UOC.LV

CoD: Infinite Warfare traileris (un īsa kritika)

Tā, vakar mēs redzējām nelielu treilerveidīgu video par kaut kādu vārdā nenosauktu misteru Slikto Čali. Šodien mēs saņēmām vēl vienu treileri, kas šoreiz apstiprina arī spēles nosaukumu un iznākšanas datumu! (4 novembris 2016)

Tā, šoreiz misters Sliktais Čalis nav redzams (kaut gan reizēm šķiet ka tādu lens flare var dabūt tikai viņa episki spīdīgais plikais pauris), bet treileris joprojām no tā nav kļuvis labāks. Un es nešaubos ka ja šim treilerim kaut kur rādītu scenāristu un režisoru, kaut kur tur parādītos arī Maikls Bejs vai kāds viņa līdzinieks.

Šoreiz Zirnim šis treileris tik ļoti aizskāra empātiska pretīguma stīgas sirdī, ka viņš pat uzrakstīja īsu kritiku.

0.00 līdz 0.24: Atvainojos par izteicienu, bet nu nafig tur ir melnbalts? Tā tak ir nākotne, krāsainās kameras noteikti joprojām eksistē. Domāts kā slikts savienojums ar kameru? Slikts savienojums ar kameru nepadara bildi melnbaltu, bet sačakarē to pavisam. Un tas 'Infinity Ward' lens flare ir 10/10, lika man ieķiķināties.

0.24 līdz 0.32 Tas būtu komentārs par mūsdienu politiku? Protams ka Ženēvu ar saviem stulbajiem kara likumiem no zemes virmas nošķūrēs pirmo! Un kāpēc šoreiz viss ir brūns? Putekļu mākoņi ir pelēki jebkurā gaismā, nevis brūni. Un neizskatās ka kāds no tiem cilvēkiem centos aizsegt muti/degunu no tā, kas ir gaisā. Un ja tā ir gāze, tad kāpēc 0.27 kāds no viņiem pat pamanās mierīgi smēķēt, kamēr viņas apkārt visi pārējie vemj un krīt gar zemi? Tas tak nav nopietni...

0.32 līdz 0.52 Tur viss ir kārtībā. Zaldāti dara zaldātu lietas, un šur tur parādās roboti. Un viņiem visiem ir jancīgas bruņas. Nu labi, tā ir nākotne, tas tā var būt.

0.52 līdz 1.11 Ak vai... vai tiešām nākotnē mēs valkāsim ķiveres pa taisno no Halo un Blacklight: Retribution? Un vai tiešām labākā taktika kaut kā ieņemšanai ir izretojoties tam skriet virsū, kamēr visapkārt ir ļoti daudz aizsega, ko neviens neizmanto? Starp citu, redzami smuki lidaparāti. Cepums viņiem par to, deviņgadīgajiem patīk.

1.11 līdz 1.21 80% redzamā ir viss kārtībā, bet pēdējais skats ar lidaparātu kas šauj uz zemi, ir vienkārši... tik glups. Pirmkārt, lidaparāts šauj nevis tieši pa mērķi, bet aptuvenu vienu kur viņi visi ir, īsti nevienam netrāpot. Otrkārt, kāpēc tas šauj tik lēni? Jau tagad mēs lietojam labākus automātiskos ieročus. Treškārt, kāpēc tajā mašīnas sprādzienā vienā brīdī mašīnai viss ir kārtībā, bet nākamajā tā izskatās nevis kā uzsprāgusi, bet kādus 20 gadus stāvējusi ar noskrūvētiem riteņiem? Jo tā 100% ir rūsa, kas mašīnas apakšpusē pēkšņi parādās, nevis kaut kas cits.

1.21 līdz 1.30 Ok, arī te viss ir kārtībā.

1.30 līdz 1.49 Uuuu, labais.

1.49 līdz 2.07 Ak dievs, kas tas par sviestu? Kāpēc tas sprādziens kosmosā ir dzirdams? Vai tiešām saule ir tik tuvu? Kāpēc lai kāds atrastos tik tuvu saulei? Kā viņi tur vispār nonāca?

2.07 līdz 2.18 Kas? Kas tā par planētu? Kas tur notiek? Kāpēc viņai spīd seja?

2.18 līdz 2.40 SPRĀDZIENI, ROBOTI, KAUT KĀ GROZĪŠANA, VĒL ROBOTI.

2.40 līdz 2.45 Press F to pay respects.

2.45 līdz beigām. Uuuu, CoD 4: MW remake. Skan interesanti.


Komentāri

    Komentēt