UOC.LV

Steam pārdošanas apjomi aprīlī: kritušies?

Steams ir vieta, kur tiek pirktas daudz spēles. Un spēļu pārdošanas reitingu analīze ir kaut kas, ko daži briļļaini tabulu nūģi sagaida katru mēnesi.

Un tā kā spēļu pārdošana ir Steam primārā funkcija, dažiem par pārsteigumu nāks nesenais pētījums par vidējajiem pārdošanas reitingiem, kas salīdzinājumā ar pērno gadu ir kritušies. Kā jau visi zin, katru dienu Steamā parādās kāda jauna neatkarīgo izstrādātāju spēle, kas ātri 'izkrīt' cauri jaunāko izdevumu lapai un pazūd nebūtībā, kas ir Steam masīvā izvēle, kurā šai mazajai neatkarīgo izstrādātāju spēlei ir visai maza iespēja izcelties saules gaismā.

Ko šis fakts nozīmē? Pirmkārt, publicējot savu ilgi loloto spēli Steamā iespējas kaut ko diži nopelnīt ir stipri mazas.

Otrkārt, tas varētu liecināt ka cilvēki vairāk spēles iegādājas no trešās puses saitiem kā G2A, Humble Store un citiem. Vai arī apmēram 12 miljoni katru dienu Steam lietojošo cilvēku spēlē tikai Dotu, Counter Strike vai Team Fortress, un neuzskata par vajadzīgu iegādāties vēl kādas spēles

Treškārt, tas liecina par to, ka cilvēki nav aitu bars un nepērk visu ko viņiem dod. Cilvēki diez vai skries masveidā pirkt jaunāko neatkarīgā izdevēja spēli tikai tāpēc, ka viņa uz pāris dienām parādījās Steam jaunāko izdevumu sarakstā. Iespējams, ka nākotnē izstrādātāji padomās par sekundes simtdaļu ilgāk pirms publicēs savu nākamo vizuālo noveli, nokopēto Flash spēli vai akmeņa simulatoru.

Tagad kas esmu Jūs sabiedējis ar šādiem secinājumiem, vēlos atgādināt: Šis pētījums ietver tikai aprīli, nevis ilgāku laika periodu. Kā atceramies, pērnā gada aprīlis bija daudz interesantāks jaunu ievērojamu spēļu ziņā nekā šis (GTA 5 (PC), Mortal Kombat X, Kerbal Space Program, Shovel Knight visi iznāca 2015. aprīlī). Šī gada aprīlī ir iznācis tikai Dark Souls 3 un Dirt Rally.


Komentāri

    Komentēt