UOC.LV

Kas ir Destiny?

Kolēģi, kas tad īsti ir Destiny? Vispār jau tā ir tikai beta.


Komentāri

 1. Wreck

  Nū, vietām tā grafika tiešām ir glīta (Sākumā, kur vazājas no trešās personas), bet tālāk, nothing special.( Gaismu efekti, atspulgi ar bij glīti) Noteikti dzīvajā uz FHD tv izskatījās daudz labāk, nekā ievietotais klučtubē. Forš ieskats, bet reizēm sapinies. ''Spēle fakin AMAZING'', pāris minūtes vēlāk ''šī vieta ir garlaicīgia''. Spējas ir vienādas, bet tai pat laikā foršas..utt. Šķiet Wuu pamazām konsoļojas..:D Ja šī spele darbotos tieši tāpat uz pc, tad teiktu, ka nespēlējama, jo tikai 30FPS :> (Cik zinu, uz abām konsolēm Destiny ir 30FPS..)

 2. Wuu

  @Wreck Tādas kvalitātes un tik kvalitatīvā izpildījuma spēles mums uz PC neredzēt. Un tā nav pirmā spēle uz PS4, kura izskatās labāk ka jebkas uz PC un darbojas labāk kā uz PC. Es nekad nepametīšu PC, bet ir grūtu attapties pie domas, ka priecājies ka spēlē vienkārši strādā kā nākas :D

 3. Wreck

  Itkā baumas klīst, ka šitā spēle būšot uz pc arī.Tiesa, tās ir tikai baumas. Pat ja šī spēle būtu uz pc man labums nekāds, jo tāpat pc nevilks..:( Viena lieta kas man liegtu baudīt šo spēli pat uz konsoles ir tas, ka ar kontrolieri nejēdzu spēlēt FPS spēles. Skyrimu, Assasins Creed un citus trešās personas gabalus varu spēlēt bez problēmām, bet šūterus nu nekā. Bet Tu gribi teikt, ka gļuku nav? Ja tā, tad noņemu cepuri Bungie priekšā par to, ka pat BETA ir bez bagiem. P.s Ja paņemu PS4 un nopērku PSN..es dabonu tikai šī mēneša bezmaksas speles, jeb arī tas kas kādreiz jau bija bezmaksas?

 4. Wuu

  @Wreck Tikai šī mēneša spēles.

 5. AmazoneLV

  Kautkas līdzīgs Defiance.

Komentēt