UOC Forums: Kas notiek ar videospēlēm? - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Kas notiek ar videospēlēm?

#1 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 30 December 2014 - 01:28 PM

Tāds nu lūk ir tas jauttājums. Kādēļ datorspēles ir kļuvušas no jautras izklaides, par brutālu nervu bendi un naudas slaukšanas mašīnu? Man nav nekas pretī nopirkt spēli, ja tā ir kvalitatīva izklaide.
Bet kas šobrīd notiek? 99% spēļu ir s**i kurus pat spēlet negribas, kur nu vēl pirkt. Agrāk daudzi domāja (es to skaitā), ka Next-gen konsoles izglābs pasauli. Bet hu** tev! Viss ir tieši pretēji - nu spēles vispār optimizētas netiek. Nē nu labi, es saprotu, ka ar konsolēm nopelnīt var vairāk, bet smieklīgākais ir tas, ka uz konsolēm tā situācija nav labāka.
Ja vēl pie optimizācijas bēdīgā stāsta daļa beigtos..DLC. Jā, atkal aiziet vecais labais teiciens - agrāk zāle bij zaļāka, koki zaļāki, debes zilākas..Protams, ka tā ir, un kā bija vairs nebūs. Bet nopietni tas pats bagainais Unity - 60 eiro. Ja tu esi vēl tik laipns un preorderosi spēli tulīt un tagad, dabūsi komplektā vēl smuku outfitu. Bet ja tu papletīsi savu kājst*** es gribēju teikt maku vēl plašāk, gold edisjenu mēs tev atdosim pa 80 eirikiem iedosim dāvāna vēl vienu outfitu un dlc un divas misijas.
Super, vai ne? Mēs ''geimeri'' esam slaucamas govis, un kā vēl esam. Protams, ar to slaukšana vēl nebeidzas - mums vēl jānopēŗk ir season pass par 20 eiro, lai dabūtu pāris dlc, jeb pareizāk teikt būtu - iegūtu pieeju pilnai spēlei. Stulbākais jau tas, ka mēs viņiem to naudu jau arī dodam. Vairumam pofig ir par to, ka viņu naudas maki tiek ņemti priekšā pēc pilnas programmas.

Ja tās spēles vēl būtu foršas, aizraujošas, unikālas. Bet lielākā daļa ir sērījveida spēles, kuras tiek kopētas no pagājušā gada sērijas, iemetot tevi vien jaunā kartē (labi ja) un uz ātro uz skribelējot stāstu.
Paldies dievam, ka ir vēl Indie spēles, kuras bieži vien ir pārsteidzoši labas, un pārsteidzoši lētas, acīmredzami šie neatkarīgie, vai pusneatkarīgie izstrādātāji vēl nav samaitājušies.

Iespējams nedaudz esmu šo savu murgu pārspīlējis, jo ir arī labas spēles..dažas. Kaut vai tas pats AC : Rogue. Nekur netika pārāk reklamēts, taču ir ļoti labs. Vienīgā nelaime, ka tas ir sava veida frankeinšteins kas sastiķēts kopā no AC : III un Black Flag. Bet labs un uzlabots frankeinšteins, kas ļauj AC pasaulē vērties no templiešu skatpunkta.

Taču kopumā domāju - Kopš izcilā 2011. gada, kad iznāca kaudze ar labām spēlēm kuras spēlēju vēl tagad pa retam ( Skyrim) spēļu kvalitāte ir kritusies. Un neredzu iemeslu, kādēļ lai 2015. gads būtu savādāks, jo škiet, ka pulveris tika izšauts jau 2011. gadā.
-------------------------------------------------------------------------Reidža beigas---------------------------------------------------------------
Jauttājums kas notiek ar spēļu industriju joprojām paliek atklāts. Tāpat klāt varam piemest jauttajumu : Ko gaidam no 2015. gada, kādas prognozes par spēļu kvalitāti, optimizāciju utt.

