UOC Forums: UOC.LV Twitch stremošanas saraksts - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

UOC.LV Twitch stremošanas saraksts UOC.LV Twitch stremošanas saraksts

#1 User is offline   Wuu Icon

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Root Admin

Posted 16 April 2014 - 06:20 PM

*
POPULAR

Cik redzams UOC.LV lietotāji iemīļojuši straumēt, kaut arī ir neoficiāls saraksts (Būsim atklāti, tas līdzinās...) UOC.LV lietotājiem būs ātrs un pārskatāms saraksts ar reģistrētiem lietotājiem. Vai ir vēlmē kāda papildus funkcionalitāte? Katram kanālam savs UOC.LV vērtējums? Komentāri / čats? Iztrādes stadijā es tikai iepazinos ar Twitch API un JSON ko saņemu. Tāpēc idejas, priekšlikumi laipni gaidīti.

Ar laiku ir ideja izveidot Youtubes video "izgāztuvi" kur UOC.LV biedri varētu publicēt savus video. Labākie video, atzītākie straumējami varētu nonākt galvenajā lapā. :blush:
15

#2 User is offline   Bender Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 16 April 2014 - 07:16 PM

jā!
0

#3 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 16 April 2014 - 08:25 PM

Katra kanāla vērtējums būtu forša lieta.

Par to YouTube video padarīšanu gan es šaubos, jo man kaut kā šķiet, ka ar laiku tas var izvērsties par baigo bardaku.
0

#4 User is offline   SKrams Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Interests:IT

Posted 16 April 2014 - 08:57 PM

View PostPūks, on 16 April 2014 - 08:25 PM, said:

Par to YouTube video padarīšanu gan es šaubos, jo man kaut kā šķiet, ka ar laiku tas var izvērsties par baigo bardaku.

Manuprāt, vienkārši vajag kādus moderatorus ,ko tādu kas pārbauda saturu un ja ir pietiekoši labs atļauj publicēt un viss.
0

#5 User is offline   Inox0raBle Icon

• A guy with the access

Posted 16 April 2014 - 09:06 PM

Attiecībā uz Twitch sadaļu droši jāsāk ar to ideju realizēšanu, ko tu jau uzrakstīji. Cik es saprotu, visas no nosauktajām iespējām būtu lietderīgas. Kad būs redzams, kā tāda sadaļa izskatās dzīvajā, būs vieglāk spriest par turpmākajiem uzlabojumiem :)/>

Ja tiek taisīta YouTube sadaļa, tad tiešām galvenajam mērķim būtu jābūt pašizveidota satura ielikšana, t.i. YouTube ir platforma, kurā glabājas video, UOC lapa ir vieta, kur video tiek kategorizēti, vērtēti utml. Ieteikums varētu būt UOC lapas YouTube video sadaļā ievietot kategorijas (spēļu apskati, game-play video utt.) un vērtēšanā izmantot kaut kādu Reddit-veidīgu sistēmu video up- un down-vote'ošanai.
1

#6 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 17 April 2014 - 01:17 AM

View PostWuu, on 16 April 2014 - 06:20 PM, said:

[...]kaut arī ir neoficiāls saraksts (Būsim atklāti, tas līdzinās...)

Nu, come on, why the BM? Cilvēks tam veltīja savu brīvo laiku, lai to uztaisītu, un tas savu funkciju pilda.

Lai arī kā. Good news all around. Domāju, ka neko daudz nevajag - ir/nav online, kāda spēle, un varbūt kāds optional komentārs. may be up/down sistēma kā jau Inox0raBle teica a la reddit style.
0

#7 User is offline   Wuu Icon

• Administrator

Posted 17 April 2014 - 06:33 PM

Twitch straumējuma BETA saraksts.
Lūgums notestēt un pievienot savus strīmus.
http://uoc.lv/twitch

Papildus nepieciešams kaut kāda sistēmu ar kuru pārbaudīt autentiskumu un piederību UOC.LV komūnai. Es domāju būtu stulbi pieprasīt, lai statusā visu laiku būtu UOC.LV. Tā noteikti nedrīkstēs.
0

#8 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 17 April 2014 - 06:43 PM

Esmu online 6 minūtes, pagaidām nav izdevies. Ir atšķirība, vai strīmā ir uoc.lv vai UOC.lv, vai variācijas? Teiksim, manējais, pagaidām saucas "uoc.lv rulez!"

