UOC Forums: Problēma ar interneta savienojumu. - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Problēma ar interneta savienojumu. lattelecom

#1 User is offline   kukulis Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 20 August 2015 - 03:09 PM

Sveiki! Nesen ievācos Rīgā dzīvoklī. Šeit ir pieslēgts lattelecom optiskais internets. Lieta tāda ka sēžu pie laptopa, pie laptopa esmu pieslēdzies ar vadu un tad pēkšņi vienā brīdī parādās limited internets. Nu ok, pieslēdzos pie wifi. Tas strādā un arī pēc nenoteikta laika parādās limited. Gan caur vadu neiet, gan caur wifi. Restartējot rūteri palīdz, bet pēc kāda laika arī notiek pilnīgi tas pats. Bet pats interesantākais ir tas, ka citiem kas dzīvo dzīvoklī ar mani, viņiem arī ir portatīvais un internets viņiem strādā bez problēmām, gan caur vadu, gan wifi kāmēr man rādās limited. Pieslēdzos pie viņu vada un caur to vadu man arī nestrādā. + vēl wifi strādā caur manu android planšetdatoru un telefonu..
Kas varētu būt par problēmu ?
0

#2 User is offline   hopnaga Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 01 August 2016 - 09:20 AM

negribēju taisīt jaunu topiku, tādēļ rakstu šeit, bieži rodas problēma ar interneta pārrāvumu, tieši tad kad klausos radio online, bet tajā pašā laikā uz cita datora blakus istabā nekādas problēmas nav. Kas varētu būt par problēmu/
Lai ceļš turpinās!
0

#3 User is offline   A12y5 Icon

• Savējais
  • Icon
  • Group: Redaktors
  • Interests:3 reiz zini

Posted 02 August 2016 - 12:36 PM

Iespējams, ka kļūdos un informāciju ņemu no gaisa, bez nekāda pamatojuma, bet, ja nemaldos, katru reizi, kad ieslēdz kompi, tev automātiski piešķirās lokālais IP no rūtera utt. un dažkārt ir tas limited access, kad ir tonna ar gadžetiem pievienota tīklam un sakrīt adreses. Paņem network setingos ievadi manuāli IP un pēdējos ciparus uzliec 67 vai kko tādu, no augstā gala. Mēģināts nav zaudēts.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users