UOC Forums: Strīmošana - UOC Forums

Jump to content

• (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Strīmošana UOC strīmeri sarosās!

#1 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 27 March 2014 - 07:24 PM

Tā kā pēdējā podkasta komentāros jj- ieminējās par to, ka būtu forši, ja saitā būtu iespēja redzēt strīmojošos UOCiešus, bet, tā kā zinu, ka, lai tādu fīču integrētu saitā, vajadzīgas vairākas stundas darba, kuras tādai lietai atvēlēt nevienam no priekšsēžiem visticamāk, ka nav, jāmeklē alternatīva :D/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>

Man, personīgi dikti patīk, ka, ja kāds strīmo, tad iemet shoutbox. Ja esmu pie datora, tad 99% gadījumos atveru, skatos un piedalos čatā.

Pašam ienāca ideja, ka varētu uztaisīt neoficiālo komandu/klanu/grupu, bet, lai kaut ko tādu uztaisītu, vismaz vienam jābūt Twitch Partnerim, kas visticamāk, diemžēl neviens no mums nav.

Tad nu, jāķeras pie vecās skolas lietām - foruma tēmas. Tad nu, īzī pīzī, metam iekšā savus Twitch linkus.

-
Cpt. Manlypink ir sataisījis lielisku katalodziņu ar savāktajiem UOC u.c. latviešu strīmeriem! Pašlaik nohostēts uz
http://radish.area.lv

This post has been edited by pundurs: 28 March 2014 - 05:51 PM

0

#2 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 27 March 2014 - 07:27 PM

Domu atbalstu, bet vai nav ērtāk visus linkus vienā postā salikt?
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
0

#3 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 27 March 2014 - 07:28 PM

View PostRaimondsM, on 27 March 2014 - 07:27 PM, said:

Domu atbalstu, bet vai nav ērtāk visus linkus vienā postā salikt?

Es sakolekcionēšu, protams.
0

#4 User is offline   epL. Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon

Posted 27 March 2014 - 09:13 PM

Es jau labprāt strīmotu, bet mans nets vienkārši to neatbalsta. :D Kad mēģinu, tad vienkārši pēc pāris sekundēm strīmošana izslēdzas un video arī dēļ neta ir lagains, bet ideja ir interesanta. Dažreiz ir interesanti pastīties, kā kāds spēlē.
0

#5 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 27 March 2014 - 09:41 PM

View PostepL., on 27 March 2014 - 09:13 PM, said:

Es jau labprāt strīmotu, bet mans nets vienkārši to neatbalsta. :D/> Kad mēģinu, tad vienkārši pēc pāris sekundēm strīmošana izslēdzas un video arī dēļ neta ir lagains, bet ideja ir interesanta. Dažreiz ir interesanti pastīties, kā kāds spēlē.

Ja es ar savu Lattelekoma dīzeli varu strīmot, tad tu arī vari.
1

#6 User is offline   Bender Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon

Posted 27 March 2014 - 10:17 PM

noregulējot pareizi OBS settingus var arī ar 5/5 internetu streamot 720p kvalitātē :)
0

#7 User is offline   epL. Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon

Posted 27 March 2014 - 10:18 PM

View PostPūks, on 27 March 2014 - 09:41 PM, said:

Ja es ar savu Lattelekoma dīzeli varu strīmot, tad tu arī vari.

Nu kad es ar savu saucamo dsl 10mbit/s netu mēģināju strīmot, diemžēl man tur nekas labs nesanāk.
0

#8 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 27 March 2014 - 10:36 PM

View PostepL., on 27 March 2014 - 10:18 PM, said:

Nu kad es ar savu saucamo dsl 10mbit/s netu mēģināju strīmot, diemžēl man tur nekas labs nesanāk.

Varbūt serveri ne to paņēmi? :)

Es, pirms sāku vienkārši speedtest.net'oju visus Twitch serverus pēc kārtas.
0

#9 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 27 March 2014 - 10:59 PM

View PostBender, on 27 March 2014 - 10:17 PM, said:

noregulējot pareizi OBS settingus var arī ar 5/5 internetu streamot 720p kvalitātē :)/>/>

Ja ar tiem 5/5 tu domā megabitus, tad protams. Man gan ir 5/0.5 apmēram, un Lattelecom DSL`am augstāku uploadu neesmu redzējis.

View PostepL., on 27 March 2014 - 10:18 PM, said:

Tak pamēģini googli izmantot. Noriebies jau visiem teikt.

Man ar dīzeli šādi uzstādījumi, tev arī vajadzētu derēt, ja DSL. Neko citu tur nevajag mainīt no noklusējumiem.

