UOC Forums: 47" acu maitātājs - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

47" acu maitātājs

#1 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 25 February 2014 - 11:10 PM

*
POPULAR

Sveiciens foruma biedriem!

Jau kādu pusgadu galvā bija doma, ka vajag beidzot nopirkt TV(līdz šim nebija), visādi domāju vai man vajag, vai es to izmantošu un pats svarīgākais kādu labāk pirkt :D Beigās tomēr izlēmu, ka sekcija bez tā izskatās tukša(katrs kas atnāca ciemos jau pirmajās 5 min. atzīmēja, ka tur prasās TV :lol:). Pēc nelielas izpētes secināju, aka Philips ambilight ar 3 joslu apgaismojumu maksā pārāk dārgi, tāpēc tika nopirkts LG 47LA660S 47" TV.

Posted Image

Nu jau tas pie manis dzīvojas vairāk nekā 2 nedēļas, padalīšos savos iespaidos.

47" ekrāns ir liels, patīkami liels, bet diemžēl istaba ir maza, pašreizējā konfigurācijā TV sēžot dīvānā ir nedaudz par tuvu, prasītos kādu metru atpakaļ, to iespējams ar laiku nokārtošu(kā man nepatīk pārkārtot istabu <_<) Pērkot nebiju domājis, ka šāda problēma radīsies.

Pasīvais 3D ir brīnišķīgs, brilles vieglas, acis negurst, principā patīk. Laras dibens 3D izskatās vēl labāk :lol: Esmu šo to citu arī 3D pamēģinājis, NFS arī neslikti izskatās, bet tomēr nav tik labi kā Tomb rider, kur 3D ir "natīvi" atbalstīts. Kautkā nebiju par to interesējies, likās, ka visas spēles ies 3D kā 2 pirkstus apm*zt, bet izrādās tur liels čakars ar konfigurēšanu utml, tā bija neliela vilšanās. Filmas ir super, vienīgi uz HDD ātri vieta beidzas(viena filma labā kvalitātē sver ~40GB :rolleyes: )

Pirmo reizi skatoties ne-3D filmu nesapratu, kpc viss izskatās tik dīvaini - tik dzīvi, pēc tam man apskaidroja, ka tas esot True Motion, tas ir tad, kad TV pats ģenerē starpkadrus(Tur arī tiek izmantoti tie 400Hz, ko atbalsta TV matrica), neiedziļinoties kā īsti tas notiek, rezultāts ir labais, cilvēki izskatās kā dzīvē nevis kā filmā. Arī šī fīča man ļoti patīk.

Bik par negatīvo, lai arī TV ir 2-kodolu procesors, izvēlnes bremzē, tas nav patīkami, reāli nospiežot Start TV pogu uz pults dažreiz paiet līdz pat 5 sec līdz tas atveras, čomam ir nedaud vecāks modelis ar 1-kodola proci un viņš saka, ka tas strādājot ātrāk, laikam kaut kādas nesaderības, ceru ka ar firmware update tas uzlabosies...

Runājot par pulti, superīga, tā māk sazināties pa tiešo ar Lattelecom dekoderi, tādējādi man ir jāizmanto tikai 1 pults gan TV, gan dekoderim, ļoti ērti salīdzinot ar to briesmīgo 100 pogu pulti, ko Lattelecom dod līdzi(neesmu tai pat baterijas ielicis :lol: )

Par skaņu, pašlaik iztieku ar TV oriģinālo un īstenībā ir tīri ok, TV aizmugurē pat neliels subwooferis ir un skaņas kvalitāte ir pieņemama, bet jāatzīst, ka 2 gadus vecas 2.1 tumbiņas pirktas pa 30lvl skan labāk. Ar laiku būs jādomā par kinozāli, gribas 5.1 :ph34r:

No visām Smart TV fīčām izmantoju youtubi, ļoti ērti, ka var iekš PC/planšetes/smartfōna browsēt un uz TV skatīties. Media streaming arī ērti un vienkārši(lai nebūtu jāvelk hdmi līdz draudzenes portatīvajam, kad viņa grib kādu no "savām" filmām skatīties <_< )

Nu daudz teksta sanāca, negribi, nelasi :P Kopumā ar pirkumu esmu apmierināts un noliktās 700 eiras nemaz neliekas velti iztērētas, ja nu kāds meklē TV, tad noteikti iesaku apskatīties šo modeli.
7

#2 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 26 February 2014 - 05:46 AM

Pozdravļaju!

Uz tv ekrāna redzams, kuras ierīces interneta browseris?
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
1

#3 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 February 2014 - 07:49 AM

View PostRaimondsM, on 26 February 2014 - 05:46 AM, said:

Pozdravļaju!

