UOC Forums: amazone.co.uk un game.co.uk - UOC Forums

Jump to content

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

amazone.co.uk un game.co.uk amazone.co.uk un game.co.uk

#1 User is offline   PsViteris Icon

• Jauniņais
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 01 May 2014 - 11:51 AM

Tatad sveiki es loti veletos lai kads no jums varetu pateikt vai sie interneta veikali ir drosi,un ja ja cik ilgi apmeram nak ta piegade uz latviju.Un es loti veletos dzirdet jusu atsauksmes.Un vel es veletos uzzinat jusu atsauksmes par siem internetveikaliem.
0

#2 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 01 May 2014 - 12:20 PM

Abi veikali uzticami.No amazon.co.uk pirkts ir xbox360 , un citi štrunti, bet no game.co.uk spēles.
No abiem atnāk nedēļas laikā.
1

#3 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • Icon
  • Chat with me

Posted 01 May 2014 - 02:16 PM

Nākošreiz uzraksti google, is ''adreses nosaukums'' trustworthy u.t.t un veic kāda veida informācijas vākšanu. Šie ir vieni no visuzticamākajiem interneta veikaliem! Bet amazon paši visu netirgo, viņiem ir arī sadarbība ar tirgoņiem, no kuriem gan ir jābūt piesardzīgākiem!
0

#4 User is offline   PsViteris Icon

• Jauniņais
  • Icon

Posted 02 May 2014 - 09:10 AM

un vai visas speles iet ,nav ta ka atnak un neiet
0

#5 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 02 May 2014 - 10:04 AM

Iet visas, arī lietotās.
0

#6 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • Icon
  • Chat with me

Posted 02 May 2014 - 01:04 PM

Nu, Call of Duty Shit Warfare 3 kad saņēmu, disks man čakarējās pa brīžiem, bet pārējām spēlēm 0 problēmas! Lietotās versijas pat mēdz būt tuvu ideālām — gan vizuāli, gan tehniski!

This post has been edited by Semirs Garkrans: 02 May 2014 - 01:05 PM

0

#7 User is offline   PsViteris Icon

• Jauniņais
  • Icon

Posted 03 May 2014 - 10:20 AM

un ka ir ar maksasanu ir jamaksa tad kad atnak ta prece pasta,vai ari vins atomatiski no kartes nonem naudu.
0

#8 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 03 May 2014 - 10:32 AM

Nē nu, nopietni? http://help.game.co....ategory/online/
Pasūtot preci no kartes noņems naudu, preci saņemsi savā paskastē, ja sūtisi ko lieli - būs jābrauc uz pastu.

This post has been edited by Wreck: 03 May 2014 - 10:32 AM

0

#9 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 03 May 2014 - 11:50 AM

Kāpēc jābaro ar karoti informācija tādiem, kas nespēj rokas no dirsas izvilkt un paši kaut ko palasīt?! Lasīt taču iemāca jau pamatskolā, for fucks sake!
-4

#10 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 04 May 2014 - 10:55 AM

Pfff. <_<
Man personīgi ir pilnīgi pie kājas veikali.
Mani vairāk interesē un satrauc tieši process kā tiek prece nogādāta no veikala līdz manīm.

Lielākās šaizes taču notiek tieši piegādes procesā. :unsure:
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
2

#11 User is offline   PsViteris Icon

• Jauniņais
  • Icon

Posted 04 May 2014 - 10:58 AM

*
POPULAR

paldies visiem kas man ieviesa skaidribu par siem internetveikaliem,iznemot to idiotu Puku kurs apvaino cilvekus kuri varbut tik labi nesaprot anglu valodu un ari nekad ieprieks nav iepirkusies sajos internetveikalos.Sakuma es domaju ka saja majaslapa var ari uzdod jautajumus ko nesaprot, bet laikam esmu kludijies.
5

#12 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 04 May 2014 - 01:13 PM

View PostPsViteris, on 04 May 2014 - 11:58 AM, said:

paldies visiem kas man ieviesa skaidribu par siem internetveikaliem,iznemot to idiotu Puku kurs apvaino cilvekus kuri varbut tik labi nesaprot anglu valodu un ari nekad ieprieks nav iepirkusies sajos internetveikalos.Sakuma es domaju ka saja majaslapa var ari uzdod jautajumus ko nesaprot, bet laikam esmu kludijies.

