UOC Forums: MICROSOFT XBOX ONE 500GB + KINECT - 649.00 € - UOC Forums

Jump to content

• (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

MICROSOFT XBOX ONE 500GB + KINECT - 649.00 €

#21 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 08 January 2014 - 08:23 PM

Tas, ka ir pircēji neko daudz nenozīmē. Iespējams, ka tas nav pietiekoši daudz.
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
-1

#22 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • Icon
  • Chat with me

Posted 08 January 2014 - 08:35 PM

Nu ok, pieņemsim tādu lietu, ka PS4 priekš mūsu tirgus ir par kreptīgu un kamēr cena viņam nekritīsies, nebūs pietiekami liels pieprasījums. Bet kāpēc tad PSN valsts sarakstā nav šā vai tā iekļauta Latvija? Ņem vērā to, ka PS3 ir cita lieta un daudziem cilvēkiem ir PS3, konsole pati par sevīm pat nav dārga un ir visai populāra.
-1

#23 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 08 January 2014 - 08:40 PM

Esmu redzejis padsmit Porsche auto braukajam pa Latviju.Interesanti, kapec mums nav oficials Porsche salons latvijaa?Logiski, ka del 100 pircejiem Sony nekepasies..

This post has been edited by Wreck: 08 January 2014 - 08:40 PM

-2

#24 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 08 January 2014 - 08:42 PM

Patiesībā, kāds apņēmīgs entuziasts, varētu visas sabiedrības vārdā aizrakstīt vai kā citādi sakontaktēt "Sony Europe Limited" Latvijas filiāli (links uz 1188.lv) un iepostēt šeitpat visu info, ko ieguva. :)
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
-1

#25 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Icon
  • Chat with me

Posted 08 January 2014 - 08:44 PM

Tu neesi debīls gadījumā? Vien pēc tā, ka salīdzini mašīnu ar visiem pieejamu tehnoloģiju par +/- 150Ls, vai arī tev PS3 ir kaut kas grūti iegūstams un rets? :D :D
-1

#26 User is offline   panich Icon

• Advencēts spameris
  • Icon
  • Interests:Auto, datori, elektronika, velo.

Posted 08 January 2014 - 08:54 PM

Par Porši
http://staroriga.118...%20Latvij%C4%81
-2

#27 User is offline   pukucis Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Chat with me

Posted 08 January 2014 - 08:56 PM

View PostWreck, on 08 January 2014 - 08:40 PM, said:

Esmu redzejis padsmit Porsche auto braukajam pa Latviju.Interesanti, kapec mums nav oficials Porsche salons latvijaa?Logiski, ka del 100 pircejiem Sony nekepasies..

Posted Image
http://www.porsche.lv/
http://www.porsche.l...sche/rigacentrs

This post has been edited by pukucis: 08 January 2014 - 08:58 PM

-2

#28 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 08 January 2014 - 09:00 PM

Iedomājies situāciju.Tev pieder kompānija, kura ražo produktu A.Pasaulē tiek pārdoti 100 milijoni produkta A.Te pēkšņi izrādās, ka pastāv valsts kurā ir pāris tūkstoši produkta A, bet ak jel, tiem nabadziņiem tai maz valstiņā produkts A nedarbojas pilnīgi.
Kā tu rīkotos?Pievērstu uzmanību tiem pāris tūkstošiem (labākajā gadijumā), jeb tomēr koncentrētos uz tiem miljoniem, un to kā padarīt viņu pieredzi ar produktu A vēl labāku?
Domā reāli.No mūsu skatpunkta, protams, Sony ir cūkas, bet ja tu padomā, un iejūties Sony šefu lomā viņus var saprast.

EDIT:Par Porsche..aprāvos.Smagi.Atzīstu to. :)

This post has been edited by Wreck: 08 January 2014 - 09:01 PM

-1

#29 User is offline   panich Icon

• Advencēts spameris
  • Icon
  • Interests:Auto, datori, elektronika, velo.

