UOC Forums: Tavu mob telefonu vēsture? - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Tavu mob telefonu vēsture?

#1 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 12 February 2016 - 07:15 PM

Varbūt gremdēšanās atmiņās, varbūt pirksti niez, varbūt viss kopā. :lol:

Tavu mobilo telefonu vēsture.
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
0

#2 User is offline   RaimondsM Icon

• Rakstāmmašīna
  • Icon
  • Interests:Atcerēties uzlikt modinātāju uz darbu.

Posted 12 February 2016 - 07:15 PM

1. - SAGEM RC 725
Lai gan tas bija atrasts zemē, taču kādu nedēļu palietoju (cik to var saukt par lietošanu). :D
Stipri aptuveni kādos 15 gados, uz skolu ejot, atradu zemē mob telefonu.
Protams, savācu. Nekad gan vairs tā nedarītu. Par īpašnieci (?) zinu tikai to, ka ieslēdzot telefonu parādījās teksts "Privet Vika".
Viss beidzās ar to, ka izlādējās un intereses pēc izjaucu pa reizinātājiem. :D

Posted Image

2. - Nokia 5110
Šķiet, ka 9.klases vidū senčiem izdīcu. Nez kādēļ šķiet, ka bija Zelta Zivtiņas akcija kaut kāda un maksāja 39 Lati, taču ciparā varu kļūdīties. Beidzās ar to, ka man viņu tā kā nozaga. Nosacīti. :D

Posted Image

3. - Nokia 3310
Ieguvu apšaubāmā veidā (tiesa - nopirku). Kalpoja labi. Labas pārmaiņas, ka nav ārējā antēna. :D

Posted Image

4. - Nokia 6020
Pirmais telefons par savu čipsu / limonādes sakasīto naudu. Atceros kā vakardienu - maksāja 140 Latus (laikam 200 Eiriki sanāk) un šķiet, ka Elkorā pirku.
Šitais šķita kosmoss - krāsainās ekrāns un vēl fočēt mācēja (0,3 Mpixeļi :D ).

Posted Image

5. - Nokia N95
Pirmais nopietnais (dārgais) pirkums. Atceros, ka ilgi un dikti meklēju, domāju un pētīju - līdz paņēmu šo.
Arī šķita, ka "tehniski tālāk nav vairs kur". :D

Posted Image

6. - Samsung S2
Saprasdams, ka Symbiānis ir kaka, taču gribējās smārtu - sākās jauns info vākšanas un meklēšanas etaps par nākamo aparātu.
Pa lielam jau, man bija tikai 2 varianti - S2 vai iPhone4. Tam otrajam naudiņas nebija... :) Taču biju diezgan laimīgs S2 lietotājs līdz brīdim, kad velobrauciena laikā baigi salija, nebija kur paslēpt. Šķita, ka ir kirdik, taču dīvainā kārtā strādā joprojām pilnībā bez problēmām (lieto Mamma).

Posted Image

7. - Samsung Note 3
Būtībā - spiestā kārtā nācās pirkt jaunu telefonu (S2 salija un norakstīju viņu) lai gan biju ļoti apmierināts ar S2. :rolleyes:

Posted Image

Tiesa, neatminos, cik ilgi lietoju pirmās 2 Nokijas, taču visu pārējos esmu lietojis vismaz 2 gadus katru.
Neņemot vērā tehnisko pusi (tehnoloģijas attīstās utt), taču ērtuma un sajūtu ziņā man atmiņā visvairāk pozitīvā ziņā ir palicies Nokia 6020.

Patreizējo Samsung Note 3 gan labprātīgi netaisos mainīt (lietoju vairāk kā 2 gadus) divu iemeslu dēļ -
- tehniski kalpo labi (vizuāli, protams, ir palietojis)
- nav īsti uz ko pāriet; gribu sagaidīt kaut ko "Vauv!" telefonos, jo patreiz pāriet uz kaut ko līdzīgu - neredzu jēgu. <_<
-Main PC: i7 4770, 8 GB, 120 GB SSD, 256 GB SSD, 2x 2 TB HDD, GTX1070, 27' 2560 x 1440, Corsair SP2500 2.1
-BackUp laptop: Acer Extensa 5230; C2D T6500, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-2nd Lan Party Beast: Acer Extensa 5220, T2370, 3 GB, 60 GB SSD, 15.4' 1280x800
-Kid's PC: Core2Duo E4400, 2 GB, 60 GB SSD, 160 GB HDD, 9800GT, 20' 1680x1050
-Console: XBOX360 + Kinect
-Home Theater: Samsung 40' 1920x1080, Logitech Z906 (5.1 wall mounted)
-Audio Setup: Pioneer VSX-423-K, Pioneer S-ES3TB
-Other: Samsung Note3, Samsung P6200, Samsung UE32H5000, Samsung Tab A 9.7, TpLink MR3220, TpLink N750, Canon SX510HS
2

#3 User is offline   shadow118 Icon

• That's how it's done !
  • Icon
  • Chat with me

Posted 13 February 2016 - 06:50 PM

Mobilos kā tādus vispār sāku lietot diezgan vēlu. Visu vidusskolu nostaigāju bez telefona, kaut kā neprasijās. Pirmie 3 ir tā īslaicīgi bijuši manā īpašumā. Vēl pirms tiem ģimenē ir bijuši tādi eksemplāri, kā Nokia 3210 (šitie pat man liekas veseli 3 vienu brīdi bija) un Nokia 3310

1. Nokia 3510i
Tēta vecais telefons, ko bik dabūju palietot, pēc tam, kad viņs bij ticis pie jauna. Pirmā Nokia, kam bij krāsains ekrāns.

