UOC Forums: Pastāsti par savu niku.... - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Pastāsti par savu niku....

#1 User is offline   Admix Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Competition Winners
  • Chat with me

Posted 08 May 2010 - 07:05 PM

Tātad tā.... Beidzot esam sagaidījuši adreses atgriešanos un tā izdomāju uztaisīt jaunu topiku. smile.gif biggrin.gif
Izveidoju, jo varbūt citiem tas varētu interesēt. rolleyes.gif

Šajā topikā rakstām par savu niku, kur radies, kāpec tieši šāds, cik sen jau pastāv u. tml.

*iztiksim bez liekiem postiem! mellow.gif

This post has been edited by Admix: 08 May 2010 - 07:05 PM

0

#2 User is offline   Kalpens Icon

• That's how it's done !
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: V.I.P

Posted 08 May 2010 - 08:24 PM

Nu tā biggrin.gif Mans niks jau pastāvēs pus gadu. No sakuma Mans niks Bija Kalpaks bet cik es uzzināju kad Kalpaks ir Pulkveža uzvārds.. Tākā es negribēju kāda slavena cilvēka uzvārdu izdomāju ko interesantāku.. Tas ir izlocīt vārdu Kalpaks uz Kalpēns biggrin.gif Nu tas ir mana Nika dzīves stāsts biggrin.gif Un vispār Kalpaku izdomāju es pats bet izrādijās kad tas ira pulkvedis kurš ir miris.. Vispār dzirdēju kad ir arī kalpaka iela.. Tāka nesajaucat ar Kalpu! AA un kalpens vai Kaupens īsti nezinu ir lielceļa laupītājs biggrin.gif

Admix izstāsti arī par savu niku !
0

#3 User is offline   ManKind Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 08 May 2010 - 08:41 PM

uzliku jo, ir tāds reslinga cīkstonis un man iepaīkās viņa nosaukums smile.gif biggrin.gif

biggrin.gif

P.s sory pa kldām esmu galīgā vafelee

This post has been edited by ManKind: 08 May 2010 - 08:42 PM

0

#4 User is offline   Wuu Icon

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Root Admin

Posted 08 May 2010 - 09:14 PM

0

#5 User is offline   UNFORGIVABLE^^ Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Interests:Futbols , florbols , skeitbordings , le parkour , CS , =]

Posted 08 May 2010 - 09:52 PM

Man niks UNFORGIVABLE - nepiedodamais (saīsinājums UFG^^) nezin no kā radies ,
kādu gadu man niks bija REAL, tad biju mazāks un nošpikoju šo niku no viena ļoti
populāra spēlētāja CS'a ,bet pēc tam jau fantāzija un idejas nāca un kautko izdomāju ! ;]]
0

#6 User is offline   BRABUS. Icon

• Mr.Finger
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 08 May 2010 - 10:02 PM

Vispār lietoju pirmsākomos un vēl šur tur niku wersus2, tas radās tīri interesanti, veidojot e-pastu nevareju izgudrot nevienu normalu niku tad ilgi, jo ilgi štukoju līdz ieraudziju savu telefonu aizmirsu kads bija modelis, tas bija kut kads samsungs ar apzeltītam maliņām un uz viņa bija rakstīts vārds versus , bet tomēr tā kā šis telefons bija siviešu klases modelis, tad nedaudz modificēju izmainot burtu "v" uz "w". Tomēr kāds bija jau registrejis šo niku tad pieliku skaitli 2

Runājot par tagadējo niku, man vnk apnika šī klička wersus2 un gribēju lai mani uzrunā ka personību manā vardā Toms nevis kā sieviešu klases telefona modeli, tā ka konkreitaja projekta šis niks "Toms" bija aizņemts tad sistēma man automatiski piedāvaja izmantot niku "Toms42" un es akceptēju šo skaitli !
0

#7 User is offline   Banijs^^ Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Group: JB Admin
  • Chat with me

Posted 09 May 2010 - 05:48 PM

Transportos pa zakji braucu! biggrin.gif Kad niku domaju atcerejos ka konduktors man pa dirsu iebelza un teica "Ara no autobusa un lai tavas garas ausis te vairs neredzetu!" tobrid biju kopa ar draugiem , bet maitas pameta mani un brauca talak sad.gif Nakamaja diena atnacu uz skolu un visi par zakji, garausi mani saaka saukaat biggrin.gif ! Nestastishu ka paceljam uz majam vel 3 urlas ar 3 svitru biksem /// pie manis piesejaas ! (Lab neka kabatas nebija biggrin.gif) Nu tads isinjsh staastinjsh biggrin.gif

Admix vareji jau ari pats pastastiit par savu niku!