Posted 08 January 2014 - 09:08 PM

Doma jau tev Wreck ir pareiza.
Kas mani uztrauc ir neadekvāta cena salīdzinot ar EU. :lol:
-1

#30 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Icon
  • Chat with me

Posted 08 January 2014 - 09:11 PM

Es katru reizi loku papildinu, tu gribi teikt, ka Baltijas valstīts tikai pāris tūkstošiem ir PS3? Nesmīdini mani lūdzu... Viss kas tiek prasīts ir PSN piekļuve Latvijai, tas viņiem neko nemaksā! Es nezinu, kas ko un kā ir jādara lai varētu mūs iekļaut tajā sarakstā, bet tu Oficiāli MP uz PS4 nevari spēlēt un uz PS3 netik, caur sev nepiederošu adresi no UK vai RU jāreģistrējas un jāspēlē, tas nav nopietni. Ja tā padomā, konsoles smagi iesūkā šijā jomā salīdzinot ar PC un tagad vēl vairāk par to domājot aizvien mazāk rodas vēlme pēc PS4 :)
-1

#31 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 09 January 2014 - 11:50 AM

Es konsoles vietu redzu tikai dzīvojamajā istabā ar kinect un dažām spēlēm kas atbalsta kinect ar ko izklaidēt ciemiņus. Nopietnai spēlēšanai tas manuprāt ir izsmiekls.

Kā jau daži minēja ikdienas vajadzību pc + konsoles cena = labs geiming pc, TV var pieslēgt arī pie pc, pultis arī, atliek vienīgi piedrā*t ekskluzīves un dzīve kļūst gaužām vienkārša. :P

This post has been edited by jj-: 09 January 2014 - 11:51 AM

-1

#32 User is offline   eJaunz Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Interests:derp
  • Chat with me

Posted 09 January 2014 - 11:53 AM

View Posthyskeee, on 08 January 2014 - 04:54 PM, said:

+vēl pāris fīčas, kā forza vai gta v, vai gran turismo, uncharted.(tie ir tikai daži ekskluzīvi)

Un tie visi ir uz vienas konsoles? Vai arī tev mājās stāv visas četras?

_____

Un par Sony es varu teikt tā - Sony Latvijā ilgu laiku pārstāvēja tikai televizorus un fotokameras. Pagājušā gada sākumā Latvijā sāka pārstāvēt arī VAIO klēpjdatorus. PlayStation Latvijā netiek pārstāvēts un par to atbild Sony Igaunijas daļa.

This post has been edited by eJaunz: 09 January 2014 - 11:55 AM

-1

#33 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 09 January 2014 - 02:35 PM

View PostSemirs Garkrans, on 08 January 2014 - 07:46 PM, said:

Latvijā vispār nav ne xBox Live ne PSN oficiāli

Nu jau kādu gadu XBL Latvijā ir oficiāli. Par PSN nezinu. Tiesa, Nintendo Network gan nav Latvijā. Tur nācās adresi dzejot.

Šitais jau vispārēji izskatās pēc PC Gaming Master Race® sarunas. Konsole paliek konsole. Ērti, piespraud pie teļļuka, iemet ripuli un spēlē. Izej spēli, samaini pret citu. Latvijā spēļu maiņas/pirkšanas/pārdošanas scēna pietiekami dzīvīga.

PC atkal labumu krietni vairāk, spēļu back catalogs, cena, atvērtā platforma, indie scēna, un vēl, un vēl, tiesa lietošanas ērtums joprojām nav atrisināts. Tu esi pielipināts pie galda ar klaviatūru un peli (don't get me wrong - priekš šūteriem un RTS nav labāka risinājuma par kb+m), nevis dīvānā. Protams, to var atrisināt, bet tas noved mani pie nākamā punkta - lai ar PC apietos vajag tomēr mazliet vairāk tehniskās zināšanas, kā ar konsoli. Lai sāktu lietot konsoli - piespraud pie TV. Lai sāktu lietot datoru (no jaunpienācēja perspektīvas) - sākot ar - saproti, kas ir Steam, līdz saproti, ka lai Fallout 3 necrashotu, tev viņš jālaiž kā administratoram, Windows XP SP3 Compatibility režīmā, pirms tam opcijās atslēdzot multi-core rendering, protams, pieņemot, ka tev jau ir jaunākie video draiveri un mēness ir pareizajā fāzē.
0

#34 User is offline   Finn Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 09 January 2014 - 03:15 PM

View Postpundurs, on 09 January 2014 - 02:35 PM, said:

Nu jau kādu gadu XBL Latvijā ir oficiāli. Par PSN nezinu. Tiesa, Nintendo Network gan nav Latvijā. Tur nācās adresi dzejot.

