UOC Forums: Monitors neslēdzas - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Monitors neslēdzas

#1 User is offline   WestSideLV Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 13 August 2015 - 10:43 AM

Man ir tāda problēma, ka tad, kad ieslēdz datoru monitors neieslēdzas, es dzirdu, ka griežās ventilātori datoram, ieslēdzas arī led gaismas, bet monitors neslēdzas. Šī nav pirmā reize, kad tas tā notiek, man tas jau ir noticis 3 reizes pēdējā nedēļā, pārējās reizes vienkārši bija jāpakustina vadi, kas savieno videokarti ar monitoru, bet šoreiz tas nepalīdz, es pat atvēru vaļā keisu, pārbaudīju vai videokarte ir nostiprināta, un ieraudzīju, ka 1 pci-e kabelis bija mazliet atvienojies no videokartes, es to pievienoju atpakaļ, un tagad ne tikai monitors neslēdzas, bet arī pelīte un klaviatūra neieslēdzas. Kur varētu būt problēma? Windows 7, videokarte hd 7950, cpu amd a8 6500, mobo asrock a55m-vg3.
0

#2 User is offline   Wreck Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Moderators

Posted 13 August 2015 - 04:17 PM

Atvieno visus vadus, un saspraud atpakaļ.
0

#3 User is offline   panich Icon

• Advencēts spameris
  • Icon
  • Interests:Auto, datori, elektronika, velo.

Posted 13 August 2015 - 08:21 PM

1) Pievieno citu moni. :lol:
2) velk uz kādu beigtu komponenti. :D
0

#4 User is offline   Riča Icon

• Catch me IF you can..
  • Icon

Posted 13 August 2015 - 09:43 PM

1.) Ieslēdz datoru, tad pagaidi kādu brītiņu un pēkšņi izrauj ārā no kontakta, pagaidi pāris sekundes un ieslēdz PC.
2.) Ja nepalīdz, restartē PC ar mātesplates pārlēcēju. Mātenes manuālī jābūt vairāk info kurš pārlēcējs ir īstais un kā to izdarīt.

Tikpat labi vaina var būt monitorā, monitora kabelī, vai kādā komponentē.

This post has been edited by Riča: 13 August 2015 - 09:55 PM

0

#5 User is offline   PsViteris Icon

• Jauniņais
  • Icon

Posted 14 August 2015 - 01:05 PM

Man ar šādi bija pirms pusgada,bet tikai ar portatīvo.Kad mēģināju ieslēgt kompi,tad parādjās sākuma zilais ekrāns kur vajag ierakstīt paroli,lai varētu ieiet datorā.Bet nestrādāja ne tastatūra,ne toucpad.Par laimi bija garantijas talons un aiznesu uz servisu un tur pateica,ka man pārāk daudz putekļi un gruži bija portatīvajā.Tāpēc viņš neejot.Bet beigās viņi iztīrīja un salaboja datoru.
0

#6 User is offline   PsViteris Icon

• Jauniņais
  • Icon

Posted 14 August 2015 - 01:06 PM

Man ar šādi bija pirms pusgada,bet tikai ar portatīvo.Kad mēģināju ieslēgt kompi,tad parādjās sākuma zilais ekrāns kur vajag ierakstīt paroli,lai varētu ieiet datorā.Bet nestrādāja ne tastatūra,ne toucpad.Par laimi bija garantijas talons un aiznesu uz servisu un tur pateica,ka man pārāk daudz putekļi un gruži bija portatīvajā.Tāpēc viņš neejot.Bet beigās viņi iztīrīja un salaboja datoru.
0

#7 User is offline   WestSideLV Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 14 August 2015 - 01:52 PM

Sorry, ka neupdeitoju postu, bet pēc vairāku stundu čakarēšanās sapratu, ka vaina bija vadā, kas savieno monitoru ar datoru, to nomainīju, un vairāk problēmu nav.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users