Jājā, sauc mani par idiotu, mani tas ļoti aizskāra. Ne jau es esmu tas, kas ir pārāk slinks mācīties un sevi pilnveidot. Nē nē, es jau saprotu - vieglāk ir prasīt citiem un pašam palikt tādam pašam kartupelim, kā līdz šim. Pēc tam vēl cenšoties kādu aizvainot un pa virsu vēl salikt mīnusiņus, jo ir cirvis :D
-2

#13 User is offline   WestSideLV Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 04 May 2014 - 02:08 PM

View PostPūks, on 04 May 2014 - 01:13 PM, said:

Jājā, sauc mani par idiotu, mani tas ļoti aizskāra. Ne jau es esmu tas, kas ir pārāk slinks mācīties un sevi pilnveidot. Nē nē, es jau saprotu - vieglāk ir prasīt citiem un pašam palikt tādam pašam kartupelim, kā līdz šim. Pēc tam vēl cenšoties kādu aizvainot un pa virsu vēl salikt mīnusiņus, jo ir cirvis :D/>

Kārtējais jaunais cilvēks ir aizbaidīts no šejienes, labīīīī! Ja tā turpināsim varēsim aizmirst par šīs mājaslapas attīstību.
4

#14 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 04 May 2014 - 02:16 PM

View PostWestSideLV, on 04 May 2014 - 03:08 PM, said:

Kārtējais jaunais cilvēks ir aizbaidīts no šejienes, labīīīī! Ja tā turpināsim varēsim aizmirst par šīs mājaslapas attīstību.

Jā, man žēl, ka mūsdienās tirliņu pilna pasaule un neviens pats neko negrib mācīties. Tādu pakaušu dēļ arī varam visu laiku klausīties, kā nav darba, nav izglītības, bla bla bla.
-3

#15 User is offline   valodis Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Chat with me

Posted 05 May 2014 - 10:58 PM

Bet vai tad grūti izpalīdzēt? Tā vietā labāk liekam uz galvas un pēc tam bļaujam par mīnusiem. Tāpat neviens mīnusus neliek un tie tak neesot svarīgi, tikai katru reizi kad sapelni kaudzi, tad sūdzies, ka tirliņi salikuši.
3

#16 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 06 May 2014 - 07:57 AM

Nav grūti izpalīdzēt, lai arī tas aizņem laiku un arī pašam autoram būtu daudz noderīgāk pašam ko meklēt un censties un mācīties, nevis visu laiku paļauties uz citiem. Vienu reizi kādam viņš paprasīs un dabūs visu info ar karoti, vēlreiz tā izdarīs un aizies tā lieta - kāpēc gan pašam pūlēties, ja var kādam citam paprasīt un pats palikt tāds pats kartupelis kāds līdz šim. Ā, bet neviens jau negrib mācīties, labāk pakurīsim spaisiņu.
-2

#17 User is offline   valodis Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Chat with me

Posted 06 May 2014 - 09:16 AM

*
POPULAR

Pūk, tu brauc galīgās auzās. Tad jau beigās sānāk, ka forumi nav vajadzīgi, kā informācijas iegūšanas avoti. Klapējam ciet un kā kartupeļi ejam pīpēt spaisiņu? Mēs katrs esam atšķirīgi un varbūt kāds vēl īsti neprot un nesaprot kā atrast info svešā informācijas telpā. Tak nav spiesta lieta kādam forumā obligāti palīdzēt. Nav laika, nav vēlmes, tak nepalīdzi, bet kko uzlikt uz galvas vienmēr atroadas laiks?
6

#18 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 06 May 2014 - 09:43 AM

Forumos ir forši padalīties ar info, kuru tu pats zini, padalīties savās zināšanās, prasmēs utt., palīdzēt cilvēkam atrast ceļu uz risinājumu, bet ne jau bāzt visu rīklē kā ar karoti tā, ka cilvēkam pašam atliek tikai dīvānā pirst un neko nedarīt.

Un ja kāds vēl īsti nesaprot un neprot atrast informāciju svešā informācijas telpā, tad šādā veidā dodot viņam visu info tiek darīts tikai slikts un viņš tā arī pats neko neiemācīsies atrast un vienmēr paļausies uz citiem.

Ja tev neviens nekad nerādīs, kā izcept kartupeļus, bet vienmēr tevi pabaros, tad tu tā arī nekad neiemācīsies tos uzcept, jo nav jau vajadzības, ja visu pienes klāt.
-2

#19 User is offline   AmazoneLV Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon

Posted 06 May 2014 - 09:57 AM

man gan patīk palīdzēt cilvēkiem,tikai ne sīkajiem :D Viņi vienmēr visu prasa lai mutē iebāž un tad vēl prasa.es saku lai izmanto youtube vai google :)
2

#20 User is offline   Vito Ventura Icon

• That's how it's done !
  • Icon

Posted 06 May 2014 - 11:02 AM

Problēma jau ir tajā, ka lielākā daļa šādu jautātāju nemaz negrib mācīties kaut ko darīt un nesaprot, ka ļoti noderīgi ir mācēt izmantot googles pakalpojumus - meklējot mašīnu, dzīvokli, lietošanas instrukcijas, pilnīgi jebko.
-1

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users