UOC Forums: adrešu, video bloķēšana - UOC Forums

Jump to content

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

adrešu, video bloķēšana kā lai nobloķē atsevišķus video un adreses pēc atslēgvārdiem

#1 User is offline   datortarps Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 11 February 2014 - 09:39 AM

sveiki man ir tāda problēma: mana draudzene ir atkal nolēmusi kļūt par veģitārieti. Kārtējo reizi saskatijās youtūbā video ar dažādiem video kur "jaukā" peta atbrīvo spīdzinātos zvēriņus, salikuši visādas pamācības kas būtu un kas nebūtu jāēd. besī tā divkosīgā organizācija kas it kā atbrīvo dzīvniekus, rūpējoties par viņiem, lai gan 90% no dzīvniekiem kurus it kā atbrīvo, realitātē pēc tam iemidzina, tik iekasē naudu no pamuļķiem, kas akli tic, cik viņi "balti un pūkaini"

Tātad jautājums: vai ir iespējams nobloķēt video youtūbā, neielogojoties kontā, pēc atslēgvārdiem, kā arī visas saites kas saaistītas ar šo atslēgvārdu?
0

#2 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 11 February 2014 - 10:07 AM

Nē, maini draudzeni. Un vispār veģitārisms jau nav nekas slikts, ja jau viņa grb, lai ēd salātus, Tev tas traucē? :unsure:

This post has been edited by jj-: 11 February 2014 - 10:08 AM

0

#3 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 11 February 2014 - 10:13 AM

Vispār gribas tevi īsi un konkrēti pasūtīt tu pats zini kur.
Tev nav pilnīgi nekādas tiesības viņu ierobežot - ja grib, lai skatās, nav jau piecgadīgs bērns. Ja pati nespēj novērtēt to, ko redz un lasa, tad nekāda bloķēšana tur neko neizmainīs.
Mana draudzene arī varbūt lasa, skatās vai interesējas par kaut ko, kas man personīgi nepatīk utt., bet es viņu nekādā veidā necenšos ierobežot, jo tā attiecības darbojas un punkts.
0

#4 User is offline   datortarps Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:17 AM

ja ir mazasinība un vēl šādas tādas problēmas kas saaistītas ar gaļas neēšanu, tad ir gan slikti. un tas jau nav iemesls lai mainītu draudzeni. nebūtu jau nekas pretī ja tas neietekmētu veselību,
0

#5 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 11 February 2014 - 10:26 AM

View Postdatortarps, on 11 February 2014 - 10:17 AM, said:

ja ir mazasinība un vēl šādas tādas problēmas kas saaistītas ar gaļas neēšanu, tad ir gan slikti. un tas jau nav iemesls lai mainītu draudzeni. nebūtu jau nekas pretī ja tas neietekmētu veselību,

Viņai ārsti tā tieši un skaidri pateica - "Tev jāēd gaļa!"? Vai Tu to tagad izdomāji? Posted Image
1

#6 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:27 AM

Es jau teicu, kur tu vari doties, ja esi pārāk slinks, lai atrastu risinājumus, kas ļautu tavai draudzenei neēst gaļu un tajā pat laikā tikt galā ar veselības problēmām. Arī no ne-gaļas produktiem var uzņemt visu vajadzīgo. Tagad tu vienkārši meklē ātrāko un ērtāko risinājumu.

Adrešu bloķēšana ir elementārs pasākums, specifisku YouTube meklējumu ierobežošana varētu būt nedaudz grūtāka tikai tādēļ, ka jāiedomājas pilnīgi visi iespējamie meklēšanas varianti visās kombinācijās.

View Postjj-, on 11 February 2014 - 10:26 AM, said:

Viņai ārsti tā tieši un skaidri pateica - "Tev jāēd gaļa!"? Vai Tu to tagad izdomāji?