Posted Image

2. Nokia 6100
Mammas vecais telefons :D Arī kādu laiku lietoju, pēc tam tika atdots omei.

Posted Image

3. Nokia 6070
Nākamais no tēta puses. Šim jau bij kamera. Neilgu brīdi bij man, tad tālāk viņu lietoja brālis. Vairākas reizes tas telefons arī izpeldējies, pat vienreiz nomainīju ekrānu, jo bij pleķains palicis, bet arī donoram izrādijās pleķains ekrāns, kā jau bildē var redzēt, bet neliels uzlabojums bija :D

Posted Image

4. Nokia 5530 XpressMusic
Pirmais telefons, ko pats pirku par savu naudu. Tā kā visu laiku tika lietotas Nokias, tad arī ņēmu Nokia. Šī bija 3. Nokia, kam bij skārienekrāns, aiz 5800 un N97. Bij Wi-Fi un zibspuldze, kas bij faktori pie pirkšanas. Daudz fočēju, it īpaši makro (kas arī bij vienīgā lieta, ko ar to kameru varēja daudz maz normāli nofočēt :D Protams, arī klausījos mūziku uz viņa, uzreiz tika nopirkta arī 16 Gb atmiņas karte. Nāca līdzi kociņš, kas kaut kad pazuda. kaut kad uz beigām arī sačakarējās lādēšanas ports, ka štekeris pats neturējās iekšā.
Bet tā, labs telefons, ko lietoju bik vairāk kā 2 gadus. Uz beigām gan sāka palikt baigi lēns (pareizāk sakot, vairāk sāka krist uz nerviem tas lēnums, jo nekāds ātrais jau defaultā viņš nebij :D).

Posted Image

5. Nokia Lumia 620
Kad meklēju jaunu telefonu, zināju, ka negribu Android. Pāris reizes bija paspaidīts, vnk nepatika. iPhone cena ir astronomiska, tā kā atlika Windows Phone. Salīdzinot ar 5530, Lumia 620 vnk lidoja. Arī ekrāna izmēra pieeaugums bij jūtams - no 2,9" uz 3,8". Pie windows phone pieradu diezgan ātri un salīdzinot ar Symbian, interfeiss ir daudz ērtāks. Sākotnēji 620 bija ar WP8.0, kas vēl salīdzinoši bija diezgan plika sistēma. Tikko kā parādījās WP8.1, tā pārgāju uz to, caur Developer Preview programmu. Sāku lietot WP8.1 aprīlī, kamēr oficiāli viņš iznāca tikai septembrī vai oktobrī (2014. gads man liekas).
Kamera tīri ok, ņemot vērā, ka tas ir budžetnieks. App trūkumu, par ko visi visu laiku sūdzas, es kaut kā neizjutu. Basic lietas, kā sociālie tīkli, kartes, kaut kādas spēlītes, mūzika, tas viss ir. Neko vairāk arī man nevajag. Lai gan pats telefons strādāja diezgan raiti, uz beigām kamera baigi lēni vērās vaļā (kādas 8 sekundes). Šo telefonu arī nolietoju apmēram 2 gadus.

Posted Image
Nav bildes tik nevienas, pats telefons šobrīd iedots brālim lietošanā, kurš jau paspēja sasist tačskrīnu :angry: Bet nu vismaz jauns digitaizers nav dārgs

6. Nokia Lumia 830
Savas domas par Android neesmu mainījis, tāpēc jau zināju, ka gribu Windows Phone. Bij vairāki varianti - 640, 735 vai 830 - beigās tika lemts par labu pēdējam. Nedaudz augstāka gala telefons, ka iepriekšējie, divi, kas abi skaitījās budžetnieki. Šis jau ir midrange, jeb kā Microsofts viņu reklamēja - Affordable Flagship.
Salīdzinot ar Android konkurentiem gan iekšas viņam nav nekādas stiprās, bet tā te nav jādarbina Android, bet gan Windows Phone, tad tā nav problēma. Kamera ir laba. Izmērs ir nu jau mūsdienu standarts - 5 collas, kas gan ir nedaudz par lielu priekš ērtas vienas rokas lietošanas. Pieradu gan diezgan ātri, vecais 620 ar savām 3,8" tagad liekas ļoti maziņš un 5530 ar savām 2,9" vispār mikroskopisks :D
Vēl man viņam baigi patīk dizains un build-quality. Kaut iekšas ir midrange, rokās turot jūtas pēc premium :D Kā sistēmu viņam uzliku Windows 10 Mobile (oriģināli nāca ar WP8.1)
Lietoju jau kādus 5 mēnešus, īsti sūdzību nav. Foršs aparāts :D

Posted Image
Posted Image
Šitā bilde fočēta ar padzīvojušu Nokia 5530, tāpēc tāda kvalitāte.

Visi telefoni vēl ir ejoši. Dažiem kādas pogas bik grūtāk spiežas, bet vēl dzīvi :D
i5-3350P | Be Quiet! Shadow Rock 2 | MSI B75A-G43 Gaming | MSI HD7870 OC | Kingston HyperX Red 1600Mhz, CL9, 8GB | Kingston V300 120GB, WDC Blue 1TB | Corsair VS550 550W | Fractal Design Core 3000 | SteelSeries Rival 100, SteelSeries Siberia V2, Logitech UltraX keyboard | Logitech Driving Force GT
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users