UOC.LV

E3 mazais brālis: E3 Live!

Tu taču esi gribējis būt uz E3, vai ne? Tagad šī iespēja ir dota ne tikai īpašajam 1%, bet jebkuram ielas Pēterim, Džonam un Abu Snakbaram.

Ja Tu gadījuma pēc mētāsies apkārt pa LA no 14 līdz 16 jūnijam, tad tev ir iespēja ŠEIT iegādāties E3 Live biļeti pilnīgi par velti, jeb šis pasākums būs līdzīgs E3, bet pieejams plašai publikai, lai visiem tiek klātbūšanas prieks, kad tiks atklāts Half Life 3. Tas joks vairs pat nav smieklīgs. Pasākums notiks paralēli E3, un tajā varēšot apskatīt visu to pašu, ko īstajā E3.

Protams, šādam pasākumam līdzi nāk metru garš saraksts ar noteikumiem, kas jāievēro. Bet tos tāpat neviens nelasa.

PS. Labāk izlasīt.

PPS. Citēšu: By entering E3 LIVE, the attendee consents to release any and all rights to any photographs, recordings or other images owned/produced by ESA, exhibitors and/or media. The attendee grants ESA, E3 LIVE Show Management, exhibitors and media the right, permission and license to publish, reproduce, distribute, and or otherwise use his/her name, voice, image and likeness, and any still or moving photographic image or recording thereof, waives all rights of inspection or approval, and releases and holds harmless ESA, E3 LIVE Show Management, exhibitors and media from any and all liability resulting from such use.

Tātad centies neiet tur dzēris, un centies nekļūt par pasaules līmeņa superzvaigzni ar savu dejošanu. Tavu vārdu, attēlu un apakšbikses pasākuma organizatori var izlikt publiskai apskatei bez brīdinājuma vai piekrišanas.

PPPS. Tātad Zirnis tur vairs negrib būt


Komentāri

    Komentēt