Tak neteiks neviens ārsts tā, ja tā meitene tiešām vēlas pievērsties veģetārismam. OK, ja meitene to dara tikai tāpēc, ka "tā ir kruti", tad gan lai viņa iet taisni, bet savādāk - visu vajadzīgo var uzņemt no ne-gaļas produktiem.
-2

#7 User is offline   datortarps Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:38 AM

nu ne tā ka obligāti tikai un vienīgi gaļa, vnk gaļā ir koncentrētākas visas tās lietas kas vajadzīgas, bet vēlams, teica ka var arī ēst tos salātus(spinātus utt), riekstus, bet tie jāēd krietni lielākā daudzumā, ko viņa nedara, ēd pārsvarā graudaugu produktus, kur šo vajadzīgo lietu vnk nav. tas jau noveda pie 1 spontānā aborta, negribētos, lai tas notiktu vēlreiz. vnk ir cilvēki kuri var atļauties neēst gaļu un viņiem tas veselību neietekmēs, bet ir cilvēki kurus tas var novest pie smagām veselības problēmām.
1

#8 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:43 AM

Nu redz, ja tā tava draudzene ir tik, es atvainojos, neaptēsta, tad nekāda adrešu un video bloķēšana nelīdzēs. Ja pati grib savu veselību čakarēt, tad to arī darīs kamēr pati nepieņemsies prātā.
-2

#9 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 11 February 2014 - 10:45 AM

View Postdatortarps, on 11 February 2014 - 10:38 AM, said:

nu ne tā ka obligāti tikai un vienīgi gaļa, vnk gaļā ir koncentrētākas visas tās lietas kas vajadzīgas, bet vēlams, teica ka var arī ēst tos salātus(spinātus utt), riekstus, bet tie jāēd krietni lielākā daudzumā, ko viņa nedara, ēd pārsvarā graudaugu produktus, kur šo vajadzīgo lietu vnk nav. tas jau noveda pie 1 spontānā aborta, negribētos, lai tas notiktu vēlreiz. vnk ir cilvēki kuri var atļauties neēst gaļu un viņiem tas veselību neietekmēs, bet ir cilvēki kurus tas var novest pie smagām veselības problēmām.

Ļoti žēl ka Jums tā gadījies, bet Tavs izvelētais risinājums nebūt nav optimāls, daudz labāk būtu pats viņai izskaidrojis ko un kā vajag ēst, uzraudzījis, lai viņa to arī darītu. Cenzūra ne pie kā laba nenovedīs, īpaši mūsdienās, kad viņa tai informācijai var piekļūt ne tikai no mājas datora(mobilais internets, skola, darbs, utt.)
0

#10 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:47 AM

Varu tikai un vienīgi piekrist jj- rakstītajam. Tas ir gluži tā pat kā ar bērniem - ja tu kaut ko viņiem centīsies aizliegt, viņi centīsies atrast kādu veidu kā tikt pie aizliegtā.
0

#11 User is offline   datortarps Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:51 AM

nedara to tāpēc ka tas esot "kruti". tāda viņa nav. vnk šī ir tā sāpīgā tēma, kur mums ir domstarpības. pēc tā aborta viss jau bij ok, ēda gaļu dzēra izrakstītās zāles, bet tad atkal skatos ka viņa sākusi neēst gaļu un skatīties tos video, un nu jau apgalvo ka tas neesot bijis saaistīts ar to, jo redz tajos petas saitos sarakstīts ka tas nekādas problemas neradot
0

#12 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 11 February 2014 - 10:53 AM

View Postdatortarps, on 11 February 2014 - 10:51 AM, said:

nedara to tāpēc ka tas esot "kruti". tāda viņa nav. vnk šī ir tā sāpīgā tēma, kur mums ir domstarpības. pēc tā aborta viss jau bij ok, ēda gaļu dzēra izrakstītās zāles, bet tad atkal skatos ka viņa sākusi neēst gaļu un skatīties tos video, un nu jau apgalvo ka tas neesot bijis saaistīts ar to, jo redz tajos petas saitos sarakstīts ka tas nekādas problemas neradot

Varbūt parādi viņai kādu citu saitu, kur rakstīts kā pareizi būt veģitārietim? Es neesmu eksperts šajā jomā, bet noteikti internets ir pilns ar šādu info un tie "petas" saiti nav vienīgie.
-1

#13 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 10:53 AM

Nu tad tu vienkārši nemāki sniegt pamatotus pretargumentus vai arī viņa vienkārši ir ietiepīga un ne pārāk gudra.

