UOC.LV

Kas ir The Crew?

Edgars dodas 50 minūšu braucienā pāri visai Amerikai!


Komentāri

 1. Nazis!

  bagi ir, viss kā nākas

 2. AmazoneLV

  ēdu un skatījos šos viģikus :D biju gaidijis ko daudz labāku no the crew.

 3. Kursis

  :D Tas baltais ir domāts sarma ,noskatījos līdz galam ,grafika iesūkā ,cerēju jau uz ko vairāk ,ņemot vērā cik labi izskatās citi Ubisoft projekti,kā Assassins Creed Uniti ,FarCray 4 un Division :), Edgar braucējs tu tads pašavaks bet to norakstu uz slikto auto vadīšanas fiziku un vienmuļo ceļu ,lai arī ainavas mainās un ir ko apskatīt toties diezgan garlaicīgi ,atceros spēlēju spēli Test Drive Unlimited 2,tur ar bij lieli atālumi jānobrauc pa Havaju salu un Ibizu, izturēju mēnesi pēc tam vairs nespēju viņai pieskārties ,ar šo spēli man būs tas pats .

 4. robcixx

  Noskatijos visu :D gribejas redzet tuuninga iespejas un citus brauksanas skatus. Bet nu var redzet, ka spele vel ir nedabeigta un cerams lidz release date izstradataji savedis to kartiba.

 5. FunkymanLV

  Noskatoties tavu braucienu, man tikai viena spēļu sērija sēdēja galvā - Test Drive: Unlimited. Nu šausmīgi līdzīgs viss izskatījās - mentu mehānika, sadursmes ar lietām, vadība(pēc skata), ātruma un nobrauktā attāluma neproporcionalitāte, pat grafika vienlīdz sūdīga.

 6. Vilkatis

  Laikam esmu 6ais kurš noskatījās līdz galam :) Un vismaz zināšu ka nevajag man tādu, paldies par upuri!

 7. Vilkatis

  Bet īstenībā baigais zaraza tas The Crew, kad pats tiku beta izmēģināt, to vien lauzu galvu kā viņu dabūt. Kaut kas baigi pievelk tur, tieši lielā karte, vari vnk driftot pa sniegotajiem kalnu ceļiem vai nēsāties pa lielo kanjonu un citām skaistām vietām! Pat Test Drive Unlimited 2 nomierināšanai nopirku :D

 8. TrancaMaans

  Ko tu gribēji tā nomierināt? TDU man dikti patika, bet 2 daļa nu tā nebija tas fīls kas pirmajā :)

Komentēt