirneklī un man patīk tas, ka ir vairāki virzieni kur doties. Pagaidām nevaru tikt galā ar tiem bosiem 3 vienā, jo noliedzu summoning iespēju, bet tas nekas, jo ir citi ceļi. Paši boss fighti ir interesantāki, piemēram žurku apokalipse un skeleton lordi, kas būtu bijusi ideāla koncepcija priekš gravelord nito pirmajā spēlē.Šo komentāru tāpat neizlasīs podkāstā jo pārāk garš tāpēc jums atjautības jautājums- kam vairāk acu, vīrietim vai sievietei?

 10. RelaxLV

  Vai jau esiet dzirdējuši par gaidāmo Call of Duty®: Advanced Warfare | 14.4.2014 ? Vai tas būs kārtējais atkritums, vai kas pārsteidzoši baudāms? Pēc trailer`a izskatījās pēc Titanfall un BO2 kombinācijas izņemot ārā titānus. Uzņēmu nelielu bildīti, kur var redzēt ''fanu'' atstātos tagus: http://puu.sh/8BB9U .

 11. udenszirnis

  Cik pankūciņas ir vajadzīgas, lai aizlidotu līdz mēnesim? Kādam arī bij jāstrādā sestdienā?

 12. Čiekurs

  Simtajā podkāstā varētu piedalīties visi, kuri jau iepriekš ir piedalījušies kāšos!

 13. lastafamas

  Jautājums nākamajam podkāstam : Vai devāties uz muzeju naktīm?

 14. Revolucionārs

  Jautājums podkāstam, vai ir vērt Latvijā ieguldīt naudu vai naudas līdzekļus dažādu turnīru organizēšanai, piemēram LoL iknedēļas turnīra rīkošanai un strem, ar balvu fondu 70 eiro? Vai šādi investīcija nākotnē nenes peļņu un kāpēc "pro" komandās tiek ieguldīta nauda no uzņēmumiem?

 15. udenszirnis

  @Revolucionārs Jo komandas var reklamēt kādu produktu, bet UOC līdz tam vēl tālu. Ja nu kādu gadu vai divus piedalīsimies bez peļņas kamēr tiksim ievēroti, tad varbūt atmaksātos.

 16. udenszirnis

  Kāds ūdens ir sliktāks: sāļš vai zaļš?

 17. udenszirnis

  Kas kavējas vairāk: Half Life 3 vai šis podkāsts?

 18. udenszirnis

  *vēlu sestdienas naktī* Un nu visi paceļam rokas uz Dobeles pusi un lūdzam tajā pusē stāvošos enģeļus lai Edgaram būtu garīgais ierakstīt podkāstu.

 19. Prikols

  Hallo

Komentēt