View Postjj-, on 11 February 2014 - 10:53 AM, said:

Varbūt parādi viņai kādu citu saitu, kur rakstīts kā pareizi būt veģitārietim? Es neesmu eksperts šajā jomā, bet noteikti internets ir pilns ar šādu info un tie "petas" saiti nav vienīgie.

Peta vispār ir kaut kāds Holivudas zvaigžņu un citu biezo bulšits. Pamatdoma jau viņiem itkā nav slikta, bet tas, kā to pasniedz.

datortarp, iesākumam vari draudzenei parādīt kaut vai šo nelielo PETA faktu lapeli (pačukstēšu - spied uz "Show"):
Spoiler

1

#14 User is offline   datortarps Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 11:01 AM

zinu,bet kā pagaidu risinājums, esmu izmisumā. es jau mēģinu runāt par to bet tad sākas runas no tēmas "tā jau visi man to pārmet un ņirgājas par to, tagad arī tu" es apzinos ka tas ir riebīgi. Bet nu mums ir nopietnas attiecības un arī nopietni plāni un tāpēc es nevēlos, lai spītība šajā jautājumā noved pie vēl viena aborta.
0

#15 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 11 February 2014 - 11:10 AM

Ja es kaut ko savās nu jau ilgajās attiecībās esmu iemācījies, tad tā noteikti ir spēja runāt par jebko ar partneri. Manuprāt Jums nepieciešams vienkārši izrunnāties, bez spītēšanās, bez kritikas, vienkārši katram izteikt savu viedokli un savu pozīciju - viņa grib būt veģitāriete, palīdzēt dzīvniekiem, ok. Tu gribi, lai viņa lieto veselīgu pārtiku un rūpējas par savu veselību. Šīs abas lietas nav nesavietojamas. Visvienkāršākais ir kompromiss, kur abi piekāpjas - es ierosinātu ko sekojošu no Tavas puses: Tu nespied viņai ēst gaļu, ja viņa to nevēlas, bet viņa paseko līdzi savam ikdienas uzturam, lai tas saturētu pietiekoši daudz vitamīnu un citu cilvēka organismam nepieciešamo vielu. Ja Jūsu attiecības tiešām ir nopietnas, Jums ir jāspēj šādas lietas izrunāt, saprast vienam otru un nonākt pie kompromisa. Lai veicas!
1

#16 User is offline   Wicdz Icon

• Redaktors
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 12:38 PM

Neuzdrošināšos jaukties privātajās problēmas, tomēr personīgi negribētu, lai man kaut ko šajā pasaulē liedz.

Runājot par uzdoto jautājumu, tad risinājums slēpjas tā sauktajos "Family Settings". Diemžēl ne Youtube, ne Google nepiedāvā tādu filtrēšanu, toties antivīrusi samērā efektīvi spēj bloķēt atslēgvārdus katrā pārlūkā. Viena no iespējām ir AVG Family Safety, kurā ir iekļauta atslēgvārdu filtrēšana. Noteikti jāpiemin, ka šo programmu lietošana nedaudz bremzē datoru, toties nekas traks.
0

#17 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 12:45 PM

Vai arī var to visu darīt caur veco labo hosts failu. Jā, arī atslēgvārdu bloķēšanu.
0

#18 User is offline   Finn Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 11 February 2014 - 02:39 PM

Viņam nav draudzene.
3

#19 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 11 February 2014 - 02:54 PM

Atnāca Finn, salika man pa mīnusam katrā postā un pasludināja ka ir vientuļš :lol: Še tev pluss ;)
2

#20 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 11 February 2014 - 05:33 PM

*
POPULAR

Man garšo gaļa.
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
7

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users