UOC.LV

UOC.LV Podkāsts Nr. 99 - Meitene ar līkām kājām un ūsiņām

Edgars, Klāvs un Jānis diskutē par Watch_Dogs, Papers, Please, State of Decay, Path of Exile, Xpand Rally un GRID Autosport.

Atbalsti UOC.LV ar sociālo pogu palīdzību un raksti savus jautājumus nākošās nedēļas podkāstam.

Lejuplādēs links: podkasts-99

iTunes: https://itunes.apple.com/

RSS arhīvs: http://uoc.lv/rsspodkasts/


Komentāri

 1. udenszirnis

  Tas par rakstu lasīšanu gan nepiekrītu. Es izlasu, un vienkārši nav ko komentēt! Jo savs viedoklis parasti ir: Eh, kaut kas par kaut kādu spēli ko neviens nezin izņemot raksta autoru.

 2. Čiekurs

  Paldies par kāsi!

 3. Inox0raBle

  100. podkāsts - so close.

 4. Wreck

  Laikam es biju tas, kas bij "sastrīdējies" ar Klāvu par Skyrimu. Jā, kalnos kāpšana bija liels bags, taču pašu spēli tas nelauza. Gribi kāp-gribi nekāp. Bez tam, kas Tev traucē vairāk-IESPĒJA uzkāpt jebkurā kalnā, vai debīla neredzama siena, kas neļauj tikt pāri pāris cm augstam žogam, kokam, mucai vai vēl nez kam? Protams, tas ir pret visiem fizikas likumiem, bet Tev taču tas spēlēt netraucēja?

 5. lastafamas

  Par Battlefield Klāvam var piekrist,redzot viņu E3 jau sapratu,kad būs sūds un nekam nevajadzīga spēle.

 6. Kola

  Tātad, kāda ir jūsu 20-30 gadu nākotnes vīzija attiecībā uz gaming un to platformu attīstību? Nu paskatamies uz Oculus Rift, es uzskatu ka tā būs izgāšanās, to projektu vispār nevajadzētu attīstīt, turpretī Kinect gan varētu, ideāli attīstīt ķermeņa valodas nolasīšanu, mijiedarbību ar spēlēm. Es pieļauju, ka nākotnē varētu spēles būt krietni labākas, ar labu grafiku un labu stāstu, labu sociālo un online uzbūvi.

 7. udenszirnis

  @Kola Manas smadzenes... "kinect vajadzētu attīstīt" "spēles ar labu sociālo un online uzbūvi" ! Ak dievs, tu nosauci visas lietas ko neviens mūsdienās ciest nevar!

 8. Echelon

  SteamOS vai Windows7, kādas ir jūsu domas ? Kādas Operētājsistēmas vispār izmantojat paši ?

 9. AbsolutVodka

  Mašīnas ir, sports ir, kopā Autosport :) Spēles nosaukums atbilstošs. 1:Ko tad vajadzētu vēl, lai šai spēlei piedēvētu Autosport? (Jautājums Jānim) 2:Kura spēle ir labāka par seksu? (Vismaz vienai jābūt) :D

 10. udenszirnis

  Vai interesējaties par daudzajiem VR krāmiem, kas pārādās no visām malām?

 11. Wreck

  @AbsolutVodka ir viena tāda spēle. Patiešām ir!To sauc priekšpēle..labums tai tāds, ka pēc tam seko sekss. ;) Lai gan, tā diezvai ir labāka. Hah. Kādus seriālus arī skataties, jeb esat no tiem, kas uzskata to par mājsaimnieču nodarbi?Ja skataties, tad kādus? Dzēriens, ko vasarā dzerat visbiežāk? Kā jūs izvēlaties podkāsta bildes, kā tās atrodat? Dīvainākā spēle ko esat spēlējuši? (Nevis gļuku dēļ, bet stāsta vai idejas, vai mehāniku dēļ) Kādēļ izstrādātājiem piemīt tieksme izvarot spēļu sērijas? Kuru spēli šobrīd uzskatāt par biedējošāko? Cik litrus alkahola ir jāizdzer, lai fanotu par PewDewPie?

