UOC.LV

Battlefield 4/Hardline bezmaksas DLC!

Zirnis iepriekšējajā naktī slikti gulēja. Ja godīgi, viņš gulēja tik slikti, ka divos naktī viņa austiņās joprojām bija dzirdamas ložmetēja kārtas un mortīru triecieni, jeb viņš spēlēja nupat iegūtās bezmaksas Battlefield 4 Dragon's Teeth mapes.

Saistībā ar drīzumā gaidāmo nākamās Battlefield spēles paziņojumu, DICE ir nosprieduši ka ir jābeidz cerēt, ka kāds vēl pirks iepriekšējo spēļu DLC, tāpēc sāk to pa vienam dalīt par velti. Šobrīd Originā par velti pieejams Dragon's Teeth DLC, ko ja reiz 'nopirksi' par 0.00 eiro, tas paliks tavā īpašumā uz visiem laikiem, ar visām kartēm, ieročiem, sasniegumiem un citām lietām. Jā, pilns bezmaksas DLC.

Arī Hardline (man negribas to saukt par Battlefield) saņem vienu DLC 100% atlaidi, jeb Robbery DLC. Ir plānots ka laikam ejot uz priekšu, par velti būs iespējams paķert visus DLC gan Battlefiel4 gan Hardline.

Nevienam joprojām nav ne jausmas kas būs nākamā Battlefield spēle, bet ja godīgi, visi šobrīd ir pārāk aizņemti priecājoties par bezmaksas lietām lai īpaši uztrauktos.


Komentāri

    Komentēt