Posted Image
Posted Image
Posted Image
1

#10 User is offline   AmazoneLV Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon

Posted 28 March 2014 - 02:44 AM

šeku mans
http://www.twitch.tv/lvgee
Es tik reizēm,tad kad labs garīgais =)
1

#11 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 28 March 2014 - 01:48 PM

View PostAmazoneLV, on 28 March 2014 - 02:44 AM, said:

šeku mans
http://www.twitch.tv/lvgee
Es tik reizēm,tad kad labs garīgais =)

Man patīk, ka mēs vienu un to pašu fontu izmantojam :D Pieliku tevi sarakstā un piefollowoju :)

Tātad. Vakar biju liecinieks diezgan īpatnējam eventam. Žēl, ka losis screenshotu neuzņēmu. :D

Īsāk sakot, ir Twitch tāda svaiga strīmere - Andriņa - Dānijā dzīvojoša latviete. Acīmredzot, draugu iedvesmota sākusi spēlēt Starcraft 2. Kā jau iesācējai, iet kā pa celmiem, bet tas sīkums. Primārais, kāpēc regulāri viņas kanālā uzturos, ir tas, ka kompānija forša, un zinu, ka vairāki latvieši starp tiem, kā arī, ņemot vērā, ka viņa spēlē ar bezmaksas SC2 versiju, viņa spēlē tikai ar skatītājiem, so - all around fun basically.

Lai arī, pēdējā laikā skatītāju skaits nu jau sasniedz simtiņu. Pieļauju, ja palīdz divi faktori. OK, trīs - viņa strīmo jau mēnesi katru dienu, viņai nosaukums ir "Girl Streaming Starcraft 2: HOTS", un, jā, viņa ir meitene. Vakar pamanīju, ka skatītāju skaits uzspaikojis uz 400 un pēc pāris minūtēm jau uz 1k+. Tajā brīdī otrais visskatītākais Starcraft 2 strīms. Vairāk skatītāju nekā MsSpyte uz to brīdi (MsSpyte ir Masters līgas Zerg rases spēlētāja no ROOT klana). Lavīnas efekts. Kādēļ? Jo strīma nosaukums ir nomainīts uz "Single Girl Streaming Starcraft 2: HOTS". Čats, kas visu laiku pamatā bija diezgan patīkams un intelektuāls pamazām, bet noteikti pārvēršas vienkāršā troļļu parādē - vieni straight up sexual harrasment, kā "atsūkāsi?", "parādi krūtis" u.tml.

Vislabākais brīdis bija, kad teamspēlē viņai komandas biedrs uzraksta "Suck my dick or i kill you :D". Un pēc pāris minūtēm sāk teamkill taisīt viņas vienībām un bāzei.

Cita grupa atkal diskutē, cik nepareizi ir likt šādus, ekspluatatīvus nosaukumus strīmam, un, ka šī ir ģenerālā problēma ar meitenēm un geimingu, tas ir, feminisms grib dzimumu vienlīdzību, kamēr meitenes izmanto faktu, ka atrodas vīriešu dominētā sfērā un, basically zina, ka džekiem grūti savaldīt siekalas, ieraugot meiteni-geimieri. Nepalīdzēja fakts, ka viņa uzsākusi vākt ziedojumus, lai nopirktu pilno Starcraft 2 versiju (atdzīstos, es pats biju viens no tiem, kas ieteica to uzsākt). Tad viņai vēl vairāk tika čatā pārmests, ka šī ir "kārtējā casual geimere, kas uz muļķi ķer neckbeard'us, lai viņus finansiāli izmantotu.". Moderi dzēš ziņas uz pilnu jaudu, bet ar laiku pārstāja. Un ap to brīdi čatā vispār nekā normāla vairs nebija. Pure sexual harassment.

Tik, cik priecīga viņa bija sākumā, tik bēdīga bija uz beigām, kad sāka vairāk uzmanību pievērst čatam. Interesants psiholoģisks pētījums sanāktu, kā cilvēks tiek galā ar tādu pēkšņu uzmanību, kas pārvēršas par masveida trollingu.

Tā kā bija vēls, no strīma nogāju nost, bet kad pēc seriāla skatīšanās intereses pēc iečekoju, skaits jau bija nostabilizējies uz 120. Un ap diviem strīms bija offline. Ar dzīvokļa biedru spriedām, ka nez, vai vēl redzēsim viņu vēl online.