 12. Evol

  Jūsu domas par CoD:World at War 2 cover art,kas izrādījies feiks?Tiešām feiks,vai arī ''leaked'' attēls,kuru lika aizvākt? http://www.cinemablend.com/games/Call-Duty-World-War-2-Box-Art-Fake-65091.html

 13. robocop

  1.Kādreiz esat uzvarējuši kādā giveawayā? 2.Vai esat redzējuši jauno need for speed filmu, ja esat tad ko domājat par to? 3. Ko domājat par free to play spēli need for speed world un ghost recon phsntoms?

 14. FlopCoat

  1. Kad sākāt darbību? Nu proti kad atvērās un/vai radās doma par UOC.lv? 2. Vai nēesat domājuši par kādu spēļu serveri ? Piemēram CS 1.6/CS:S/CS:GO vai kādu citu? 3. Vai kodoli reizinās? Proti - ja man ir dual core 2.00GHz procesors tad var uzkatīt a man ir 4.00GHz procesors vai vienkārši Dual Core 2.00GHz? 4. Nevajadzētu negatīvo/xbox saida Jāni saukt par XJāni vai JāniX? Tā būtu vieglāk saprast par kuru no Jāņiem iet runa :D 5. Vai taisīsiet vēl kādu/s podkāstu/s tiešraidē? 6. Jūsu domas par half-life? 7. Kad iznāks half-life 3? - http://img.exs.lv/junk/large/1/3/71031.jpg 8. Vai Klāvs mani krāpj?

 15. udenszirnis

  @FlopCoat Haha, spēļu serveri te seeeeeen sen jau ir aizvērti, jo nevienam tos nevajag. To jau tāpat ir pietiekami, un kāda šķirba vai mēs spēlējam vienā vai otrā serverī? UOC sākumā bija Ultima Online Community (un ir joprojām pēc nosaukuma) un tas atvērās... nez kad, bet pirmais raksts bija 19.07.2009.

 16. FlopCoat

  @udenszirnis Es tikai tā, par UOC.lv uzināju caur YouTube kaut kā iespējams ka caur laikamilo kanāla, laikamilo kāpēc slēdzi kanālu? :D Ir taču 100 podkāsts brīnumi notiek, pasaki :D

 17. udenszirnis

  @FlopCoat Laikamilo arī ir pazudis kopš... Oi, es pat neatceros kurš Jānis tas bija. Tas bija pirms simts gadiem kad Laikamilo pateica NĒ youtubam.

 18. FlopCoat

  @udenszirnis Manuprāt pirms kādiem apmēram 2 gadiem tas bija, jo kad biju mazāks ļoti fanoju par viņu ;d

 19. Lemmo21

  bļ**d, Kur ir 100. podkāsts? Beidziet gurķoties un dodiet faniem, kas viņiem pienākās!

 20. udenszirnis

  Ko darīt lai kāds katra trešā podkāsta komentāros rupji nelamātos?

 21. Alalinto

  1)Kāda ir jūsu mīļākā bērnības konsole (sega/nes/cita) un spēle uz šīs konsoles? 2)Kādas ir jūsu domas par Mass Effect spēļu sērija, vai ir vērts uzsākt spēlēt šīs spēles?

 22. FuckingbastardBoculs

  @udenszirnis Pieļauju, mutet kādu, kas nolamājies līdz brīdim, kad tiešam 100. podkāsts būs vai labāk nedarīt neko. :D Bet pareizāk būtu dodiet, katru nedēļu podkašus! :D Nevienam lamāties nevajadzētu.

 23. FlopCoat

  Jāsāk jautāt vai vispār podkāsts būs? o_O

 24. udenszirnis

  Būs būs. Nekur jau nepaliks.

 25. Prikols

  Edgaram būs bērniņš. :D Wuu Junior

 26. udenszirnis

  Hail to the Wuu!

Komentēt