This post has been edited by B u N N y: 09 May 2010 - 08:41 PM

0

#8 User is offline   Admix Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Competition Winners
  • Chat with me

Posted 09 May 2010 - 08:35 PM

wuu iisi un konkreeti biggrin.gif
-----------------------------------

Nick: Tā.... Sākumā mans niks bija tofa par godu manai iesaukai biggrin.gif Vēlāk [pirms 3 gadiem] Kādā skolas mācību gadā, man piederēja kāds zils penālis ar uzraxtu "admix" [skatīt attēlā], nodomaaju, ka varētu izmanto to kā niku un tā viss sākās. biggrin.gif

P.S. - mans niks nekādā zinjā nav saistīts ar vārdu Admin!

Clan: mans klans [nWo] radās jau sen, kad vēl spēlēju LFS [Live For Speed], izdomaaju aplīmēt savu auto ar uzlīmēm, uzraxtiiu googlee 3 jebkādus burtus, atradu tur interesantu attēlu, vēlāk tos burtus izmantou par clan tag, pat nenojauzdams par tādu reslinga komandu.... tad daudzi saaka prasiit vai skatos reslingu, es protams teicu, ka nee biggrin.gif , gāju atkal uz googli un pameklēju par nWo un atradu tur 3 stuulbenus.... biggrin.gif nesen skatiijos dažādus video par reslingu, vienaa seerijaa redzeeju tos nWo un sapratu, ka vinji nevar nevienu nolikt, bez draugu paliidziias biggrin.gif

Penālis: biggrin.gif
0

#9 User is offline   100gram Icon

• Jauniņais
  • Icon

Posted 11 May 2010 - 01:28 PM

100gram ir tekstuāls niks - izmantoju tikai Forumos, dažādās lapās, komentāros.

Spēlēju ar FRAG_4_U
Pirmais niks, ko uzrakstīju pirmajā reizē, kad atvēru CS; tie paši gadi 5 būs.

Ko tur daudz; piezvani man, es būšu tavs frags, darīšu visu, ko liksi... biggrin.gif
0

#10 User is offline   paj0lis Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: V.I.P
  • Chat with me

Posted 11 May 2010 - 02:39 PM

Es izdzīrdēju tādu vārdu pajolis , un taani paša diena viņu izmantoju Cs'a ! pirms tam bija Kanakk = tas pats Cannabis smile.gif
0

#11 User is offline   Siruan Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon

Posted 26 June 2010 - 03:53 PM

Mans niks radas taa, mans onkulis ari speleja cs 1.6 , es ieraudziju to niku , un velak prasiju vinjam ka to nicku izdomaji vinjs teica ka tas niks ir vinjs vaards no otras puses , un es iedomajos ari uzlikt tadu niku , tikai savu vaardu no otras puses . Taa radas mans niks , speleju jau ar tadu niku 4 gadus , bet patiesiba speleju 6 gadus cs , sakuma mans niks bija Nei[T]raL.
0

#12 User is offline   siGn.^^ Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 June 2010 - 04:37 PM

Mans niks rādās no 8kl Angļu valodas grāmatas ''Matrix'' škirstiju to grāmatu un ieraudziju vārdu sign parasti mans niks bij agrāk Player bet tad nodomāju ka vaig citu niku un ilgi domāju līdz atradu. :)

Mans niks pastāv vairāk nekā 1 gadu. :)

This post has been edited by siGn.^^: 26 June 2010 - 04:38 PM

0

#13 User is offline   Wicdz Icon

• Redaktors
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 26 June 2010 - 11:14 PM

Kaut kurā serveri, labi neatceros kurā, par tādu vārdu, kā piemēram lo* biju norāvis gagu, bet tur bija arī tāda fīča ka kopā ar gagu tiek mainīts niks uz NO SWEAR, nu un lūk šeit es esmu :D
P.S 09 tāpēc, ka tādu gudrinieku NoSwearu jau ir daudz un lai izceltos izdomāju pielikt 09.
0

#14 User is offline   siGn.^^ Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 June 2010 - 11:16 PM

View PostNoSwear09, on 26 June 2010 - 11:14 PM, said:

Kaut kurā serveri, labi neatceros kurā, par tādu vārdu, kā piemēram lo* biju norāvis gagu, bet tur bija arī tāda fīča ka kopā ar gagu tiek mainīts niks uz NO SWEAR, nu un lūk šeit es esmu :D
P.S 09 tāpēc, ka tādu gudrinieku NoSwearu jau ir daudz un lai izceltos izdomāju pielikt 09.

++ Es ar serverī parasti saku No Swear :D
0

#15 User is offline   Intrigants Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon

Posted 26 June 2010 - 11:25 PM

Mans niks radās no vienas filmas Intriganti es izlocīju uz Intrigants niks pastāv jau 2. gadu un agrāk spēlēju ar niku Enzo. ir tāda mašīna ferrarri enzo- izdomāju likt to vārdu enzo mazs viegli izlasāms.
un ar laiko domāju ka jāizdomā kāds cits.

This post has been edited by Intrigants: 26 June 2010 - 11:25 PM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users