Uz tv ekrāna redzams, kuras ierīces interneta browseris?

Paldies! TV iebūvētais. B)

This post has been edited by jj-: 26 February 2014 - 07:50 AM

0

#4 User is offline   novus77 Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon

Posted 26 February 2014 - 08:21 AM

Es arī pašlaik gribu pirkt jaunu TV. Nevaru izvēlēties starp 42 un 46/47 colllām. Cik liels attālus ir starp tevi TV. Man sanāk apmēram 3m, nevar būt tā, ka šāds attālums ir par mazs, lai skatītos 47 TV?
0

#5 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 February 2014 - 08:30 AM

View Postnovus77, on 26 February 2014 - 08:21 AM, said:

Es arī pašlaik gribu pirkt jaunu TV. Nevaru izvēlēties starp 42 un 46/47 colllām. Cik liels attālus ir starp tevi TV. Man sanāk apmēram 3m, nevar būt tā, ka šāds attālums ir par mazs, lai skatītos 47 TV?

Precīzi mērījis neesmu, bet 3m man noteikti nav, varētu būt ~2m, vēlāk izmērīšu.

Ja godīgi, es arī biju izlēmis par labu 42", bet tad man vajadzēja aiziet uz elkoru un ieraudzīt blakus 42" un 47", pēc tam roka necēlās to "mazo" pirkt :lol:
0

#6 User is offline   novus77 Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon

Posted 26 February 2014 - 09:25 AM

Es arī labāk gribu pirkt 47, izskatās jau ļoti labi. Bet skatoties no tādā attāluma nenogurst acis?
0

#7 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 February 2014 - 09:45 AM

View Postnovus77, on 26 February 2014 - 09:25 AM, said:

Es arī labāk gribu pirkt 47, izskatās jau ļoti labi. Bet skatoties no tādā attāluma nenogurst acis?

Sākumā bija ne pārāk patīkami pēc kādas filmas noskatīšanās, bet tagad jau esmu pieradis. Īstenībā internets saka, ka 47" TV jāskatās aptuveni no 2m attāluma :unsure:

This post has been edited by jj-: 26 February 2014 - 09:45 AM

0

#8 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 February 2014 - 11:20 AM

Forši, ko pa tādu naudu tagad nevar nopirkt. :)
Spēlējot Playstation nav input lag'a? Manējais LG māāāzlietiņ ķerās.

Par media streaming - viņam USB štepselis nav? man, personīgi liekas daudz ērtāk samest filmas uz flashpuļķa un tad skatīties uz tv, nevis vilkt kabeļus, un domāt par kaut kādu mājas failservera risinājumu, vai ko vēl sarežģītāku.
0

#9 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 26 February 2014 - 11:34 AM

View Postpundurs, on 26 February 2014 - 11:20 AM, said:

Forši, ko pa tādu naudu tagad nevar nopirkt. :)
Spēlējot Playstation nav input lag'a? Manējais LG māāāzlietiņ ķerās.

Par media streaming - viņam USB štepselis nav? man, personīgi liekas daudz ērtāk samest filmas uz flashpuļķa un tad skatīties uz tv, nevis vilkt kabeļus, un domāt par kaut kādu mājas failservera risinājumu, vai ko vēl sarežģītāku.

Man nav ne PS, ne X kastes, man ir PC, nekāda input laga, pat spēlējot ar ekrana uzstadījumiem, kas paredzēti filmām(izgludinajums n stuff), uz desktop ar peli darboties gan ir gemarojs :lol:

Jāatzīst, ka bf4 vai cs online neesmu mēģinājis, izmantoju to tikai single pleyerim, kur tas ir pilnībā pietiekoši, pārslēdzot game režīmā arī desktop ar peli var močīt bez problēmām, tāds liels monitors vien ir :lol:

USB ir, bet nu i nah rakstīt filmu fleškā, tad iet to bāzt tur kkur aiz TV, ir tāda lieta kā WiFi un to strīmošanas serveri 1x uzliku un aizmirsu ka tāds ir, vnk atveru iekš TV strīma opcijas un tur visas mapes kas šārotas atveras, izvēlies ko gribi, skaties ko izvelējies ;) Pievienojot jaunu filmu mapei uz PC tā uzreiz parādās arī TV. Protams to izmantoju tikai uz draudzenes lapša, stacionārais PC ar HDMI savienots un šādas muļķības nav vajadzīgas :lol:

This post has been edited by jj-: 26 February 2014 - 11:59 AM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users