UOC.LV

Vai leģenda atgriezusies? #Colin McRae Rally

Stīmā ieraugot spēli ar nosaukumu "Colin McRae Rally", pārņēma labo bērnības dienu sajūta. Trīcošām rokām un smaidu platu pa visu seju - spēli ieslēdzu un sāku braukāt. Gan smaids, gan sajūtas mazpamazām sāka izplēnēt. Spēle ir tīrais ports no planšetveidīgo agregātu plaukta. Par to arī liecina izvēlnes, kas ir veidotas plakandēļu veidā, kurus var sataustīt ar no pleciem izdīgušo roku galu irbuļiem.

Kas ir saglabāts no leģendārajiem CMR: Pirmā lieta, kas ir vislabāk saglabāta no leģendārajām spēlēm, tā ir skaņa. Nākamā lieta ir - titāna cietie kociņi trases malā. Viena otra trase ir saglabājusi pirmatnējo šarmu (pārsvarā lielākā daļa trašu ir diezgan attāli saglabājušas klasisko CMR spēļu trašu aprises)

Grafika: Grafiskais izpildījums ir atšķirīgs kā CMR 2 spēlē. Trases izskatās diezgan pliekanas - "tīras", kādas tās nebija CMR2 spēlē.

Fizika: Diezgan apšaubāma, trampalīnos ir diezgan jāpadomā vai lekt, jo lielākoties šī aktivitāte beidzas ar kautko līdzīgu kā sekojošajā attēlā. Arkādei manuprāt tas ir nepiedodami, ja gribam pārnest leģendārā CMR 2 elpu nedaudz atjaunotā veidolā.

Automašīnu klāsts: Nesatur visas CMR 2 spēles mašīnu klāstu, tas ir diezgan niecīgs. Trūkst vairākas man iemīļotas mašīnas, piemēram kā Peugeot 205 T16, Peugeot 206 WRC, Lancia Delta Integrale utt.

Kontroles: Labi strādā ar Xbox 360 kontrolieri.

Vērtējums:

Ja vērtējam pēc planšetiekārtu mērauklas, tad mierīgi var dot 8/10

Ja vērtējam pēc PC mērauklas, tad vairāk par 5/10 nevar dot.

Pāris vārdos: Spēle nedod leģendārās CMR 2 spēles baudījumu, pat ļoti vēloties sajust, to ir grūti izdarīt. Spēle ir vienvārdsakot 'skipojama' pat vislielākajiem CMR spēļu cienītājiem.

Spēle steam servisā pa 6,99 E


Komentāri

  1. shadow118

    Ar stūri vadība likās vienkārši šausmīga, pa vidu ir deadzone, ko nevar noņemt. Opcijas praktiski nekādas, vecajam CMR2 varēja diezgan daudz ko regulēt, gan grafikas, gan vadības ziņā, tāpat mašīnas tur bij pie 20 (allthebuttons, he he :D), te ir tikai 4 Ja grib gremdēties atmiņās, tad labak jāspēlē oriģinālais Colin McRae Rally 2.0 EDIT: Pamēģināju CMR2 un tagad saku, ja gribi gremdēties atmiņās, labāk spēlē Colin McRae Rally 2005 :D Tai spēlei jau ir 10 gadi, bet izdevās atrast gan widescreen fix, gan sataisīt force feedback :D

  2. AmazoneLV

    Es šo taisos iziet,bet nav tas kas ir CMR2 ;( Arī nepatīk,ka lecot pāri tramplīnam uzreiz kūleni met.Tiešām grūti sajust to oldschool sajūtas,kaut vai ar piepūli. Žēl,ka nav pumas,mana mīļākā.

Komentēt