Šitais jau vispārēji izskatās pēc PC Gaming Master Race® sarunas. Konsole paliek konsole. Ērti, piespraud pie teļļuka, iemet ripuli un spēlē. Izej spēli, samaini pret citu. Latvijā spēļu maiņas/pirkšanas/pārdošanas scēna pietiekami dzīvīga.

PC atkal labumu krietni vairāk, spēļu back catalogs, cena, atvērtā platforma, indie scēna, un vēl, un vēl, tiesa lietošanas ērtums joprojām nav atrisināts. Tu esi pielipināts pie galda ar klaviatūru un peli (don't get me wrong - priekš šūteriem un RTS nav labāka risinājuma par kb+m), nevis dīvānā. Protams, to var atrisināt, bet tas noved mani pie nākamā punkta - lai ar PC apietos vajag tomēr mazliet vairāk tehniskās zināšanas, kā ar konsoli. Lai sāktu lietot konsoli - piespraud pie TV. Lai sāktu lietot datoru (no jaunpienācēja perspektīvas) - sākot ar - saproti, kas ir Steam, līdz saproti, ka lai Fallout 3 necrashotu, tev viņš jālaiž kā administratoram, Windows XP SP3 Compatibility režīmā, pirms tam opcijās atslēdzot multi-core rendering, protams, pieņemot, ka tev jau ir jaunākie video draiveri un mēness ir pareizajā fāzē.

Es savu pirmo pc dabuju kad man bija 13 gadi un manas tehniskas zināšanas bija 0. Un man viņš bija arī jasasledz,ko es arī izdariju bez problēmam(peli,klavieri,austiņas,monitoru,psu vadu)atceros ka pele un klaviere nebija usb,bet tie apalie kontakti zaļais un violetais kurus nebija nekadas problemas atrast,ta pat ari tumbiņam bija zaļš vads un ta pat ari matesplatei bija tads pats appaļš caurums kurš bija zaļš.Monitora vads bija zils un tads pats zils suds ari bija kastes aizmugure kur vads gaja iekša.Taka pc saslēgt ir tik pat viegli kā http://www.kids-toy-...lectual-toy.jpg .Protams man taja laika nebija internets un speles pirku,visadus tur flatout 2 , mx vx atv ,neighbours from hell,hit men, need for speed 2,gta vice city un ieienteleju bez problemam kautvai nebiju nekad to darijis.Vienigi atceros kad vienreiz viena spele negaja un nesapratu kapec,Izradijas ka spelei bija prasības un mans pc neatbilda viņam.un tad es iemācijos par tām.vienigi diezgan smagi .jo ta spele maksaja kadi 5ls un viņa man negāja.Velak ari saku interesēties kas kastei vēdara,taka nebija internets paris gudrāki un vecāki draugi paskaidroja kas ir kas.Pec tam ari upgreidoju pc ramu.Paradijas ari nets,kurš bija kā dievs un zināja visu.Uzzinaju ka speles ari var neta nokačas bezmaksas ,ieliekot speļu mapē paris failus.Protams visu līdz galam vel nebiju sapratis,jo projam likas ka sava plate varu ielikt jebkuru procesoru un video karti,protams iemacijos atkal izterejot daudz naudas par procesoru kurs man nedereja :D.likas ka bus tik pat viegli ka ar ramu,kuru par laimi kka nopirku tadu pašu ar diviem caurumiem.

Taka ja ir internets tad ar pc nevajadzetu but nekādam problēmam+ vel ir forumi kur var paprasīt.Tā pat arī drošvie pazīsti kādu kas saprot vairak par pc un var tevi apgaismot kas ir kas.
0

#35 User is offline   udenszirnis Icon

• Komūnists
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 09 January 2014 - 03:22 PM

