UOC Forums: Iesakiet kko uz PS3 - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Iesakiet kko uz PS3

#1 User is offline   BRABUS. Icon

• Mr.Finger
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 13 October 2014 - 08:47 PM

Sveiki. Nesen iegadajos ps3.
Varbut kads var ieteikt kadu labu shoteri vai brauksanas speli?
Kadas ir autsauksmes par GT6?
P.S. Ja kadam ir velme nodilot kadu nevajadzigu speli tad ludzu uz PM.
0

#2 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 14 October 2014 - 11:39 AM

Vari ietestēt Killzone, infamous, Metal Gear Solid: HD collection, Uncharted, The last of us, utt.. GT6 ir labs!
2

#3 User is offline   BRABUS. Icon

• Mr.Finger
  • Icon

Posted 14 October 2014 - 08:15 PM

View PostSemirs Garkrans, on 14 October 2014 - 10:39 AM, said:

Vari ietestēt Killzone, infamous, Metal Gear Solid: HD collection, Uncharted, The last of us, utt.. GT6 ir labs!

Paldies. Ja Killzone 3 jau paspeju ietestet PS-Store ir trialnieks, tikai zel, ka sodien izspeleju vinu :(
0

#4 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • Icon
  • Chat with me

Posted 14 October 2014 - 09:22 PM

Izej otro daļu arī! Sly HD collection iesaku dabūt! Tās ir PS2 spēles, bet ļoti laba triloģija, uz PS3 ir jaunākā daļa, kura pirms gada vai cik iznāca. Noteikti pamēģini āri NHL! Ir vēl citi dažādi ekskluzīvi, kā ratchet un clank, bet neviens pagaidām galvā nenāk.

This post has been edited by Semirs Garkrans: 14 October 2014 - 09:22 PM

1

#5 User is offline   ek123 Icon

• Heiteris
  • Icon

Posted 14 October 2014 - 09:25 PM

Beyond Two Souls
[URL=http://psnprofiles.com/ender6nain][IMG]http://card.psnprofiles.com/1/ender6nain.png[/IMG][/URL]
1

#6 User is offline   BRABUS. Icon

• Mr.Finger
  • Icon

Posted 14 October 2014 - 10:06 PM

Izej otro daļu arī! Sly HD collection iesaku dabūt! Tās ir PS2 spēles, bet ļoti laba triloģija, uz PS3 ir jaunākā daļa, kura pirms gada vai cik iznāca. Noteikti pamēģini āri NHL! Ir vēl citi dažādi ekskluzīvi, kā ratchet un clank, bet neviens pagaidām galvā nenāk.

To kuru es speleju, ta nebija story tipa, bet gan tikai multiplayer rezims, tiku lidz 8limenim un tad lai turpinatu bija jaiegadajas pilna versija. Noteikti nopirksu, bet visspirms jasagaida kad atnaks HDD.
Jau speleju NHL, patreiz gan ir tikai 08, bet nedelas beigas planoju pasutit 2015.

Beyond Two Souls

Paldies par ieteikumu, bet sis laikam nebus pa manam. :)
0

#7 User is offline   eJaunz Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Interests:derp
  • Chat with me

Posted 16 October 2014 - 12:44 AM

Journey
0

#8 User is offline   Arcijs Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Interests:Gaming of course.

Posted 11 January 2015 - 02:35 PM

No braukšanas iesaku Dirt 3, Gran Turismo 5 (GT5 ir pāri 1000 automašīnas ar kurām var braukt no visdažādākajām klasēm, tikai rallija klase ir vissliktākā ko esmu spēlējis, un esmu spēlējis daudz sliktas rallija spēles) un GT6 izskatās labs, Motorstorm sērijas (vairāk jautrībai un Pacific Rift un Apocalypse ir iespējams 2vatā), F1 sērijas. NFS Most Wanted ir vienas no izcilākājām grafikām, bet to pašu nevar teikt par vadāmību.
No saušanas, neesmu liels fps cienītājs, bet Farcry 3, Army of Two (ja tev patīk co-op divatā uz viena pleiša, bet tur nedaudz čābīgas mehānikas), Darkness 2, COD Black Ops 1 vai 2 tur labs story un jautrs zombie mode co-op, kuru var divatā uz viena pleiša. Tāpat arī Resident Evil 4 ir labs co-op, uz viena pleiša.
Tālāk 3 personas šūteri Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Ucharted 2 un 3, ir vienas no visu laiku labākajām ko esmu spēlejis, piedāvātā stāsta un satura zinā.
Protams arī Beyond: Two souls (ja interesē interaktīvās noveles, tie paši izstrādātāji taisīja arī Heavy Rain), GTA V, Fifa Street, NHL sērijas, Skyrim, Infamous, Injustice, Mortal Kombat, Fight Night (boksa spēle), DMC Devil May Cry, God of War 3.
Tā īsumā tās kuras es esmu spēlējis uz PS3 un pašam patika :rolleyes:
0

#9 User is offline   Korgiid Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Chat with me

Posted 13 September 2015 - 10:08 AM

Vajadzētu būt labai spēlei - esmu manījis veikalos The wallking dead PS3 spēli. Ja tev galvenais spēlē ir stāsts, tad man personīgi the wallking dead ir viena no mīļākajām spēlēm tikai stāsta dēļ vien. Un shooteri, tas jau pēc gaumes. Pats noteikti, kad dabūšu drīzumā naudu, spēlēsu kaut ko no battlefield, MP protams.

This post has been edited by Korgiid: 13 September 2015 - 10:10 AM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users