Pārsaucu uz uoc.lv, no results so far.

OK, pārtrauca mest paziņojumu par neeksistējošu strīmu, bet nebija arī nekāda paziņojumu par veiksmīgu pievienošanu. Strīmu izslēdzu, bet offline sarakstā sevi arī neredzu. Ceru, ka neesmu pārāk par stulbu :D

OK, esmu vienkārši stulbs. Paldies Pūkam par palīdzību.

Īsāk sakot, strīms var saukties "uoc.lv blablabla". Mana vaina bija tas, ka spiedu enter uz klaviatūras nevis pašu pogu "Pievienot". Ja spiež enter, tad pēc novērojuma sapratu, ka tas tikai notīra lauku, bet HTTP rekvestu neaizsūta. Strīma nosaukumā jāraksta nevis stream title, bet lietotājvārds, teiksim, Pūka gadījumā "vitoventura". Varbūt var nomainīt tā lauka placeholder no "Strīma nosaukums" uz "Twitch lietotājvārds", vai kaut kā tā, lai nejauktu galvu? :)

This post has been edited by pundurs: 17 April 2014 - 07:32 PM

0

#9 User is offline   pundurs Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 17 April 2014 - 07:00 PM

View PostWuu, on 17 April 2014 - 06:33 PM, said:

Papildus nepieciešams kaut kāda sistēmu ar kuru pārbaudīt autentiskumu un piederību UOC.LV komūnai. Es domāju būtu stulbi pieprasīt, lai statusā visu laiku būtu UOC.LV. Tā noteikti nedrīkstēs.

Sorry for double posting.

Nevar vienkārši tā, ka tev jābūt ielogojušamies, lai pievienotu sevi? Un katrs lietotājs var pievienot tikai vienu strīmeri (sevi). Tad vienkārši datubāzē sasienas strīmeris ar attiecīgo uoc lietotāju. Neko traki sarežģītāku, manuprāt, nevajag.

Un var pateikt cilvēkiem, ka, embeds atļauts ir pēc defaulta, tā kā, vienīgais, kam tehniski vajadzētu būt vajadzīga, ir profile bilde un atslēgas vārds.

This post has been edited by pundurs: 17 April 2014 - 10:51 PM

0

#10 User is offline   Skurstens Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon

Posted 18 April 2014 - 10:22 AM

http://speedrunslive.com/

Šeit ir viens variants, kuru kā skatītājs izmantoju bieži. Tas, ka tur ir embedots twitch pleijeris vēl tā-tā, bet vispatīkamākais, ka var redzēt visus online esošos speedrun strīmerus + strīmu skatītāju skaitu un konkrētā strīma nosaukumu.
0

#11 User is offline   Wuu Icon

• Administrator

Posted 18 April 2014 - 01:02 PM

Izlaboti pāris bagi, ievades dati nomainīti uz "Twitch lietotājvārds", katrs konts var reģistrēt tikai vienu straumējumu. Par embed kodu, Pūkam tas bija atslēgts, es domāju labāk atstāšu to tekstu piesardzībai.
1

#12 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 19 April 2014 - 12:30 PM

Smuki būtu, ja tā Twitch poga rādītos arī forumā, ne tikai galvenajā lapā.
2

#13 User is offline   SKrams Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Interests:IT

Posted 21 April 2014 - 06:48 PM

Pie twitch pogas arī varētu pielikt kādu zaļu punktu,ja kāds streamo, tāpat kā pie live, iespējams, jau ka ir ,varbūt neviens nav streamojis ,kad esmu UOC.
3

#14 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 21 April 2014 - 07:56 PM

View PostSKrams, on 21 April 2014 - 07:48 PM, said:

Pie twitch pogas arī varētu pielikt kādu zaļu punktu,ja kāds streamo, tāpat kā pie live, iespējams, jau ka ir ,varbūt neviens nav streamojis ,kad esmu UOC.

Ideālajā variantā - zaļš punkts vai kas tamlīdzīgs ar cipariņu, cik cilvēki strīmo.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users