UOC Forums: SMS pakalpojumi - UOC Forums

Jump to content

• (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

SMS pakalpojumi

#21 User is offline   dust mite Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 04 September 2010 - 03:35 AM

Laikam mazliet tevi nesapratu, jūs domājat, ka ieliekot serveri datu centrā parādīsies spēlētāji? Tā nenotiks, vajag reklamēties un darīt visu iespējamo, lai uoc būtu pamanāms... Es personīgi nekur neesmu redzējis nevienu reālu uoc reklāmu.
Sākumā tu neko neminēji par reklāmām, bet gan par serveriem, tapēc man atkal rodas jautājums, vai jums ir vispār kaut kāds plāns kā piesaistīt spēlētājus šiem serveriem, kurus jūs esat ieplānojuši izveidot? Vienkārši neredzu jēgu vel serveriem, ja nav kas viņos spēlē...
Protams, neapšaubāmi ir kaut kas jādara, bet tad vajag darīt kārtīgi, nešaubos, ka tā arī darīsiet, vēlu veiksmi!
0

#22 User is offline   ronski Icon

• world can`t hold me
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Group: V.I.P
  • Chat with me

Posted 04 September 2010 - 10:02 AM

Par kādu reklāmu var iet runa, ja cilvēkiem nav ko piedāvāt? Neviens nemaz īsti nav sācis "cīnīties" ar krasu spēlētāju papildināšanu serveros, webā.
1

#23 User is offline   BRABUS. Icon

• Mr.Finger
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 04 September 2010 - 01:58 PM

View Postdust mite, on 04 September 2010 - 02:35 AM, said:

Laikam mazliet tevi nesapratu, jūs domājat, ka ieliekot serveri datu centrā parādīsies spēlētāji? Tā nenotiks, vajag reklamēties un darīt visu iespējamo, lai uoc būtu pamanāms... Es personīgi nekur neesmu redzējis nevienu reālu uoc reklāmu.
Sākumā tu neko neminēji par reklāmām, bet gan par serveriem, tapēc man atkal rodas jautājums, vai jums ir vispār kaut kāds plāns kā piesaistīt spēlētājus šiem serveriem, kurus jūs esat ieplānojuši izveidot? Vienkārši neredzu jēgu vel serveriem, ja nav kas viņos spēlē...
Protams, neapšaubāmi ir kaut kas jādara, bet tad vajag darīt kārtīgi, nešaubos, ka tā arī darīsiet, vēlu veiksmi!

Labi serveri ir laba reklāma!
0

#24 User is offline   Mikcish Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon

Posted 07 September 2010 - 01:36 PM

Atgrižoties pie tēmas, kautko šādu jaw sen vajadzēja ieviest :)

Laigan + jāpiekrīt ka šis neko nedos, jo naw patstāvīga tauta. es vienu laiku pirms skolas, saucu tautu vid. 8 cilv. un tā diezgan ilgi, bet kā redzu tas neko naw dewis, jo tauta vnk naw... un ir zināms iemesls. Nepatīk admini, pārāk stingri, un ierobežosoši, pārāk pontīgi ar savu ACC.
0

#25 User is offline   Wuu Icon

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Root Admin

Posted 07 September 2010 - 01:48 PM

View PostMikcish, on 07 September 2010 - 02:36 PM, said:

pārāk pontīgi ar savu ACC.

Tu to saki ne pirmais, vai tiešam būs Jāķeras pēc siksnas? Ino dari kaut ko!
0

#26 User is offline   resers Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Chat with me

Posted 07 September 2010 - 03:03 PM

Kas par lazu es pasutiju [unban] pa 2.06Ls bet man nekads kods neatnaca kas te par krapsanos
0

#27 User is offline   resers Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Chat with me

Posted 07 September 2010 - 03:08 PM

Es ludzu nonemt man ban jo es nesu sanemis sms no WEB pasutot seu unban
0

#28 User is offline   Mikcish Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon

Posted 07 September 2010 - 04:23 PM

View Postresers, on 07 September 2010 - 02:08 PM, said:

Nepareizā sadaļa vecīt :)
Tgd grūti spreist, mosk tu vnk melo
0

#29 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 07 September 2010 - 04:27 PM

View Postresers, on 07 September 2010 - 04:03 PM, said:

Kas par lazu es pasutiju [unban] pa 2.06Ls bet man nekads kods neatnaca kas te par krapsanos

View Postresers, on 07 September 2010 - 04:08 PM, said:

Lūdzu sazinies ar Wuu privāti, norādot savu telefona numuru un aptuveno laiku, kad nosūtīji SMS.
0

#30 User is offline   resers Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Chat with me

Posted 07 September 2010 - 06:39 PM

ludzu ticiet man es nesu nekads kas nesamaksatu bet es negribu maksat otru reizi jo naudas man ari nau dauc nesu nekads bagads ;( plizz unban un ticiet man es nemeloju
0

#31 User is offline   TriGa Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon

Posted 07 September 2010 - 08:39 PM

View PostMikcish, on 07 September 2010 - 02:36 PM, said:

Nepatīk admini, pārāk stingri, un ierobežosoši, pārāk pontīgi ar savu ACC.

Hmm.. kā izpaužās pārāk stingri? Gago plānprātiņus par to, ka nevar savaldīt muti? :?
0

#32 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 08 September 2010 - 10:52 AM

Admini pārāk stingri? Jāsmejas! Daļai spēlētāju laikam tiešām liekas, ka mazie pokemonu serverīši, kur var demonstrēt savus lamuvārdu krājumus un īso prātiņu, ir normāli.