Ko mēs no tā varam mācīties. Protams, žēl meitenes. Neviena nav pelnījusi ko tādu, bet, no otras puses jau "Girl playing ..." jau ir uz robežas. Nemaz nerunājot par single girl. Tas diezvai novedīs pie kā laba. Tagad viņai divi varianti, manuprāt tik paliek - vai nu pārtraukt pavisam, vai arī sākt aktīvi trenēties, lai no spēlētājiem izpelnītos cieņu, kāda spēlētājiem, teiksim, ir pret to pašu MsSpyte. :)

Bet jā, bija dīvaini vakar būt lieciniekam kam tādam :D
0

#12 User is offline   SKrams Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Interests:IT

Posted 28 March 2014 - 02:04 PM

Īpaši daudz neskatos neko Twitcha, bet nu cik esmu redzējis lai piesaistītu uzmanību uzvelk tādu apģērba gabalu kur dekoltē bez maz vai līdz nabai un krūtis uzliek uz galda burtiski un tad brīnās kur chatā rodas tie teksti.Tur jau tam meitenēm ir jāsaprot uz ko viņas parakstās. Šis video ,manuprāt, lieliski parāda kas notiek ar meiteni geimeri internetā-

0

#13 User is offline   epL. Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon

Posted 28 March 2014 - 02:10 PM

View PostPūks, on 27 March 2014 - 10:59 PM, said:

Ja ar tiem 5/5 tu domā megabitus, tad protams. Man gan ir 5/0.5 apmēram, un Lattelecom DSL`am augstāku uploadu neesmu redzējis.

Tak pamēģini googli izmantot. Noriebies jau visiem teikt.

Man ar dīzeli šādi uzstādījumi, tev arī vajadzētu derēt, ja DSL. Neko citu tur nevajag mainīt no noklusējumiem.

Posted Image
Posted Image
Posted Image

Piedod ka uzdodu tik stulbu jautājumu, bet kā to programmu sauc, ar ko tu strīmo ? Es strīmot esu mēģinājis tik ar iebūvēto nvidia shadowplay. Tur diži lieli uztādījumi nav(low,medium,high) un tik ielogoties.
0

#14 User is offline   AmazoneLV Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon

Posted 28 March 2014 - 03:02 PM

Vecīt ieraksti google Open broadcaster software vai OBS :)
0

#15 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 28 March 2014 - 03:04 PM

View PostepL., on 28 March 2014 - 02:10 PM, said:

Piedod ka uzdodu tik stulbu jautājumu, bet kā to programmu sauc, ar ko tu strīmo ? Es strīmot esu mēģinājis tik ar iebūvēto nvidia shadowplay. Tur diži lieli uztādījumi nav(low,medium,high) un tik ielogoties.

Open Broadcast Software

Pats strīmoju Dota 2, pārsvarā darba dienu vakaros, links www.twitch.tv/lv_jj

Manuprāt būtu labi, ja pundurs pirmajā postā arī ielikti info par to ko aptuveni strīmo un kādos laikos :) Protams ja strīmotājs to pats ir spējīgs uzrakstīt :lol:

This post has been edited by jj-: 28 March 2014 - 03:05 PM

0

#16 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 28 March 2014 - 03:29 PM

View Postjj-, on 28 March 2014 - 03:04 PM, said:

Manuprāt būtu labi, ja pundurs pirmajā postā arī ielikti info par to ko aptuveni strīmo un kādos laikos :)/>/> Protams ja strīmotājs to pats ir spējīgs uzrakstīt :lol:/>/>

Protams, iedod laikus arī savējos :)/>

Es pats pieeditēšu, kad būšu mājās. Tagad mazliet jāizskrien. :)/>

Un jā, OBS ir labākais bezmaksas risinājums, bet no maksas risinājumiem, cik zinu, Xsplit konkurentu nav.

EDIT: Papētīju API. Varu bez problēmām uzrakstīt tās pārdesmit rindiņas javascripta, kas vajadzīgas "widgetam", kas rāda aktīvos strīmerus. Protams, ja ir jēga ... :)

This post has been edited by pundurs: 28 March 2014 - 03:33 PM

0

#17 User is offline   bandiits Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Interests:IT, Gaming

Posted 28 March 2014 - 03:56 PM

link visiem kas striimo, noderees lai piemekleetu sev tuvaako Twitch serveri striimoshanai
0

#18 User is offline   jj- Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 28 March 2014 - 03:57 PM

View Postbandiits, on 28 March 2014 - 03:56 PM, said:

link visiem kas striimo, noderees lai piemekleetu sev tuvaako Twitch serveri striimoshanai

Es stŗīmoju uz SWE serveriem, vnm viss ok.
0

#19 User is offline   bandiits Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Interests:IT, Gaming

Posted 28 March 2014 - 04:27 PM

Pashlaik testeeju uzstaadiijumus, bet pasakiet komuuna, vai tas izskataas sakariigi prieksh 2600kbps My twitch ?

This post has been edited by bandiits: 28 March 2014 - 04:28 PM

0

#20 User is offline   AmazoneLV Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon

Posted 28 March 2014 - 04:44 PM

Bandiit ,izskatas smuki.
Bet ko reāli tie kbps priekš twitcha nozīmē?
man max bitrate ir 2500
0

• (3 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users