Man ļoti sagribējās parunāt par videospēlēm, jo man besī pc komplektāciju topiki, un man vienkārši uznāca neizskaidrojama vēlme pateikt to ko pateicu

This post has been edited by Wreck: 30 December 2014 - 01:29 PM

2

#2 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Ghost of dead Shakespeare
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 30 December 2014 - 01:59 PM

Laiki mainās, gaming industrijā sāk parādīties aizvien vairāk un vairāk mainstream gaymeru, kuri ar smaidu uz lūpām piemaksā papildus 20-50$ par jau samaksātu (nepabeigtu) produktu un domā, ka tas ir pareizi... Bet protams, vīri uzvalkos no varenajām kompānijām šos cilvēciņus sagaida ar atplestām rokām, viņiem tak ir pie pakaļas savi pircēji, viņiem svarīgi ir NAUDA NAUDA NAUDA!!! Pazuduši ir tie laiki, kad kvalitāte kaut ko nozīmēja. Es nesaku, ka tagad netaisa kvalitatīvas spēles, protams, Rockstar ir, Konami ir, Naughty Dog ir un vēl citi izstrādātāji, kuri taisa ļoti labas spēles, bet paskatoties atpakaļ uz vecajām spēlēm, kuras nāk no ps2 un ps3 sākuma laikiem, nejūtos īpaši laimīgs. Mani daudzas spēles neuzrunā, Es jau tā viņas nespēlēju katru dienu, tik šad tad. Man mājās stāv PS4, uz tā ir NBA, Destiny, AW, BF4 un vēl kkas, bet es viņu tik šad tad uzspēlēju, bet uz PC nesen aizrāvos un izgāju Hitman: Blood money, vot tā ir spēle!
0

#3 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 30 December 2014 - 02:22 PM

Khem... Kurš liek pirkt?

Naudas taupīšanas nolūkā - piratizējam spēles.
Tieši tā - nafig, jāpērk?!

Lai arī esmu spēļu pircējs (nav man nevienas piratizētas spēles), es nevaru pamatot, kādēļ pērku un ko es iegūstu no naudas atdošanas...
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
0

#4 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 30 December 2014 - 02:40 PM

Nav jau runa par pirkšanu vien. Tas, ka spēli esmu dabūjus par baltu velti nepadara spēli nedz labāku, nedz sliktāku. Arī gļukus un optimizāciju tas diemžēl neizlabo, loģiski, ka stāsts un piedāvātais saturs ar nemainās.
Es pat ar mieru paciestu sūdīgu grafiku, ja vien tā spēle tiešām darbotos kā vajag. Tas pats vecais labais Skyrim`s - nu nav viņam grafika ideāla, nav. Bet tas saturs ko tā tev piedāvā ir vienkārši pārsteidzoši liels. Ir tur gļuki, taču nejau tādi, kas lauž spēli, vai tādi kas liek klaviatūru mest pret monitoru. Pirms pc pārinstalēšanas man uz Skyrim bij virs 200 stundām, tagad jau atkal ir 50. Par šādu spēli man nebūtu žēl izmest tos pašus 60 eirikus, jo tā man vienkārši patīk, un tai ir pietiekoši daudz satura, lai ievilktu sevī vēl tikpat ilgu laiku. Ja vēl piemetam klāt modus, tad vispār konfekte!

Un pirātismam otrs trūkums - spēles tiek centrētas ap MP. Pat GTA V - stāsts protams ir ok, un SP ir pietiekoši daudz ko darīt. Bet patreiz visi updeiti, dlc, utt. tiek centrēti par un ap Online daļu, un SP tiek atstāts novārtā.

Ja agrāk man prasītu ko es darītu labak brīvā laikā - spelētu spēles, vai skatītos kādu seriālu, es sāktu smieties, jo jauttājums liktos stulbs. Bet tagad, sāk likties ka seriāli ir labāka izklaide, un atšķirībā no spēlēm nelauž nervus, un neliek lamāt visu kas pa rokai.. Protams, kā jau Semirs teica ir arī cits variants - ņemt un spēlet veco labo laiku spēles, kas vispār, ir sasodīti labs variants.

This post has been edited by Wreck: 30 December 2014 - 02:41 PM

0

#5 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 30 December 2014 - 03:48 PM

Pag. :)
Ja es neizdodu par spēli nevienu kapeiku (nav svarīgi - pirāts vai bezmaksas spēle), tad kaut kā muļķīgi čīkstēt.
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
0

#6 User is offline   Finn Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 30 December 2014 - 03:53 PM

Agrāk daudzi domāja (es to skaitā), ka Next-gen konsoles izglābs pasauli.

srsly ?

uz konsulem speles ir daudz spelejams jo viņas ir 720p un 900p plus taka konsules ir tadi kartupeļi ir jaoptimize tapec ari labak iet.
Bet uzliec speli uz 720p low un tev ies ta pat uz kosnulem.

