UOC.LV

Half Life 2 jauns ātrākās caurspēles rekords!

Tas ir pietiekami ātri, lai izietu spēli trīs reizes un joprojām varētu atprasīt naudu atpakaļ...

Ātra izskriešana cauri spēlei nekam nepievēršot uzmanību tiek uzskatīta par sliktu stilu. Tomēr it pa laikam parādās cilvēku grupiņa, kas cenšas jebkuru spēli iziet iespējami ātri, un prezentē to mums kā mākslu. Šoreiz jaunu latiņu Half Life 2 caurspēlē ir uzstādījusi SourceRuns komanda 17 cilvēku sastāvā, kas katrs centās savu gabaliņu iziet iespējami ātrāk, izmantojot visus iespējamos gļukus, nepilnības un... vājprātu.

Veids, kā tas ir darīts, ir vienkārši māksla. Skāde tikai ka gala rezultāta video nav nebūt tik glīts kā varētu cerēt. Lielāko daļu laika šie īpašie spēlētāji pavada kaut kur augstu pāri spēles līmeņiem, lielā ātrumā šaujoties visam garām.

Šai caurspēlei viņi izmantoja oriģinālo Half Life 2 Source dzini no 2006 gada, nevis jaunāko variantu no OrangeBox, kurā lielākā daļa šo lietu ir salabotas, un nav iespējams iegūt pirmo kosmisko ātrumu ar konservu bundžu.

Rezultāts: 40 minūtes un 49 sekundes ir visai iespaidīgs, īpaši ņemot vērā faktu, ka netika izmantoti nekādi 'čīti' vai spēles modifikācijas, jeb tika izmantots Source dzinis visā savā krāšņumā.


Komentāri

  1. epL.

    Es neticu ka viņi to izgāja bez bhop script. :D

Komentēt