Un tā SMS unban iespēja starp citu ir tiešām labs peļņas veids. Ja admini savu darbu darīs kārtīgi, tad spēlētājiem tas diži netraucēs + būs ienākumi servera uzlabošanai un jaunu serveru izveidei.
0

#33 User is offline   direktors Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon

Posted 08 September 2010 - 10:59 AM

tas nebija domāts tā, ka admini pārāk daudz gago. tas bija domāts - admini pārāk ponto ar acc, izrāda krāniņu, ir lielīgi, bieži pielieto pašu stingrāko soda mēru, kaut arī tas nav nepieciešams, izturās rupji un neiecietīgi pret spēlētājiem, neadekvāti pielieto acc, neadekvāti izturās un paši pārkāpj noteikumus. ir te daži tādi kadri, bet nekas netiek darīts, jo viņi ir praktiski vienīgie aktīvie. es domāju ka divrez nebūs jāmin, kuri tie ir.
1

#34 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 08 September 2010 - 11:03 AM

View Postdirektors, on 08 September 2010 - 10:59 AM, said:

tas nebija domāts tā, ka admini pārāk daudz gago. tas bija domāts - admini pārāk ponto ar acc, izrāda krāniņu, ir lielīgi, bieži pielieto pašu stingrāko soda mēru, kaut arī tas nav nepieciešams, izturās rupji un neiecietīgi pret spēlētājiem, neadekvāti pielieto acc, neadekvāti izturās un paši pārkāpj noteikumus. ir te daži tādi kadri, bet nekas netiek darīts, jo viņi ir praktiski vienīgie aktīvie. es domāju ka divrez nebūs jāmin, kuri tie ir.

Heh. Tādi pontotāji man arī baigi nepatīk. Bieži sanāk ar tādiem saķerties. Vakar vsp viens čalis man teica, ka bun liks un beigās uzlika. Par 2 raundiem fy_pool_day, kad abas reizes viņa galvu pataisīju par Holandes sieru :D

Bet UOC es pat vairs neatceros, kuri bija tādi varoņi. Ilgi neesmu UOC spēlējis. Bet gan jau ka iegriezīšos atkal pēc ilgā pārtraukuma. Tikai jācer, ka mani vēl nebūs aizmirsuši :D
1

#35 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 15 September 2010 - 08:08 PM

Domājams, lielākā daļa jau ir lietas kursā par to, ka ir pieejamas VIP fīčas serverī. Informācija atrodama šajā sadaļā.
0

#36 User is offline   rietumbloks Icon

• tavsļaunākaismurgs.
  • Icon

Posted 21 September 2010 - 11:06 AM

Nekāda diži lielā iespēja ar SMS sistēmu nopelnīt nav. Ja vaig kautko noziedot or something like that, tad tikai caur bankas pārskaitišanu. Tiem kam rūp UOC nākotne un viss pārējais šits, tad tie ari noziedos caur banku, nevis kautkādus stulbus SMS, pa 5ls, bet Jums tikai 3ls ienāk.
0

#37 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 21 September 2010 - 04:10 PM

Pēdējo dienu laikā VIPiem PUB serverī ir ieviestas vēl divas jaunas fīčas. Pirmā ir 20% iespēja iegūt HE granātu par pretinieka nogalināšanu. Otrā ir 5% iespēja veikt critical hit par katru izdarīto šāvienu pretiniekam (palielina bojājumus par 20%). Tas nozīmē, ka critical hit gadījumā, VIP veiktie bojājumi (lasīt: demidžs) ir par 25% (20% critical hit + 5% parastais bonuss) lielāks nekā būtu bijis orģinālais demidžs spēlētājam, kam nav VIPa. Jā, grūti paskaidrot, bet pāris vārdos tas nozīmē, ka VIPam ir lielāka iespējamība nogalināt pretinieku ātrāk un vieglāk :)

VIP sadaļā vēl nav atjaunots šo iespēju saraksts, bet serverī to visu var aplūkot, ierakstot čatā "/vip".
0

#38 User is offline   direktors Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon

Posted 21 September 2010 - 10:25 PM

vai jums nešķiet, ka tas grauj balansu?
0

#39 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 21 September 2010 - 10:51 PM

Diezgan minimāli, ja ņem vērā to, cik spēlētājiem pašreiz ir VIP statuss un to mazo varbūtību iegūt critical hitu. Ok, tie 25% izklausās daudz, bet, piemēram, ja orģinālais demidžs ir 20, tad, pieskaitot tos 25%, sanāk tikai 25 (20 + ((20 / 100 * 5) + (20 / 100 * 20)). Tos procentus vajadzētu pat palielināt, lai kāds justu jebkādu atšķirību.

PUBā jau arī nav nekā daudz, ko piedāvāt šāda pakalpojuma lietotājiem, ja neskaita taktiskas priekšrocības.
0

#40 User is offline   Kalpens Icon

• That's how it's done !
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: V.I.P

Posted 05 October 2010 - 03:46 PM

Tātad ir radusies tāda maza problēma ar vip.. mēs tagad vārdsakot saņemam deagl un he par brīvu BET mūsu nopirktais ierocis pazūd nakamajā rounda. Un ir atkal standarts ar deagl he un flash.. Paskaidrošu velreiz ja nesapratāt.. Vārdsakot tagad round sācies man ir deagl flash un he nopērku klāt m4a1. uzvaram ct win sakas jauns rounds un atkal mums ir deagl he flash. m4a1 pazudis..
0

• (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users