UOC Forums: Call Admin sistēma - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Call Admin sistēma

#1 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Root Admin

Posted 09 April 2012 - 05:22 PM

Jail Break serverim ir pievienota Call Admin sistēma. Call Admin ir balstīta uz vecās Vote Ban sistēmas, kura strādāja serveros iepriekš, tāpēc nebrīnieties par lielo līdzību starp tām.
Par sistēmas darbību - tad, kad kāds spēlētājs tiek reportēts divas un vairāk reizes, foruma Shoutboxā par to parādās paziņojums. Ja spēlētājs (tas attiecas tikai uz spēlētājiem, adminus neskar) tiek reportēts piecas reizes, tad sākas balsošana par šī spēlētāja banošanu. Ja balsošana ir veiksmīga, tad spēlētājs tiek nobanots uz 4 stundām.
Sistēmas mērķis uz uzlabot spēles atmosfēru serverī, lai nebūtu noteikumu pārkāpumu, kā arī, tīri vienkārši, lai adminiem būtu vieglāk sekot līdzi tam, kas notiek serverī.

Call Admin var izmantot, čatā uzrakstot: /calladmin

Zemāk pievienoju oriģinālās Vote Ban sistēmas topika informāciju, jo tur plašāk pastāstīts par šo sistēmu (un es esmu slinks, lai to visu vienkārši pārrakstītu). N.B. Informācija, kas attiecas uz serveriem, ir novecojusi:

Inox0raBle, on 05 February 2011 - 01:11 AM, said:

Modern Mod serverim ir pievienota Vote Ban sistēma. Pašlaik tā vēl darbojas tādā kā testa režīmā, jo man nebija iespējas visu kārtīgi notestēt. Vote Ban ir jābūt darbībā, lai atklātu kādas nepilnības, ja tādas ir.
Tātad par sistēmas darbību. Uzreiz varu nomierināt mūsu prasīgākos spēlētājus, pret kuriem vote ban kļūdaini varētu tikt izmantots, un mūžīgos skeptiķus. Vote Ban sistēma nedos iespēju konkrētam spēlētājam reāli uzsākt balsošanu, kuras rezultātā kāds var tikt izbanots. Sistēmas darbības princips ir tāds, ka jebkurš spēlētājs var atvērt speciālu menu, čatā ievadot /voteban komandu. Pēc izvēlnes atvēršanās spēlētājam ir jāizvēlas noteikumu pārkāpējs un jāievada kāds no dotajiem iemesliem. Pēc šo darbību veikšanas adminu čatā parādās paziņojums par izvēlnes izmantošanu, bet īstā vote ban balsošana nesākas. Lai sāktu vote ban balsošanu, pieciem dažādiem spēlētājiem ir jānobalso par vienu konkrētu spēlētāju. Tikai pēc tam parādās balsošana un, ja lielākā daļa no spēlētājiem nobalso "par", tad šis spēlētājs tiek nobanots uz 24 stundām. Vēl piebildīšu, ka sistēma ir izstrādāta tā, lai maksimāli izvairītos no tā, ka atsevišķi spēlētāji var negodīgi izmantot vote ban iespējas savā labā. Tas nozīmē, ja spēlētājs veic retry, tad viņa iepriekšējie balsojumu par citiem spēlētājiem tiek dzēsti, kā arī neveiksmīga vote ban balsojuma rezultātā tiek dzēsti visi balsojumi par konkrēto spēlētāju.Uzsveru to, ka vote ban iespējas netika izveidotas, lai aizstātu adminus, bet gan, lai palīdzētu uzturēt kārtību serverī, kad neviena admina nav online. Vote ban pašlaik strādā tikai Modern Mod serverī. Citos serveros sistēma tiks pievienota vēlāk.
Ceru, ka vote ban būs noderīgs.

-1

#2 User is offline   Edzinjsh- Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 09 April 2012 - 08:22 PM

Par šādu "štelli" es tev labprāt iedotu kādu cepumu par centību, bet mani "Milka" cepumi ir tik gardi, ka es nedalīšos. Lai nu kā, labs darbiņš padarīts.
0

#3 User is offline   GunGame.LV - jj Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon

Posted 11 April 2012 - 07:40 AM

Kā jau es shoutboxā minēju, daudz labāk būtu ziņojumus novirzīt uz skype grupas čatu kurā ielūgti visi admini. Jo man, kā UOC lasītājam, kuram negribas spēlēt morāli novecojušas spēles, arī negribas lasīt visu to spamu par bērniem, kas nemāk uzvesties... :)
0

#4 User is offline   VorteX* Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Interests:girls skateboard bike girls oh did I say girls so girls
  • Chat with me

Posted 11 April 2012 - 02:41 PM

View PostGunGame.LV - jj, on 11 April 2012 - 08:13 AM, said:

Kā jau es shoutboxā minēju, daudz labāk būtu ziņojumus novirzīt uz skype grupas čatu kurā ielūgti visi admini. Jo man, kā UOC lasītājam, kuram negribas spēlēt morāli novecojušas spēles, arī negribas lasīt visu to spamu par bērniem, kas nemāk uzvesties... :)

Jā man šī ideja šķiet labāko jo cik daudzi admini sēž shoutboxā un gaida kamēr kāds /calladmin uzraksta?
0

#5 User is offline   GunGame.LV - jj Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon

Posted 11 April 2012 - 05:56 PM

gungame.lv izmanto sistēmu, kas sūta ziņu uz adminu skype grupas čatu, cik zinu, tāda sistēma tika izveidota arī 1.6 serveriem īsi pirms tos aizvēra.

Ja ir vēlēšanās vari mēģināt sazināties ar autoru, bet tā kā labi viņu pazīstu, tad zinu, ka par paldies neko nedos. :)
0

#6 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 11 April 2012 - 07:52 PM

Ar Skype apvienošana, visticamāk, nebūs, jo man nav nekādas pieredzes ar Skype API (ja tāds vēl vispār ir, jo Skypam mainījās īpašnieki).
Es uztaisīšu, lai CallAdmina čata ieraksti, kas vecāki par kaut kādu laika posmu (piem., stundu), tiktu dzēsti. Domāju, tas uzlabos situāciju.
0

#7 User is offline   GunGame.LV - jj Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon

Posted 11 April 2012 - 08:40 PM

Skype ir API, kkas saistīts ar COMM... jaunākajos VB pat var pievienot skype komponenti, kas ļauj veikt visas darbības ar skype profilu.
0

#8 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 11 April 2012 - 09:28 PM

Nu ok, varu mēģināt paskatīties, kādas ir iespējas realizēt to ar Skype. Bet neko nesolu, nav pieredzes ar šāda veida API. Turklāt šo, cik es saprotu, nemaz nevar realizēt pa tiešo HLDS - Skype.
0

#9 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 13 April 2012 - 09:45 PM

Dubultposts :unsure:
Tagad katras kartes sākumā tiks izdzēsti visi Call Admin ieraksti no čata, kas ir vecāki par 20 minūtēm.
0

#10 User is offline   .:Mr.SunnY:. Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Chat with me

Posted 17 April 2012 - 07:20 PM

mani nobanoja uz 4 house uoc.lv jailbreak serveri par neko bet mani nobanoja paar freekill bet es nevienam neuztaisiju freekill :mellow:
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users