UOC.LV

Dead Island Definitive Collection 31. maijā!

Dead Island bija tā zombiju spēle, kurā daudz šaušanas vietā mēs tikām pie iespējas ar zombijiem izvicināt dūres. Un kājas. Un visādus smagus priekšmetus. Un mēteļu pakaramos.

Bet tas viss notika skaistajā 2011 gadā (ak dievs, tik sen?), un nu ir pienācis laiks šo visai slikti novecojušo spēli prezentēt ar jaunu frizūru. Deep Silver mums pasniedz Dead Island Definitive Collection treileri, kurā gandrīz nekas nav pateikts par pašu spēli, bet brīžiem ir redzama diezgan jauka, glītāka nekā iepriekš, zombiju klapēšana, šaušana, duršana, griešana un visāda citāda slepkavošana.

Ja kāds neatceras, tad oriģinālā Dead Island spēle piedzīvoja visai daudz nelaimes. Ne tikai spēli nācās izdot pirms laika, bet to nācās izdot stipri pirms tā bija pabeigta. Tāpēc pirmie spēlētāji varēja spēlēt izstrādātāju versiju, kurā bija kaudzēm absurdu gļuku, nepilnību un trūkstošu lietu. Protams, lielākā daļa tā visa tika izlabots, bet spēle joprojām neizskatās cik labi cik tā varētu, visās malās ir neredzamās sienas un personāžu kustību animācijas ir visai stīvas. Tāpēc laikam kāds marketinga nodaļā nosprieda, ka būtu forši, ja varētu tik pie otrā mēģinājuma izspiest kādu naudiņu no šīs spēles.

Definitive Collection saturēs gan Dead Island, gad Dead Island: Riptide.

Zirnim Dead Island vēl tagad stāv ieinstalēts, un tas tik paspēlēts skumīgos vakaros. Ir jautri šķaidīt zombiju pūļus ar New Game+ 75 līmeņa personāžu, tā kā šī spēle noteikti tiks nopirkta, ja vien iepriekšējajiem īpašniekiem tiks piešķirta atlaidīte. Nopietni, atcerieties Metro Redux pakas atlaidi? Zirnis tās pre-orderoja, jo tiem, kam pieder abas iepriekšējās spēles, pienācās 75% atlaide. Lai dievs dod šim brīnumam atkārtoties.


Komentāri

  1. Čiekurs

    Dead Island bija laba, ja neņem vērā visus gļukus un citus brīnumus kas bojāja spēli!

Komentēt