P.S nekad neesu sapratis ka acis var nesapet spelejot konsules uz 42 coliegiem tv uz 720p/900p,ja zinu ka spele no divana.
Bet tur jau ir jaspele no citaas pilsetas ne 2-3 metri.

This post has been edited by Finn: 30 December 2014 - 03:56 PM

0

#7 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 30 December 2014 - 03:56 PM

Bet man kautkā muļķīgi liekas pirkt spēli, ja es skaidri redzu ka tā ir mēsls. Bet lai teiktu, ka tas ir mēsls, man vispirms tā ir jānopērk? Reku parādās vēl viena mūsdienu spēļu problēma - demo versijas trūkums.
Izstrādātaji paši sūdzas par pirātismu, bet tad pēc izstrādātāju domām pircējam ir jāpērk kaķis maisā?
Torrents manā skatijumā ir aizvietojis spēļu demo versijas - Ja spēle man patīk, es akcijas laikā to nopērku.

srsly ?

uz konsulem speles ir daudz spelejams jo viņas ir 720p un 900p plus taka konsules ir tadi kartupeļi ir jaoptimize tapec ari labak iet.
Bet uzliec speli uz 720p low un tev ies ta pat uz kosnulem.

Tas vairāk bija grafikas, fizikas un citu labumu ziņā - agrāk, tač valdīja uzskats, ka spēļu attīstību uz vietas tur tieši vecās konsoles, kuru uzbūve smagi atšķīrās no pc, kas arī padarīja portus sarežģītakus.
Tagad mums ir jaunas konsoles, kas ir krietni vien līdzīgakas pc - taču nekas uzlabojies nav. Nedz spēles labākas, nedz grafika daudz smukāka. Tiesa, uz konsolēm grafikas atšķirības ir vairāk jūtamas. Taču nedz fps, nedz portu kvalitāte nav uzlabojies, tikai degradējusies. attiecas gan uz konsolēm, gan pc.

This post has been edited by Wreck: 30 December 2014 - 04:02 PM

0

#8 User is offline   Finn Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 30 December 2014 - 04:01 PM

View PostWreck, on 30 December 2014 - 03:56 PM, said:

Torrents manā skatijumā ir aizvietojis spēļu demo versijas - Ja spēle man patīk, es akcijas laikā to nopērku.

es daru tieši ta pat.
Man patik ka oriģins piedava paris spelem ''game time'' ceru ka ar laiku speles bus vairak un ka steams saks darit kko lidzigu.
0

#9 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Icon
  • Chat with me

Posted 30 December 2014 - 04:51 PM

Dēļ jaunām konsolēm nekas maģiski nenotiks :D
Konsoles, ik īpaši PS4 un Xbone, tādi paši datoriņi vien ir, un viņi jau sāk novecot, bet es neteikšu, ka viņas nespēj spēles pavilkt uz skaistiem settingiem un spēlējamiem frames, gandrīz viss iet perfekti! Un par 900p nepiekritīšu tev Finn, BF4 spēlēju uz PS4 un nesūdzos, viss izskatās skaisti un asi (32'' full hd televizors).
0

#10 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon

Posted 30 December 2014 - 05:00 PM

Nebiju jau cerējis, ka maģiski kas notiks. Taču vismaz teorētiski, izstrādātājiem ir vairāk vietas kur izpausties. Bet viņiem acīmredzami ir pofig.
0

#11 User is offline   Semirs Garkrans Icon

• Icon
  • Chat with me

Posted 30 December 2014 - 05:16 PM

Tieši otrādi, izstrādātāji atkal jau sūdzās, ka nav iespējams visu izdarīt, kā tīk. Jo redz, konsoles vairs nestrādā uz nekādas īpašas arhitektūras, tās ir vairāk vai mazāk kā parasti vidusmēra datoriņi, lai gan tik un tā jaudīgāki par parastu PC ar tām pašām detaļām, bet brīnumus nekādus neizspiedīs 3rd party izstrādātāji, ja vien 1st party izstrādātāji specifiskai konsolei pieslēgsies ar kārtīgu darbu.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users