UOC Forums: Diskusijas par Arma 3 - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Diskusijas par Arma 3

#1 User is offline   Komūnistiskie Mednieki Icon

• Lasu noteikumus
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 28 April 2016 - 06:02 PM

Sveiks! Ja ir vēlme parunāt par un ap Arma 3, tad šī varētu būt īstā vieta, kur to darīt! Saspēles, misijas un to veidošana, ko tik te nevar darīt un apspriest!
Kanāls, ko ir vērts abonēt
0

#2 User is offline   epL. Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 29 April 2016 - 04:57 PM

Man nopirkta ir, bet nav sanācis tā īsti uzpēlēt. :D
1

#3 User is offline   A12y5 Icon

• Savējais
  • Icon
  • Group: Redaktors
  • Interests:3 reiz zini

Posted 29 April 2016 - 09:18 PM

View PostepL., on 29 April 2016 - 04:57 PM, said:

Man nopirkta ir, bet nav sanācis tā īsti uzpēlēt. :D

Viņu tā īsti nevar vienkārši uzspēlēt :D
Kādas 50-100 stundas jāiegulda, lai visu izprastu un tad, ja neesi atmetis ar roku un patīk milsim žanrs, tad var sākt izklaidēties - tanki, btr, vieglie transporti, tonna dažādu helikopteru, lidmašīnu, zemūdens kaujas, virsūdens kaujas, masīva izmēra kaujas uz zemes, kombinētās misijas, tonna modi, satura, misijas, co-op misijas, single player, survival, teamplay, paštaisītās misijas, sarakstu var vēl turpināt un turpināt, šis ir ļoti nopietni, ja prāts ļauj sagremot visu :D
1

#4 User is offline   epL. Icon

• Tikpat kā savējais
  • Icon
  • Group: Lietotājs

Posted 30 April 2016 - 12:00 AM

View PostA12y5, on 29 April 2016 - 10:18 PM, said:

Viņu tā īsti nevar vienkārši uzspēlēt :D/>/>/>/>/>
Kādas 50-100 stundas jāiegulda, lai visu izprastu un tad, ja neesi atmetis ar roku un patīk milsim žanrs, tad var sākt izklaidēties - tanki, btr, vieglie transporti, tonna dažādu helikopteru, lidmašīnu, zemūdens kaujas, virsūdens kaujas, masīva izmēra kaujas uz zemes, kombinētās misijas, tonna modi, satura, misijas, co-op misijas, single player, survival, teamplay, paštaisītās misijas, sarakstu var vēl turpināt un turpināt, šis ir ļoti nopietni, ja prāts ļauj sagremot visu :D/>/>/>/>/>

Es zinu ka arma piedāvā daudz iespējas un ir interesanta, bet man nav ar ko spēlēt, tādēļ nespēlēju. Tā rezultātā spēlēju kaut ko citu. + tagad jau esmu arī aizmirsis, kā arma vispār ir jāspēlē. :D/>/>/>/>
Tik atceros, kad lido ar heli, viņam bija tik daudz un dažas sarežģītas kontroles ka tik vienkārši nevarēja viegli lidot, bet lidot bija interesanti.

This post has been edited by epL.: 30 April 2016 - 12:02 AM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users