Pundur, tavi argumenti ir pareizi, uz PC ir grūtāk. Tomēr PC ir bet jautājumiem atvērtāka, plašāka platforma, uz kuras arī ir čupām ekskluzīvu. Pati spēlēšana arī ir sarežģītāka, bet tam ir jātiek pāri, ja vien neesi slinks amerikānis kam negribas kustināt smadzenes ne 10 minūtes un kuram visu dienu "jāsteidzas" uz maķīti. Konsoles vispār ir domātas "parastākiem" spēlētājiem, kam nav ne jausmas kā darbojas PC un cik tam ir funkciju. Pat visas jaunās konsoļu "fīčas" kā TV vai video streamošana uz PC pastāvēja jau SEN atpakaļ. turklāt konsole pēc 3 gadiem novecos, bet PC varēs kaut katru svētdienu uzlabot. Un pats galvenais kas ir uz PC- modi! Tonnām modu un daudz mazāk DRM satura nekā konsolēm. Tam visam klāt nāk arī (diezgan negatīvais) pirātisms, kas ļauj spēlēt par velti (ak dievs, šis arguments nekam neder, bet ir tik patiess!)
1

#36 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 09 January 2014 - 08:19 PM

View PostFinn, on 09 January 2014 - 03:15 PM, said:

*Viss posts*

Es nerunāju par sevi personīgi, kaut gan atmiņas par pirmo īsto PC ir patīkamas. Atceros, savējo dabūju, kad nebija vēl krāsu kodēto portu. Tas bija kaut kāds 75 Mhz brīnums ar pāris simtu megabaitu cieto disku. Spēļu kontrolieri sprauda geimportā, kas parasti bija skaņas kartē, un pirms vispār dabūju skaņas karti, domāju, ka tas ir kaut kas kā bankas karte. Skaņa, vismaz ar manu pirmo karti pati no sevis negāja, bija spēļu set-up'os jāliek IRQ adreses un tamlīdzīgas muļķības. Good times.

Bet, lai arī mūsdienās viss tiek taisīts maksimāli lietotājiem draudzīgs, kas diemžēl arī ir par iemeslu kontrolētām (lasīt, slēgtām) platformām, tas, ka cilvēks ir iemācījies palaist interneta pārlūku, nenozīmē, ka viņš nesadursies ar problēmām, kuras spēles konsoles versija ir atrisinājusi viņa vietā. Mana meitene māk maksimums Steamā spēli aktivizēt. Spēles opcijām viņa pat tuvu neiet. Tik bēdājas, ja uzinstalētajai spēlei viņas dators par vāju. Toties, kaut uz tā paša Wii, viņa iemet disku iekšā un spēlē priecīga.

Protams, piekrītot Finn un udenszirnis, ja cilvēks ir ieinteresēts investēt laiku mazliet pamācīties, ekonomiskā, spēļu apjoma, iespēju un visā citā ziņā, dators ir krietni labāks finansiālais ieguldījums kā primārā spēļu platforma.
1

#37 User is offline   Finn Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 10 January 2014 - 12:55 AM

Ka jau teicu pc jau tagad 5.gadi priekša konsulēm.

0

#38 User is offline   ek123 Icon

• Heiteris
  • Icon

Posted 10 January 2014 - 01:25 AM

View PostFinn, on 10 January 2014 - 12:55 AM, said:

Cik maksa tas prieks? :)
[URL=http://psnprofiles.com/ender6nain][IMG]http://card.psnprofiles.com/1/ender6nain.png[/IMG][/URL]
-1

#39 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 10 January 2014 - 05:30 AM

Nu, tak PC vienkārši ir praktiskāks.

Ja man ir PC, kādēļ man vēl jāpērk ir konsule?
Dēļ dažām spēlēm un kaut kāda mistiski extra kontenta es gan nepirkšu konsuli.
Tas ir neprāts.

Lai piedod tas, kurš jau minēja (neatceros niku un slinkums meklēt :D ), bet es piekrītu viņam, ka konsules vieta ir ģimenes vai draugu lokā (visādi Kinecti, vairāku spēlētāju režīmi, dejošanas utt).
Lai arī kādas spēles būtu uz PC priekš lokālā daudzspēlētāju režīmā, tomēr uz PC ir forever alone spēlēšana lokāli.
-1

#40 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Icon
  • Chat with me

Posted 10 January 2014 - 02:16 PM

View PostFinn, on 10 January 2014 - 12:55 AM, said:

Es to pašu padomāju, cik tas prieks izmaksā? Plus parasts mirstīgais LV nevarētu ko tādu iegūt savā īpašumā, tas vien kaut ko pasaka..
-1

• (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users